scorecardresearch
neredennereye.com, Iğdırlı Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Iğdırlı Turizm

Iğdırlı Turizm
 

neredennereye.com,
Iğdırlı Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Iğdırlı Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Iğdırlı Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Iğdırlı Turizm

Sular Sok. No:22 Akbank Yanı Iğdır
0476 227 74 92

Iğdır yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde bulunan illerindendir. Ermenistan ile komşuluğu vardır. Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı dağının bir bölümü bu ilin sınırları içerisindedir. 


Iğdırlı Turizm Hakkında


Iğdır merkezli olarak hizmet veren bir otobüs firmasıdır. Iğdırlı Turizm 1989 yılında faaliyete başlamış olup günümüzde hizmet vermeye devam etmektedir. Yıllardır insan taşımacılığı yapan otobüs firmasının Türkiye'nin birçok noktasına seferleri bulunmaktadır. Sunduğu kaliteli hizmetten asla vazgeçmeyerek müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında birçok noktaya ulaşım sağlamaktadır.


Iğdırlı Turizmin Hedef Ve İlkeleri


Iğdırlı turizmi tercih etmiş olan müşterilerinin haklarına saygılı olarak yolcuların huzurlu bir seyahat geçirmesini sağlamak. Müşterilerin gidecekleri yerlere zamanında ulaştırarak onların zaman kavramını saygı da bulunmak. Otobüs firmasına tercih etmiş olan müşterilerinin can ve mal güvenliğini gözetlemek. Bünyesinde güler yüzlü çalışanların olmasına dikkat ederek personele bu konuda gerekli eğitimleri vermek. Çalışan personelin haklarını koruyarak onlara adil davranmak. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurularak kaliteli hizmeti yolculara sunmak ve verdiği hizmeti sürekli geliştirmek ilkeleri arasındadır. 


Avrupa ve dünya standartlarında hizmeti müşterileri sunmak, teknolojik gelişmeleri takip ederek taşımacılık sektöründe öncü firmalardan olmak hedefleri arasındadır. 


Iğdırlı Turizmin Sunduğu Olanaklar


Güvenli ve konforlu seyahati yolcularının hizmetine sunan Iğdırlı Seyahat müşterileri için özel dizayn edilmiş koltuklarıyla rahat bir yolculuk için tercih edilen firma olmaktadır. Otobüslerde müşteriler için kablosuz internet imkanı bulunmaktadır. Bu sayede yolcular seyahat boyunca her türlü teknolojik gelişmeyi takip etme fırsatı bulmaktadırlar. Otobüslerde yolculara sunulan uydu yayını ile yolcuğun daha keyifli bir hal almasını sağlamaktadır. İlgili personel tarafından müşterilere taze yiyecek ve sıcak ve soğuk içecek ikramı yapılmaktadır. 


Iğdırlı turizmin sürekli yenilenen internet sayfasından artık biletinizi arzu ettiğiniz her yerden kolayca alabilirsiniz. 


Iğdırlı Turizmin Seferleri


Firmanın hem yurtiçine hem de yurtdışına seferleri bulunmaktadır. Yurtiçinde Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bayburt, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, İzmit, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Uşak ve Yozgat’a seferleri vardır.


Yurtdışında Azerbaycan, İran, Irak ve Suriye’ye seferleri olmaktadır.

Iğdırlı Turizm iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Iğdırlı Turizm bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Erzurum - Iğdır 30 TL
Iğdır - Horasan 20 TL
Erzurum - Tuzluca 30 TL
Tuzluca - Kağızman 10 TL
Pasinler - Erzincan 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
62Puan
41%
8%
5%
5%
40%
Toplam Yorum Sayısı (53)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
ÖN TARAFTAN SİGARA KOKUSU GELİYORDU. ŞOFÖR VEYA MUAVİN SİGARA İÇİYORDU. RAHATSIZ ETTİ.
"Iğdırlı turizm" Misafir
Araç kötü kokuyordu temiz değildi .Araç tabletlerini tamami bozuktu. Tek olumlu yanı yolcu sayısı az oldugu icin gurultusuz seyehat edebildik.
"Beğendim" Misafir
Iğdırlı turizm e teşekkür ederim. Burdur dan Erzurum'a kadar gayet güzel bir yolculuk yaptım. Ancak küçük bir sorun vardı. Benim 43 numaralı koltuğum kırılmıştı bu yüzden de pek rahat edemedim. Onun haricinde herşey güzeldi.
"Daha iyi olabilirdi" Misafir
Tv çalışmıyordu. Araçtaki diğer yolcular hep kustu. Facia bi yolculuktu.
"Kars'a yolculuk " Misafir
Kayseri'den Kars'a bilet aldık adam bu araba Kars'a uğramıyor dedi. Böyle saçmalık olur mu? Hem bilet kesiyorsun Kars'a hem de götürmüyorsun...
"Yolculuk nasıldı. " Misafir
Iyi bir yolculuktu güzeldi ama yolculara daha kibar davranılabilinir, davranılmalı.
"Şikayet" Misafir
Güzergâhı bile olmayan bir yola bu firma adı altında başka bir firmaya bilet satışınız hiç doğru değil. Sonra biz mağdur oluyoruz.
"Rezalet" Misafir
13:30 da araba kalkıcak dediler sonrada ben 5 saatlik yoldayken arabanız 17:00 da gelecek dediler eyw dedik saat 17:00 oldu araba ortada yok tam 18;35 te araba otogardaydı ve yarım saat moladan sonra yola çıktı.televizyonların hiçbirinin usb si çalısmıyo,tv çekmiyo, servis berbat uğraşacak vaktim olsa dava bile AÇABİLİRDİM ama ne yazıkki ogrenciyim ve ugrasamam.benden size tavsiye 1 gun gec gidin baska firmayla gidin
"Pek guzel değil" Misafir
Araba zamanda gelmedi bide anlamiyorum araba otogar icinde girmiyorum binmek icin metreler yürümek zorunda
"Arızalı Araç" Misafir
5 TE KALKMASI GEREKEN ARABA SANAYİYE GİRİP SAAT 6.30 DA ZOR YOLA ÇIKTIK ERZURUMA KADAR EN AZ 5 KERE ARABA ARIZA YAPTI.

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >