Yolcu Sayısı
1

Elazığ Hazar Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Elazığ Hazar Turizm

Şubeler

Elazığ Hazar Turizm Ankara Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Ankara (Merkez)Kızılay0312 425 8191
Ankara (Merkez)Kızılay0312 425 8191
Ankara (Merkez)Otogar0312 224 03 23 - 0312 224 04 23 - 224 05 23

Şubeler Hakkında

Elazığ Hazar Turizm Ankara Şubeleri
Elazığ Hazar Turizm yaygın ulaşım ağı ile Ankara ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Ankara ilinde yer alan Elazığ Hazar Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Elazığ Hazar Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Elazığ Hazar Turizm Ankara Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Elazığ Hazar Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Elazığ Hazar Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Ankara Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Ankara Elazığ Hazar Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

77 %
Toplam Yorum Sayısı (8)
Elazığ Hazar Turizm


Çok İyi
27 % (4)
İyi
33 % (5)
İdare Eder
40 % (6)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

"Memnun kaldim"

Kalitenin düşmemesi ni diler çalışmalarınız da başarılar dilerim

Seyahat genel itibariyle kaliteliydi. Daha kaliteli bir hizmet için ....Otobüs üzerinde WiFi işareti olmasına rağmen internet yoktu. Orta kapı bölümünde bazen mekanik gürültüler geliyordu.Elazığ şehir içi servis hizmeti firma kalitesiyle uyumlu değildi. Aynı servise tıkabasa bindirildik. Servisin üniversiteye kadar gitmemesi de bir eksiklik.

Televizyonlar bozuk

Televizyonlar bozuk

Televizyonlar bozuk


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr