scorecardresearch

Metro Turizm Düzce Otobüs Seferleri

Metro Turizm Düzce Otobüs Seferleri

En Popüler Metro Turizm Düzce Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Metro Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Metro Turizm Düzce Şubeleri

Şube
Telefon
618 85 75
735 47 47
525 00 53 - 512 38 43- 512 38 44 - 512 38 45

En Popüler Metro Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Metro Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Düzce Metro Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Düzce Metro Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Akçakoca 618 85 75
Cumayeri 735 47 47
Düzce (Merkez) 525 00 53 - 512 38 43- 512 38 44 - 512 38 45
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
46Puan
14%
0%
14%
43%
29%
Toplam Yorum Sayısı (8)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Gecikme" Misafir
Düzceden safranboluya çok geç geldm akşam. 21:00 da kalktı araç gece 01:00 da indim çok geç. Onun haricinde bir problem yoktur
"Servis iptali" Misafir
bu karda servis iptali yapmış arkadaşlar ve bunu haber verme zahmetine bile girmemişler. arayıp geciktiğini belirtmesem servis gelmeyecekmiş ve otobüsümü kaçıracakmışım. son dakika yetişebildim. ve tam 25 dakika o karlı soğuk havada donmuş şekilde bekledim. metroyu aradığımdan soğuktan konuşamaz haldeydim. bunu kimsenin kimseye yaşatma hakkı yok.
"Tesekkurler" Misafir
Guzeldi
"Seyahat" Misafir
Düzce istikametinden Antalya'ya giden otobüs Isparta üzerinden gidiyordu. Isparta yolcularını indirdikten sonra Burdur yolcusu olmamasına rağmen Isparta'yı geçtikten sonra Burdur yönüne dönüp Antalya'ya geldi. Gereksiz yere yolu uzattı ve zaman kaybına sebep oldu.
"Bir daha da binmem" Misafir
7:45 aldığım bilet otobus 8:45de geldi daha ne olsun!
"Metro turizm" Misafir
İkramlar ve yolcu ile iletişim güzel fakat her defasında araç 2 saat 3 saat geç kalıyor
"Personelin İnsani İlişkileri" Misafir
Araçtaki Hostes Bayan General gibiydi.Namaz Kılmak için imkan araştırması yaptığımızda yanlızca sopa yemediğimiz kaldı.İmkan konusunun olup olmadığı daha münasip dille anlatılabilirdi.
"Hayırlı bayramlar " karamollakasapo
aman dikkat edin şoför arkadaşları uyarın .trafik kurallarına ve işaretlerine uysunlar nihayetinde can taşıyorlar..dikkatinize sunulur...........