Metro Turizm Söke Otobüs Seferleri

Metro Turizm Söke Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Metro Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Metro Turizm Söke Şubeleri

Şube
Telefon
Sazlıköy
0(256) 554 68 23
 

neredennereye.com,
Metro Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Metro Turizm Söke Şubeleri
Metro Turizm yaygın ulaşım ağı ile Söke ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Söke ilinde yer alan Metro Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Metro Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Metro Turizm Söke Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Metro Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Metro Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Söke Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Söke Metro Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Söke Metro Turizm şubeleri ,Söke Metro Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Söke Metro Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Söke - Sazlıköy 0(256) 554 68 23
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
40Puan
0%
0%
0%
100%
0%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir
Sizin ile yaptığımız bilet alışverişi iyiydi.Fakat firma muavin otobüs vasatın altındaydı.koltuklarda cırtcırtların üzerinde herhangi bir örtü olmadığı için kıyafetimi zedeledi.Bu durumu muavine ilettiğimde istediğim yere şikayet edebileceğimi söyledi. Kabaydı ve çözüm üretmedi.Gidişte bir dönüşte iki ikram vardı ve bence bu yetersizdi. Memnun kalmadım.