Bu firma satışa kapalıdır.

Öz Has Bingöl Turizm Otobüs Bileti

Öz Has Bingöl Turizm
Öz Has Bingöl Turizm
 

neredennereye.com,
Öz Has Bingöl Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Has Bingöl Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Öz Has Bingöl Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Öz Has Bingöl Turizm

444 22 12
Şehirlerarası Otobüs Terminali Bingöl
0426 213 18 38

Öz Has Bingöl Otobüs Firması

Öz Has Bingöl otobüs Firması, kendi alanında kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ilkelerini zedelemeden çalışma yaşamına devam ederek başarılar kazanmış, bu alanda faaliyet göstermeye devam eden bir kuruluştur. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak her zaman için güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemenin ve bunu alanında deneyimli personel ile desteklemenin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan firma yatırım ve yaptırımlarını öncelikli olarak bu alan üzerine yoğunlaştırmıştır. Günümüz standartlarında hizmet sağlamak için araç filosunda yer alan araçların tam donanımlı halde bulunmasına öncelik veren firmanın müşterileri ile arasında yıllar içerisinde oluşturmuş olduğu güvene dayalı bir bağ vardır. Kendilerine duyulan güveni, zedelemeden çalışma yaşamındaki başarılı adımlarını devam ettirmek isteyen Öz Has Bingöl otobüs firması, kolay ve konforlu ulaşımı kendisine ilke edinmiştir.

Öz Has Bingöl otobüs firması kendisine misyon olarak; kaliteli ve yenilikçi hizmetlerini bunların yanında koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet verdikleri sektör içerisinde güven denince akla ilk gelen isimlerden biri olup, hizmetin öncüsü olmayı hedeflemek ilkesini belirlemiştir. Firma kendisini tanımlarken; kaliteden ödün vermemek demek: Yolcuların güvenli ve konforlu bir seyahat sürmeleri için en başta araç filosunda yer alan araçların teknik donanımlarının sağlanması ve hizmet sağlayan personelin her zaman firmanın ilkelerin uygun hareket etmesi gerekliliğini savunmaktadır. Günümüz dünyasında hizmetini farklı noktalarda binlerce insana ulaştırmanın gerekliliğinin bilincinde olan firma kalitesini çok daha fazla insana sunmak adına çalışmalara da başlamıştır. Bunun için başta içerisinde bulunduğumuz çağın bir nimeti olan internet ortamından yararlanmak gerektiğinin farkında olan firma artık online bilet satışı da yapmaktadır. Öz Has Bingöl İstanbul otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden yalnızca birkaç tık ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

100 üzerinden
58Puan
25%
11%
18%
16%
29%
Toplam Yorum Sayısı (162)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tavsiye etmem " Misafir
Sırf 1 puan vermek için üye oldum. Berbat.
"Sorumsuzluk ve umursamazlık" Misafir
16 şubat 2020 tarihinde adanadan karsa gitmek için bindim ancak adanadan osmaniyeye 3 saatte varabildik 3 kere bozuldu 15-16 saat olan normal yolculuk süresi daha başlangıçta 2 saat uzadı ve şuan için 18 saate uzadı bile yolculuk böyle giderse 24 saatten fazla bir süre varamayacam.. Otostop çekin, yürüyün, araç kiralayıp gidin ama buna binmeyin..
"" Misafir
Araç gayet temiz ve konforluydu güzel bir yolculuk ettim tavsiye ederim.
"..." Misafir
hiçbir kanal çekmiyor internet yok
"Iyi" Misafir
beklediğimden güzel yolculuktu teşekkürler
"" Misafir
6 saatlik yolu tam 8 saatte geldik. yol hava durumu ulaşımı olumsuz etkileyecek kadar kötü de olmamasına rağmen
"Kötü" Misafir
Araç çok sarsılıyor ve titriyor hiçbir kanal çekmiyor internet yok berbat film yarıda kesiliyor çok kötü
"Özellikle muavin" Misafir
Gerçekten çok iyi yolculuk geçirdim doğuya verilen en iyi hizmet has Bingöl'de özellikle muavine teşekkür ediyorum kendisinin ilgi alakası çok iyiydi hizmetlerinin böyle devam etmesini tavsiye ediyorum.
"Hayatimda yaptigim en kotu yolculuk" Misafir
Beni inecegim yerde degilde 1 saat sonraki yerde indirdiler.
"11 saatte 7 saatlik yolu geldik" Misafir
Dolmuşla uzun yol yaptık resmen 600 km yolu 11 saatte varabildik

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki yorumlar >