scorecardresearch

Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane Otobüs Seferleri

Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Lüks Gümüşhane Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane Şubeleri

Şube
Telefon
Fan Tur
213 55 56
Fantur
213 55 56
Otogar
213 29 29
317 36 36
711 69 30
611 31 76
 

neredennereye.com,
Lüks Gümüşhane Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Gümüşhane otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Lüks Gümüşhane Turizm firmasının 6 Gümüşhane şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Lüks Gümüşhane Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Gümüşhane yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Lüks Gümüşhane Turizm firmasının Gümüşhane otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Lüks Gümüşhane Turizm firmasının Gümüşhane ve çevresinde 6 şubesi bulunmaktadır.

 

Gümüşhane Lüks Gümüşhane Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Gümüşhane Lüks Gümüşhane Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Gümüşhane (Merkez) - Fan Tur 213 55 56
Gümüşhane (Merkez) - Fantur 213 55 56
Gümüşhane (Merkez) - Otogar 213 29 29
Kelkit 317 36 36
Kürtün 711 69 30
Torul 611 31 76
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
84Puan
80%
0%
0%
0%
20%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet" mana
10.09.2010 tarihinde tirebolu dan 39 40 ve 46 numaralı kürtün bileti aldım.bana biletlerde yanlışlık olmaz internet üzerinden alınıyor dediler.fakat o tarihte günyüzü köyünden otobüse bindiğimizde aldığım 46 nolu biletimin başkası tarafından işgal edildiğini gördüm.bunu otobüs yetkililerinine söylediğimde orduda müşterimiz inecek size koltuğunuzu o zaman teslim edebileceklerini söylediler.itiraz ettiğimde biz ne yapabiliriz dediler.Otobüs yetkileri üslup bakımından çok ukalaca tavırlar sergilediler.sanki o otobüse mecburuz gibi davrandılar.Otobüs personellerinizin üslubuna daha dikkat etmeleri ve daha saygılı davranmaları gerekmezmi? bilet başına 70 tl ödiyerek aldığımız bilet bir yana üstelik fırçada yiyoruz.
not: 46 nolu koltuğum bana giresun da teslim edildi.otobüsün plakası 29 AK 447 bursa otobüsüdür.
o otobüsdeki personelinizi kınıyorum.
"Tek kelime ile lüks hizmet lüks gümüşhanede olur" Misafir
selam umarım bunları okursunuz, ben samsundan yazıyorum hemen hemen diğer firmalarla giitim ama ben böyle hizmet böyle ilgi görmedim bu yüzden başarılarınızn devamını dilerim
gümüşhaneye sevgiler
"Teşekkürler" Misafir
firmanızı cok begendim hep sizinle yolculuk yapmak isterim ve ben gümüşhaneliyim böyle bir hizmet sizde olması beni memnun etti
"Hizmet servis " meryem iskender
ya ben bunca zamandır yolculuk yapıyorum ama gerçekten lüks gümüşhane turizm kadar müşteri memnuniyetini düşünen bir firma görmedim biz istanbuldan gümüşhaneye her ay cezaevine gidiyoruz diğer firmalar gümüşhane merkezde bırakırken bizi lüks gümüşhane yetkilileri cezaevine kadar servis çekip bide geri gümüşhaneye getiriyolar harika yani herkese tavsiye ederim
"Seyahat" kadir demirkıran
erzurumdan gümüşhaneye 05 07 2008 tarihinde otobüs warmı acaba_?
"Seyahat" kadir demirkıran
erzurumdan gümüşhaneye 05.07.2008 tarihinde sefer warmı_?