neredennereye.com, Dadaş Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Dadaş Turizm

Dadaş Turizm
 

neredennereye.com,
Dadaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dadaş Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Dadaş Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Dadaş Turizm

444 25 00
Cumhuriyet Cad. No:23 Erzurum
0442 444 25 00

Dadaş Turizm Hakkında


Dadaş Turizm, 1973 yılında Bünyamin Bağcı tarafından Erzurum'da kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Dadaş Turizm'in en önemli özelliklerinden biride Erzurum'da kurulan ilk otobüs firması olmasıdır. Kurulduğu ilk yıldan itibaren hızlı bir şekilde büyüme gösteren firma ulaşım sektörüne ilk başladığında 14 adet Mercedes Benz aracı ile hizmete başlamıştır. Kurulduğu yıllarda Ankara, İstanbul ve İzmir seferleri düzenlemekteydi. Daha sonra büyük bir gelişme gösteren firma 1974 yılında araç sayısını 65 yükseltmiştir. Ulaşım sektöründe iyice tecrübe kazanan Dadaş Turizm kısa bir süre sonra otobüs sayısını 120' ye çıkararak sefer sayılarını da arttırmıştır. Böylece Türkiye'nin birçok yerine ulaşım sağlayan bir turizm firması haline gelmiştir. Ancak birçok nedenden dolayı günümüzde otobüs sayısını 50 adete düşürmüş ama hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermemiştir. Son model araçlarla ve kaliteli hizmetiyle Türk halkına hizmet vermeye devam etmektedir.


Dadaş Turizm Hedef ve İlkeleri


Ulaşım sağlayamadığı birçok şehre sunmuş olduğu kaliteli hizmeti götürmek


Sektör içindeki en kaliteli hizmeti sunarak sürekli müşteri kazanmak ve müşteri devamlılığını devam ettirmek


Türkiye'deki öncü ulaşım firmalarından biri olmak


Ulaşım sektöründeki hizmetlerini sadece Türkiye'de değil yurt dışında da göstermek


Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüs firması olmak


Dadaş Turizmin Müşterilerine Sunmuş Olduğu Olanaklar


Yolcularına çağdaş bir ulaşım hizmeti sunmaktadır.


Son model araçlarla ulaşım hizmetlerini yerine getirmekte ve gelişen teknolojileri müşterilerinin hizmetlerini sunmaktadır.


Müşterilerinin konforlu bir yolculuk yapabilmeleri için gerekli olan her türlü araç gereci araç içinde bulundurmaktadır.


Yolcularına koltuk sigortası yaparak Can güvenliklerini sigorta altına almaktadır.


Müşterilerinin zaman kaybına uğramamaları için hızlı ve güvenli bir yolculuk hizmeti sunmaktadır.


Müşterilerine sadece şubelerden değil online internet sistemi veya telefon iletişimi ile de hizmet vermektedir.


Deneyimli Şoförler ve eğitimli muavinler ile güler yüzlü ve sınırsız hizmet sunmaktadır.


Ücretsiz servisleri ile yolcularına kolaylık sağlamaktadır.


Dadaş Turizmin Şubelerinin Bulunduğu Şehirler


Adana, Afyon, Aksaray, Akşehir, Amasya, Ankara, Antalya, Aşkale, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Hatay, Isparta, İskenderun, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırşehir, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Uşak, Yalova, Yozgat.

