scorecardresearch
neredennereye.com, Isparta Petrol Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Isparta Petrol Turizm

Isparta Petrol Turizm
 

neredennereye.com,
Isparta Petrol Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Isparta Petrol Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Isparta Petrol Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Isparta Petrol Turizm

444 34 34
Yeni San. Sit. SSK Hast.Karşısı Mobil Benzin İst. Isparta
0246 227 23 73

Isparta yurdumuzun Güneybatında yer bir ilidir. Gülü ve el dokuması halılarıyla meşhurdur. Isparta'da büyük bir kampüse sahip üniversite bulunmaktadır. Üniversite sayesinde birçok öğrenci yıl içinde Isparta'ya gidiş geliş yapmaktadır. Bu yolculuklar yapılırken de en çok tercih edilen seyahat firması Isparta Petrol'dür.


Isparta Petrol Hakkında


Isparta merkezli olarak insan taşımacılı yapan bir otobüs firmasıdır. Isparta halkının ulaşım alanında ihtiyaçlarına cevap vermek, kaliteli ve uygun ulaşımı müşterilerine sunmak için kurulmuştur.


Isparta Petrolün Misyonu


Firmanın misyonu, yüksek kalitede verdiği hizmet anlayışıyla seyahat eden müşterilerin zamanından çalmayarak güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere ulaştırmaktır.


Isparta Petrolün Vizyonu


İnsan taşımacılı sektöründe uluslar arası ve Türkiye’de tercih edilen firma haline gelmek, müşteri memnuniyetini en üst standartlarda tutarak müşteri haklarına saygı duymak, bünyesinde çalışan personele adil davranmak, Isparta Petrolü tercih eden müşterilerin can ve mal güvenliğini gözetmek vizyonudur.


Isparta Petrolün Sunduğu Olanaklar


Konfor, rahatlık ve eğlenceyi bir arada sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Otobüse ilk binildiği anda yolcuları karşılayan güler yüzlü personel bütün yol boyunca yolcularla ilgilenmektedir. Her türlü ihtiyacınızı bu personele söyleyebilirsiniz. Ergonomik koltuklarıyla yolcuklar çok rahat geçmektedir. Uyumayı seven yolcular bu koltuklarda istedikleri gibi uyuyabilirler. Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile yolcular uydu yayınından faydalanabilir, yol boyunca sıkılmadan keyifli bir yolculuk geçirebilirler. Günümüzde her yerde ihtiyaç duyulan interneti Isparta Petrol kablosuz internet hizmetiyle müşterilerine sunmaktadır. Böylece yolcular her türlü teknolojik gelişmeyi yakından takip edebilir, yol boyunca merak ettiği her şeye ulaşabilirler. Otobüslerde bulunan usb girişi ile elektronik eşyalarını şarj edebilirler. Yolculuk boyunca alakadar personel tarafından ambalaj içerisinde kaliteli ve bol çeşitli yiyecek, sıcak ve soğuk içecek ikramı yolculara yapılmaktadır. Gazete okumayı seven yolcular personelden günlük gazete talep  edebilir, güncel olaylardan haberdar olabilirler.


Firma tarafından bagaj prosedürü uygulanmaktadır. Her yolcunun 30 kg olmak üzere iki adet hakkı vardır. Bu prosedür yolcuların güvenliği için uygulanmaktadır.


Isparta Petrolün Seferleri


Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Hatay, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Karaman, Konya, Kütahya, Manisa, Osmaniye, Mersin, Sakarya ve Şanlıurfa’ya seferleri mevcuttur.  

Isparta Petrol Turizm otobüs bileti fiyatları, Isparta Petrol Turizm iletişim ve telefon numaraları, Isparta Petrol Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Isparta 20 TL
Aydın - Sarayköy 14 TL
Aydın - Isparta 40 TL
Isparta - Sarayköy 33 TL
Dazkırı - Aydın 31 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
35%
18%
18%
7%
22%
Toplam Yorum Sayısı (116)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Seyahat ıcın aranan hersey vardı tek eksık ıkram verılmenesı dıyebılırım ve multımedya ozellıklede fılm ve ınternet daha ıyı olabilirdi. Onun dısında tum hersey cok ıyıydı.
"Idare eder" Misafir
ucuz etin yahnisi olmaz derler doğru eşim ve çocuklarım yolculuk yaptı sadece kaptan ve görevli host iyi gerisi vasat araç temizliği zamanında varış konfor kötüymüş
"" Misafir
Yolculuk esnasında internet olmalı
"Fiyata göre iyi degil" Misafir
Fiyata göre iyi değil
"Rezalet yolculuk" Misafir
Hayatımda gördüğüm en kötü yolculuktu hiç rahat edemedim koltuklar çok dar iki kişi sığmıyor ve otobüs sürekli dur kalk yapıyı 12saatlik yol 16 saat oluyor ...
"Güzel" Misafir
Yolculuk süresi beklenen aralıktaydı, sıkıntısız bir şekilde hedefe vardık.
"Isparta Petrol Turizm" Misafir
Biletimi internetten 45 TL ye aldım otogarda bilitimi çıkartmadan önce fiyatını sordum 40 TL dedi Normalde internette daha ucuz olması lazım Ya da her iki tarafta da sabit fiyat yapın Araç bekletmediği için sorun yok ama aktarmalı olduğu da internette belirtilmeliydi Bir de müşterilerin alenen ayakkabı çıkartıp iki koltuğa boydan boya uzanması hiç hoş değildi Bu anlamda da yetkililer görmezden gelmeyip gereğini yapmalılar Belki o an o müşteriyi memnun edebilirsiniz ama farkında olmadan diğer müşterilerinizi kaybedersiniz.
"It was very good trip" Misafir
Need Wi-Fi hotspot for mobile devices onboard.
"Genel itibari ile memnun kaldım" Misafir
hizmetlerinizin kalitesi genel itibari ile memnuniyet verici başarılarınızın devamını dilerim
saygılarımla
"Bagaj kuponsuz valiz" Misafir
Bir olay olmadıysada bagaj kuponu yapıştırılmaması kıllandırdı. Bu konu önemli dikkat edilmeli.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 sonraki yorumlar >