neredennereye.com, Kanberoğlu Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti

Kanberoğlu Turizm
Kanberoğlu Turizm ve Seyahat Otobüs İşletmesi
 

neredennereye.com,
Kanberoğlu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kanberoğlu Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Kanberoğlu Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Kanberoğlu Turizm

Değirmendere Otogarı No:5 Trabzon
0462 325 22 83

Doğu Karadeniz bölgesinde Karadeniz'e kıyısı olan bir ildir Trabzon Karadeniz sahili ile Zigana dağları arasında yer almaktadır. Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Rize'ye komşuluğu bulunmaktadır. Samsun'dan sonra Karadeniz’in ikinci büyük şehridir. Trabzon yeşillikler içerisinde birçok doğal ve tarihi güzelliği bulunduran gezip görülmesi gereken şehirlerdendir. Sümela manastırı ve Uzun göl her sene binlerce turistin ilgi odağı olmaktadır. Trabzon'da bulunan Karadeniz teknik Üniversitesi ile birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kalabalık bir nüfusa sahip olan bu üniversite öğrencilerin tercih ettiği bir eğitim yuvasıdır. Bu kadar turisti çeken ve öğrencisi bulunan bir kentin otogarı da çok işlektir. Birçok otobüs firması bu şehirde bulunmaktadır. Kanberoğlu turizm ve Seyahat otobüs işletmesi kaliteli ve güvenli yolculuğu ile tercih edilen firmalar arasındadır.


Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesi Hakkında


Karayolunda insan taşımacılığı yapan Trabzon merkezde bir otobüs firmasıdır. Yaşar Temel Kanber tarafından 1969 senesinde faaliyete geçirilmiştir. Konforlu ve huzurlu seyahati benimseyen bu firma Trabzon'dan başlayarak birçok noktaya seyahat imkanı sağlamaktadır.


Bir aile şirketi olarak kurulan Kanberoğulları yolcu seferlerini Trabzon’dan Ankara, İstanbul ve Samsun'a karayolu üzerinden gerçekleştirmiştir. Güler yüzlü personeli şirket bünyesine dahil etmeyi tercih eden bu firma personel çalışmaya başlamadan önce eğitimler vermektedir. Otobüs yolculuğunun liderliğini yapan şoförleri de işinde uzman olmasına dikkat etmektedir. Aile şirketi olan bu firma çalışanlarına da ailenin birer üyesi olarak görmektedir.


Kanberoğlu Turizm Ve Seyahat Otobüs İşletmesinin Misyonu Ve Hedefleri


Ülkemizin her noktasına güvenli ve rahat seyahati kendine misyon edinmiş bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini baz alarak Karadeniz bölgesinde sektörünün lideri olma vizyonunu benimsemiştir.


Günümüzün gelişen teknolojisinden yararlanıp müşterilerine bu alanda en iyi hizmeti sunmak, yolcularına sunduğu hizmetin en yüksek kaliteli de olmasına dikkat etmek, Yolcuların haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve her çalışana adil davranmak, kanberoğlu turizmi tercih etmiş olan yolculara beklendiğinin daha üstünde bir hizmet sunmak hedefleri arasındadır.


Şirket olma sorumluluğunu benimseyerek müşterilerinin her türlü isteklerine cevap vermeyi kendisine ilke edilmiştir.

Kanberoğlu Turizm otobüs bileti fiyatları, Kanberoğlu Turizm iletişim ve telefon numaraları, Kanberoğlu Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Terme - Bulancak 110 TL
Bafra - Trabzon 230 TL
İstanbul - Samsun 350 TL
İstanbul - Giresun 400 TL
İstanbul - Ordu 400 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
68Puan
40%
14%
13%
12%
22%
Toplam Yorum Sayısı (113)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" Misafir
Mecbur kaldığım için bilet aldım ama çok rahat ettim teşekkür ederim.
"Rahatlık ve konfor" Misafir
Uzun bir yolculuk süresine rağmen keyifli ve rahat bir seyahat oldu, emeği geçenlere teşekkürler.
"Standart" Misafir
Aracin koltuk arkasi tvleri arizali. 8 saatlik yolculukta ikram sıfırdi. Onun haricinde sorun yoktu.
"Yolculuk süresi" Misafir
Bilet satış esnasında yolculuk süresinin 5 saat yazmasına karşın yolculuğum 6 saat 10 dakika sürdü. Bu siteden aldığım tüm biletlerde bu böyle oldu. Otobüs firmaları ya da site aleni olarak yalan ve yanlış bilgi vermekte ve müşterileri kandırmaktadır! Gerekli yerlere şikayetlerimi yapacağım.
"" Misafir
Kamberogluna tesekkurlerler yolculugumuz vok guzel gecti
"Otogar yazıhane personeli " Misafir
Otobüsün geç kalmasından dolayı bir saat bekleyip birde üzerine otorgardaki beyefendi internetten aldığınız için böyle oldu demesi çok gereksiz di .. kendi komisyonu olan yirmi lirayı alamadığı için firmayı bi anda satmak da danıskasi.
"Bir saat rötarlı yolculuk " Misafir
Bir saat rötarlı yolculuk. İkramsız
"Çok Memnunum" Misafir
Otobüsle ilk seyahatimde tesadüfen Kanberoğlu firmasından bilet aldım. İyiki de almışım çok memnun kaldım. Her şey güzeldi. Teşekkür ederim.
"Kanberoğlu" Misafir
Araç yaklaşık 45 dakika geç geldi ve söylenen süreden geç şekilde varıldı
"Kars Trabzon" Misafir
koltukların sert ve koltuk aralarının dar olmasından ötürü sıkıntı yaşadım. şarj usb girişi vardı ancak çok yavaş sarj ediyordu 7 saat boyunca telefonum yalnızca %30 şarj oldu tv de yabancı filmler vardı türk filmleri ya da şarkıları yoktu kulaklık da yoktu. onun dışında ikramlar ilgi ve temizlik gayet iyi idi. görevli ve sürücü kaptan gayet sıcakkanlı sohbetli idi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 sonraki yorumlar >