scorecardresearch

Erektaş Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Erektaş Turizm Ankara Otobüs Seferleri

En Popüler Erektaş Turizm Ankara Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Erektaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Erektaş Turizm Ankara Şubeleri

Şube
Telefon
Aşti
224 12 32

En Popüler Erektaş Turizm Seferleri

 

neredennereye.com,
Erektaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Ankara Erektaş Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Ankara Erektaş Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Ankara (Merkez) - Aşti 224 12 32
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
20Puan
0%
0%
0%
0%
100%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet" uğur eser
13.08.2008 günü ankara dan amasya ya gitmek üzere firmanıza ait 60KE403 plakalı aracınıza esenboğa yolu köprüsünden yoldan bindim bir süre sonra aracın muavini ücret için yanıma geldi ve 40 ytl talep etti oysa bir hafta önce ailemi 25 ytl ye yollamıştım fiyatları bildiğim için muavine özellikle sordum abi 40 ytl diye ısrar etti ben yolcuların arasında tatsızlık çıkarmamak için verdim sizin müşteri hizmetiniz bumu ben amasyalı olduğum için bu bölgenin otobüslerini kullanmaya dikkat ediyorum anladım ki sizin firma sadece adam kazıklamak peşindeymiş bunu öğrenmiş oldum eğer şikayetimi dikkate alacaksanız

esenboğa hava limanı şube müd.pasaport
büro amirliği.ANKARA
0 505 372 80 94
yukarıda adresimi ve telefonumu yazdım müşteri memnuyetini önemsiyorsanız tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.