Yolcu Sayısı
1

Metro Turizm Söke Otobüs Seferleri

Metro Turizm

Şubeler

Metro Turizm Söke Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Söke (Merkez)Sazlıköy 0(256) 554 68 23

Şubeler Hakkında

Metro Turizm Söke Şubeleri
Metro Turizm yaygın ulaşım ağı ile Söke ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Söke ilinde yer alan Metro Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Metro Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Metro Turizm Söke Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Metro Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Metro Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Söke Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Söke Metro Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

60 %
Toplam Yorum Sayısı (1)
Metro Turizm


Çok İyi
25 % (1)
İyi
25 % (1)
İdare Eder
(0)
Kötü
25 % (1)
Çok Kötü
25 % (1)

"Şikayet"

Sizin ile yaptığımız bilet alışverişi iyiydi.Fakat firma muavin otobüs vasatın altındaydı.koltuklarda cırtcırtların üzerinde herhangi bir örtü olmadığı için kıyafetimi zedeledi.Bu durumu muavine ilettiğimde istediğim yere şikayet edebileceğimi söyledi. Kabaydı ve çözüm üretmedi.Gidişte bir dönüşte iki ikram vardı ve bence bu yetersizdi. Memnun kalmadım.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr