scorecardresearch
neredennereye.com, Kanberoğlu Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm
 

neredennereye.com,
Kanberoğlu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kanberoğlu Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kanberoğlu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kanberoğlu Turizm

Değirmendere Otogarı No:5 Trabzon
0462 325 22 83

Doğu Karadeniz bölgesinde Karadeniz'e kıyısı olan bir ildir Trabzon Karadeniz sahili ile Zigana dağları arasında yer almaktadır. Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Rize'ye komşuluğu bulunmaktadır. Samsun'dan sonra Karadeniz’in ikinci büyük şehridir. Trabzon yeşillikler içerisinde birçok doğal ve tarihi güzelliği bulunduran gezip görülmesi gereken şehirlerdendir. Sümela manastırı ve Uzun göl her sene binlerce turistin ilgi odağı olmaktadır. Trabzon'da bulunan Karadeniz teknik Üniversitesi ile birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kalabalık bir nüfusa sahip olan bu üniversite öğrencilerin tercih ettiği bir eğitim yuvasıdır. Bu kadar turisti çeken ve öğrencisi bulunan bir kentin otogarı da çok işlektir. Birçok otobüs firması bu şehirde bulunmaktadır. Kanberoğlu turizm ve Seyahat otobüs işletmesi kaliteli ve güvenli yolculuğu ile tercih edilen firmalar arasındadır.


Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesi Hakkında


Karayolunda insan taşımacılığı yapan Trabzon merkezde bir otobüs firmasıdır. Yaşar Temel Kanber tarafından 1969 senesinde faaliyete geçirilmiştir. Konforlu ve huzurlu seyahati benimseyen bu firma Trabzon'dan başlayarak birçok noktaya seyahat imkanı sağlamaktadır.


Bir aile şirketi olarak kurulan Kanberoğulları yolcu seferlerini Trabzon’dan Ankara, İstanbul ve Samsun'a karayolu üzerinden gerçekleştirmiştir. Güler yüzlü personeli şirket bünyesine dahil etmeyi tercih eden bu firma personel çalışmaya başlamadan önce eğitimler vermektedir. Otobüs yolculuğunun liderliğini yapan şoförleri de işinde uzman olmasına dikkat etmektedir. Aile şirketi olan bu firma çalışanlarına da ailenin birer üyesi olarak görmektedir.


Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesinin Misyonu Ve Hedefleri


Ülkemizin her noktasına güvenli ve rahat seyahati kendine misyon edinmiş bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini baz alarak Karadeniz bölgesinde sektörünün lideri olma vizyonunu benimsemiştir.


Günümüzün gelişen teknolojisinden yararlanıp müşterilerine bu alanda en iyi hizmeti sunmak, yolcularına sunduğu hizmetin en yüksek kaliteli de olmasına dikkat etmek, Yolcuların haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve her çalışana adil davranmak, kanberoğlu turizmi tercih etmiş olan yolculara beklendiğinin daha üstünde bir hizmet sunmak hedefleri arasındadır.


Şirket olma sorumluluğunu benimseyerek müşterilerinin her türlü isteklerine cevap vermeyi kendisine ilke edilmiştir.

Kanberoğlu Turizm otobüs bileti fiyatları, Kanberoğlu Turizm iletişim ve telefon numaraları, Kanberoğlu Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Trabzon - Fatsa 42 TL
Trabzon - Giresun 36 TL
Trabzon - Ordu 36 TL
Sakarya - Ordu 72 TL
Samsun - Tirebolu 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
70Puan
45%
11%
12%
10%
23%
Toplam Yorum Sayısı (97)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Araç içinde çok kötü bir koku vardı.
"Yolculuk süresi" Misafir
3 saat olan yolculuk 4 saatte tamamlandı
"" Misafir
koltuktaki ekran hiç çalışmadı
"Anket" Misafir
Müthiş bir firma tam olarak söylenen sürede yerine varıyor
"Samsun lu" Misafir
Rahat ve güvenli bir seyret oldu teşekkürler
"" Misafir
20;30 Arabası 22;00da kalktı çok geciktik bilgilendirme 0 bir daha tercih etmem...
"Teşekjkürler" Misafir
teşekkürler
"Kanberoğlu firmasından çok memnun kaldım . " Misafir
ilk kez bu firmayla yolculuk yaptım. Diğer firmalardan çok çok daha iyi. Hiç bir eksiği Yok. Araç içi ikram servisi çok iyiydi ve muavin çok nazik davrandı tüm yolculara . Sonsuz teşekkürler . Artık seyehatlerim sizinle olacak .
"Teşekkür " Misafir
Teşekkür ederiz ilgi ve alaka için
"" Misafir
Yeterli sayıda yolcu toplanamadığından olacak ki Ali Osman Ulusoy un otobüs seferi ile birleştirilmişti. 2017 yılına hiç yakışmayacak konfor ve eksiklikte bir otobüsle yolculuk yaptık. Koltuk arkası ekranlar fi tarihinden kalma ve TV yayını yoktu. Tam anlamıyla rezalet !

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki yorumlar >