scorecardresearch
neredennereye.com, Hatay Nur Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Hatay Nur Turizm

Hatay Nur Turizm
 

neredennereye.com,
Hatay Nur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Nur Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Hatay Nur Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Hatay Nur Turizm

Belediye Otogarı No:13.14 Antakya Hatay
0326 227 08 10 - 227 08 14 - 227 08 15

Hatay, yurdumuzun 13. kalabalık şehirlerinden biri olup ülkemizin en güneyinde bulunmaktadır. Ülke olarak Suriye'ye ve yurdumuzda Osmaniye, Adana, Gaziantep illerinde komşudur. Hatay’dan bu illere ve yurtdışına seyahat yapmak için Hatay nur seyahat vardır. Birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.


Hatay Nur Seyahat Hakkında


Hatay nur seyahat yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapmaktadır. Hatay merkezde bir otobüs firmasıdır. Firma 1995 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. 


Antakya otogarında şubesi bulunan Hatay Nur Seyahat Anadolu’nun birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Yurdumuzda yedi tane ile her gün düzenli olarak seferler vardır. Yurtiçinin dışında yurt dışında da Suudi Arabistan'la, Halep-Şam'a seferler mevcuttur. Yurtiçi kadar yurtdışı seyahatlerinde da tercih edilen bir firmadır.


Hatay nur seyahat dışında Tunceliler, özSivas ve Van gölü otobüs firmalarının da bilet satışları bu firma tarafından yapılmaktadır. Firma yurtdışında Sudan ve Yemen'de de otobüs işletmeciliğinde hizmet vermektedir. Güvenli bir yolculuk isteyenlerin adresi haline gelmiştir.


Hatay Nur Seyahat İlkeleri Ve Hedefleri


Rahat, konforlu ve hızlı yolculukları müşterilerine sunan Hatay nur seyahat kaliteli yolculuklarının devamlılığı için sürekli çalışmaktadır. "Huzur ve güvenin ismi "sloganıyla yolcuların gözü kapalı bilet alabilecekleri bir otobüs firmasıdır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek yolcular için sürekli ne yapabilirim sorusunu kendisine sunan bir firma olan Hatay nur seyahat yeniliklere açık ve her zaman daha fazlasını hedefleyen bir şirket olmuştur. Müşterilerinin zamanlarını çalmayaraktan belirtilen sürede istedikleri noktaya ulaştırmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı davranan, onların işini severek yapmaları için sürekli teşvik eden bir firma halindedir.


Yurtiçi ve yurtdışında insan taşımacılığı yapan bu firma dünya standartlarında bir firma olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda her gün çalışmalar yapmaktadır.


Hatay Nur Seyahatini Sunduğu Olanaklar


Güvenli ve huzurlu yolculuğun yanı sıra keyifli ve rahat bir yolculuk da müşterilerine sunmaktadır. Yolculuk sırasında lig TV yayını ile maç sever müşterilerin gönlünü fetih etmektedir. Teknolojiden geri kalmak istemeyen müşterilere kablosuz internet ile yardımcı olmaktadır. Sakin televizyon izleyerek bir yolculuk sürdürmek isteyen yolcular için kişiye özel televizyonlar ile uydu yayını vardı. Yolculuk sırasında kaliteli ve çeşitli ürünler güler yüzlü personel tarafından siz müşterilere sunulmaktadır.


Hatay Nur Seyahatin Seferleri


Hatay merkezde olan bu firmanın Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, İstanbul, İzmir, Konya, Kütahya ve Uşak’a seferleri mevcuttur.

Hatay Nur Turizm otobüs bileti fiyatları, Hatay Nur Turizm iletişim ve telefon numaraları, Hatay Nur Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Çay - İskenderun 66 TL
Konya - Hatay 60 TL
Konya - Antakya 60 TL
Antakya - Ereğli (Konya) 50 TL
Konya - Kırıkhan 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
76Puan
41%
27%
16%
0%
16%
Toplam Yorum Sayısı (29)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Iğrenç bir servis " Misafir
Payasda incem dedim otoban çıkışında indirmeye kalktilar. Arabada internet şifresi ver dedik zorla sifreyi aldik. Ikram mi oda ney sıcak çaymı soğuk çay mı bilemedim. Zaten tv film calismiyodu muavine calismiyo dedim ben ne yapabilirim calismiyosa calismiyo diye azarladi resmen
"Cok guzel" Misafir
Muavin sofor cok iyi..
"Çok teşekkürler nur seyahat" Misafir
İskenderun İstanbul arası yolcuğum çok rahattı ikramlar ve molalar yeterliydi çok teşekkür ederim personelde süperdi.
"Seyahat" Misafir
geneli iyi firma ve seyehat mükemmel, yolcu iyi olursa yolculuk ta iyi olur.
"Hatay Nur Seyehat" Misafir
26 Şubat günü yaptığımız yolculuktan çok memnun kaldık. Personelin davranışları, ikramlar gayet güzeldi. Sık sık seyahat yapıyorum bu yüzden aynı film aynı müzikler biraz sıkıcı oluyor, film, müzik paketinin güncellemesi işleminin düzenli olarak yapılması iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca televizyon kanalları arasında mutlaka TV8 olmalı. Hatay Nur Seyahat e çok çoook teşekkürler.
"Iyi" Misafir
İyiydi. Teşekkürler.
"Memnun kaldım" Misafir
Seyahatimden memnun kaldım.Rahat bir yolculuk yaptım.Otobüs yeniydi ikram, ilgi alakada iyiydi.Tavsiye ederim.
"Mükemmel" Misafir
Hataydan istanbula yolculuk yaptım.Otobüsleri yeni internet vs. Mevcuttu.ilgi alakada iyi herkese tavsiye ederim
"Mağduriyet !" Neslihan
Bu firma kadar hakları korumayan bi firma görmedim. mecburiyetten suan bu otobüsü kullanıyorum. benim biletim de 17 numara yazarken 18 numara yapıp bana verdiler. Mecbur kalmadikca asla ama asla bu firmayı bir daha kullanmam.
"Ankara Bölge Müdürlüğü" Harun Tokg
Arkdaslar ben Ankara bölge Müdürü Harun Tokgöz. bizi tercih etdiğinizden dolayı hepinize Teşekkür ederiz . bu arada Ankara-Hatay seferlerimiz. 14,30 21,00 dır. Ankara-istanbul seferi ise 12,30 dur.