scorecardresearch
neredennereye.com, Isparta Petrol Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Isparta Petrol Turizm

Isparta Petrol Turizm
 

neredennereye.com,
Isparta Petrol Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Isparta Petrol Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Isparta Petrol Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Isparta Petrol Turizm

444 34 34
Yeni San. Sit. SSK Hast.Karşısı Mobil Benzin İst. Isparta
0246 227 23 73

Isparta yurdumuzun Güneybatında yer bir ilidir. Gülü ve el dokuması halılarıyla meşhurdur. Isparta'da büyük bir kampüse sahip üniversite bulunmaktadır. Üniversite sayesinde birçok öğrenci yıl içinde Isparta'ya gidiş geliş yapmaktadır. Bu yolculuklar yapılırken de en çok tercih edilen seyahat firması Isparta Petrol'dür.


Isparta Petrol Hakkında


Isparta merkezli olarak insan taşımacılı yapan bir otobüs firmasıdır. Isparta halkının ulaşım alanında ihtiyaçlarına cevap vermek, kaliteli ve uygun ulaşımı müşterilerine sunmak için kurulmuştur.


Isparta Petrolün Misyonu


Firmanın misyonu, yüksek kalitede verdiği hizmet anlayışıyla seyahat eden müşterilerin zamanından çalmayarak güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere ulaştırmaktır.


Isparta Petrolün Vizyonu


İnsan taşımacılı sektöründe uluslar arası ve Türkiye’de tercih edilen firma haline gelmek, müşteri memnuniyetini en üst standartlarda tutarak müşteri haklarına saygı duymak, bünyesinde çalışan personele adil davranmak, Isparta Petrolü tercih eden müşterilerin can ve mal güvenliğini gözetmek vizyonudur.


Isparta Petrolün Sunduğu Olanaklar


Konfor, rahatlık ve eğlenceyi bir arada sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Otobüse ilk binildiği anda yolcuları karşılayan güler yüzlü personel bütün yol boyunca yolcularla ilgilenmektedir. Her türlü ihtiyacınızı bu personele söyleyebilirsiniz. Ergonomik koltuklarıyla yolcuklar çok rahat geçmektedir. Uyumayı seven yolcular bu koltuklarda istedikleri gibi uyuyabilirler. Her koltuğun arkasında bulunan kişiye özel televizyonlar ile yolcular uydu yayınından faydalanabilir, yol boyunca sıkılmadan keyifli bir yolculuk geçirebilirler. Günümüzde her yerde ihtiyaç duyulan interneti Isparta Petrol kablosuz internet hizmetiyle müşterilerine sunmaktadır. Böylece yolcular her türlü teknolojik gelişmeyi yakından takip edebilir, yol boyunca merak ettiği her şeye ulaşabilirler. Otobüslerde bulunan usb girişi ile elektronik eşyalarını şarj edebilirler. Yolculuk boyunca alakadar personel tarafından ambalaj içerisinde kaliteli ve bol çeşitli yiyecek, sıcak ve soğuk içecek ikramı yolculara yapılmaktadır. Gazete okumayı seven yolcular personelden günlük gazete talep  edebilir, güncel olaylardan haberdar olabilirler.


Firma tarafından bagaj prosedürü uygulanmaktadır. Her yolcunun 30 kg olmak üzere iki adet hakkı vardır. Bu prosedür yolcuların güvenliği için uygulanmaktadır.


Isparta Petrolün Seferleri


Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Hatay, Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Karaman, Konya, Kütahya, Manisa, Osmaniye, Mersin, Sakarya ve Şanlıurfa’ya seferleri mevcuttur.  

Isparta Petrol Turizm otobüs bileti fiyatları, Isparta Petrol Turizm iletişim ve telefon numaraları, Isparta Petrol Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Antalya - Isparta 20 TL
Aydın - Sarayköy 14 TL
Aydın - Isparta 40 TL
Isparta - Sarayköy 33 TL
Dazkırı - Aydın 31 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
35%
18%
18%
7%
22%
Toplam Yorum Sayısı (108)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Genel itibari ile memnun kaldım" Misafir
hizmetlerinizin kalitesi genel itibari ile memnuniyet verici başarılarınızın devamını dilerim
saygılarımla
"Bagaj kuponsuz valiz" Misafir
Bir olay olmadıysada bagaj kuponu yapıştırılmaması kıllandırdı. Bu konu önemli dikkat edilmeli.
"Geğirme-Yellenme" Misafir
Maalesef sindirim sisteminin girişini ve çıkışını tutamayan yolculardan dolayı igrenc bir yolculuktu. Ayak, ter vb kokuları geçtim artık.
"Keyifli yolculuk" Misafir
Gayet keyifli ve güvenli bir seyahatti
"GÜVENİLİR SİTE " Misafir
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM
"Güzel" Misafir
Yolculuk gayet güzel geçti
"Bilgisiz Servis Elemanı" Misafir
Bilgisiz Servis Elemanı ineceğim yerin önünden geçmemize rağmen servisin gitmeyeceği yere gideceğini söylemesi nedeniyle hem vakit hem de para kaybettim.
"Her şey için teşekkürler ısparta petrol " Misafir
Her cok iyiydi araç gayet konforluydu personel guleryuzluydu çok kaliteli bir firma
"Varış saati" Misafir
İnternette 11 saatte varış yapacağı yazan otobüsümüz belediye otobüsü mantığıyla her yere uğrayıp bol keseden dinlenme molası verdiğinden bir saat gecikmeyle Balıkesir'e ulaşabildik.
"" Misafir
Yol boyunca 1 servis oldu ve 23.15 otobüsü sabah 8 de esenlerde olurken bu otobüs 10.30 da esenlerde oldu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 sonraki yorumlar >