Dadaş Turizm otobüs bileti fiyatları, Dadaş Turizm iletişim ve telefon numaraları, Dadaş Turizm otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Erzurum - Sivas 55 TL
Erzurum - Erzincan 30 TL
Erzurum - Ankara 96 TL
Erzincan - Ankara 90 TL
Ankara - Sivas 65 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
40%
12%
11%
10%
27%
Toplam Yorum Sayısı (83)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Dadaş turizm" gülen
şubat ayının 4 ünde bursadan erzuruma öğlen 12 otobüsüyle yolculuk yaptık tahmini ikinci mola yerinde gece tuvalet ihtiyacı için çantamı lavaboya bırakıp tekrar çıktıktan bir süre sonra
100 dolar paramın olmadığını fark ettim iyi birşey değil orada çalışanları uyaralım.
"Hizmet" mavi 25
mavin ve şöförler konuşmasını bılmıyolar otobüsteki yolculara kaba davranarak bişeyleri halletmeye çalışıyolar esadaşa binmiyoz diye bu tavırları çekmeye mecbur kalmıyalım
"Naçizane..." Misafir
Selamlar.Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Naçizane birkaç önerim olacak.Online bilette rezervasyon yapmıyorsunuz.
Amasya,Merzifon,Bolu,Sakarya gibi noktaları göstermiyorsunuz.Bir de Çorum üzerinden bir sefer koysanız çok iyi olur.Hayırlı işler bol kazançlar. Yolunuz açık olsun...
"Hizmet" fatih özdemir
hizmette kusur olmasın lütfen arada sırada dısardan gelenlerden duyorum erzurum otobüs şirketlerinde hizmet 0 diye
"....." özkan örnek
süper bi firma, bu firmadan devamlı yolcukuk yapıyorum, hizmet veya saygı 1. sınıf, teşekkür ediyorum
"Kırmızı ışıkta geçen saygısız şöför" Misafir
26kasım 2008 tarihinde saat 17:00 da izmir otobüs terminali önünden geçen "25 EU 639" PLAKALI Dadaş Turizm servisi yaya geçidinde "KIRMIZI IŞIKTA GEÇMİŞTİR". Bu ahlaksız davranışı yapan şöföre iş veren ve onu kollayan firmaya önerim şudur, ya adamakıllı insan gibi ve insana değer veren söförlerle çalışın, ya da bırakın bu işi, insana değer verenler yapsın..
"Memnuniyet" Burak Kılıç
ben her yaz istanbula seyahat yaparım, genellikle de ibo abinin (ibrahim kocaman) otobüsünde seyahat yaparım, 34 EY 8725 plakalı araç şöför ve muavinlerine çok teşekkür ederim
"Istek" Misafir
sizden birşey rica ediyorum, erzurum atatürk üniversitesinde okuyan 50 000 öğrenci var fakat yeterli ek sefer açılmadığı için ögrenciler bayramda aileleriyle birlikte olamıyor. sizden ek sefer sayınızı arttırmanızı rica ediyorum... saygılarımla teşekkürler.
"Teşekkür" ERDAL AKKUŞ
Ben yaklaşık 24 yıldır dadaş ve esadaşla yolculuk yapan biri olarak özellikle dadaş turizmin şoför ve muavinlerinden memnunum bazı istisnalar olur bizler o otobüslerde oturarak gidiyoruz ama hizmet verenler sürekli meşguller birini göremiyebilirler bunun için yargılamak yanlış olur diye düşünüyorum bu vesile ile bütün dadaş turizm çalışanlarının ramazan bayramını kutlarım
"Usulsüz bilet kesimi " Kutay Boydağ
04.09.2008 günü Ankara'dan Afyon İzmir istikametine giden dadaş turizm firmasına ait Aşti bilet gişesinden 06:30 saatinde hareket edecek otobüs ün 28 koltuk numar ile Kutay Boydağ adına aldığım biletle 06:30 itibariyle gelen yolcu 124 nolu peronda beklemeye başladım 07:30 kadar bekledim bu arada otobüsün gelmediği bilgisi ile yukarda bilet verilen gişeye cıktım oradan bana otobüsün bana verilen biletle ilgili bilgilerinin olmadığı bilet satan kişinin isminin murat isimli kişi şahıs olduğu bana yardımcı olacaklarını söylediler.
07:30 da aynı firmaya ait 34 PTL 81 plaka sayılı otobüs de bana yer bulacaklarını söylediler ve hostes koltuguna oturttular.Polis kontrol noktasını geçtikten sonra benim gibi bilet maduru şahıs şöfer marufeti ile ben yerimden kaldırıldım. Sonra şahsın benden büyük olması dolayısıyla yerimden kaldırıldım şahıs kendisi oturdu, yerin kendime ait olduğunu söylediğim zaman
-BUYUR ŞÖFOR KOLTUĞUNA OTUR' diyerek alay etti (ŞÖFOR) söyledi.
Afyon'a kadar ayakta yolçuluk devam etti ve indim.
Gerekli cezai işlemlerin yapılmasını arzederim.

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 sonraki yorumlar >