Bilecik Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bilecik Otobüs Firmaları

Bilecik Otobüs Firmaları
Bilecik otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Bilecik otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Kütahyalılar Turizm 2
Astur Kütahya 1
Metro Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -

En uygun otobüs bileti ile Bilecik’e Türkiye’nin her yerinden seyahat etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Otobüs firmaları ve sitemize özel sundukları indirimli fiyatlarını aynı sayfada görüntüleyerek; bulunduğunuz yerden kolayca biletinizi alabilirsiniz. Şehre seyahatlerde en sık kullanılan firmalar Gölpazarı Kooperatif ve Öz Bilecik Seyahat olarak ön plana çıkmaktadır. Bol yağış alan bir şehir olan Bilecik’te karasal ve Karadeniz iklimi özellikleri beraber görülür. Şehri ziyaret etmek için en ideal dönem bahar ve yaz ayları olarak gösterilmektedir. Bilecik hava durumu ile ilgili güncel bilgileri de sitemizde bulabilirsiniz. Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı şehir olan Bilecik ve çevresi; Osmanlı’dan kalma pek çok esere de ev sahipliği yapmaktadır. Bu dönemden kalma yapılar arasında türbeler, camiler, medreseler ve külliyeler bulunmaktadır. En ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunurken; ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Osmanlı için her dönem önemli bir yerleşim olarak kabul edilen şehirde; erken ve geç dönem Osmanlı eserlerini bir arada görebilirsiniz. Orhan Gazi imareti imparatorluğun tarihin en önemli ticaret güzergahı olan İpek Yolu üzerine inşa ettikleri bir aşevidir. Bu yolu kullanan tüccarlara hizmet vermesi için yapılan yapı; iki kubbeden oluşmaktadır ve duvarları yığma taştandır. İmaret 13. yüzyıldan beri varlığını sürdürmektedir. Hamidiye Camii ise 2. Abdülhamit tarafından yaptırılmıştır. Kırmızı tuğla kullanarak örülen duvarları ile dikkat çeken camii; halk arasında “ Çifte Minareli Camii” olarak da bilinmektedir. Şehirde hemen her yerde Osmanlı izine rastlanıyor. Çelebi Mehmet Camii, Dar-ül Eytam ( Yetimler Yurdu ), Kaymakam Sait Bey Çeşmesi, Köprülü Mehmet Paşa Kervansarayı da şehirde bulunan önemli yapılar arasında. Yemyeşil doğası ile de dikkat çeken şehirde; Kömürsu Yaylası, Günyurdu ve Bozcaarmut Göleti, Çiçekli Yayla, Türbin Mesire Yeri görülmesi gereken doğal güzelliklerden. Bilecik mutfağı; hamur işi lezzetleri ile bilinmektedir. Ovmaç çorbası, yağlı yufka, keklik kebabı, mercimekli mantı, saçta yufka böreği, nohutlu tavuklu mantı şehirde en sevilen yemekler arasında. Bilet işlemlerinizi dilediğiniz an kolaylıkla gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Ücretsiz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Jet Turizim Yanlış Bilet Satıyor" Misafir
30.06.2018 tarihinden site üzerinden Bilecik- İskenderun istikametine 10 numaralı koltuğu aldık fakat Firmanın bilecikten kalkan iskenderuna bir seferi bulunmuyor. Bize Bileciğin ilçesine gitmemiz söylendi bursa ve eskişehir jet turizm yazıhaneleri ile görüştük otobüsün bursadan geldiğini dolayısıyla bileciğe 1 yolcu için uğrayamacağını söylediler. Bize Bozüyük ilçesinde bir dinlenme tesisinde bekleyin dediler bekledik fakat otobüs bizi almadan oradan gitmiş daha sonra biletimiz yandı bursa yazı hanesinde jet truzim yetkilisi başka bir otobüse binin eskişehirden sizi alacaklar felan dediler fakat kimsede almadı üzerimde para yoktu ve madur oldum. bir yakınım bana 21.30 has turizmin bozüyükten iskenderuna giden seferiyle bilet aldı. Jet truzim telefonla iletişime geçmedi okadar arayığ sormamıza rağmen telefonla aramadılar. Köyü deneyimdi.
"Olmayan güzergah ve yanlış saate bilet satışı yaptınız" Misafir
Sitenizden bilecik ankara istikametli bilet aldım fakat firma bilecik e uğramadı mağdur edildim. 18.30 biniş saati ise tamamen uydurma 19.30 da kendi imkanlarımla bozüyükten araca bindim. Site yönetiminizden gelen mesaj ayrı sinir bozucu sorumlu firmadır biz bileti sattık iş bitti gibi bir mesaj geldi. Firma ve site yönetiminizin profesyonellikten uzak hareketi nedeniyle asla birdaha sitenizi kullanmayacağımı, gerekli yerlere şikayetlerimi yaptığımı ve çevreme kötü reklamınızı yapacağımı bildiririm.
"34 bk 6817 plaka numaralı otobus ile yapılan seyahat hakkında şikayettir......." Misafir
Bilecik'ten istanbul'a kadar iett otobusu gibi her gördüğü yerde aracınız durdu. Alibeyköye bilet almama rağmen ben ve tanımadığım 7-8 yolcuyu geç kalıyoruz diyerek esenlere götürmeye kalktılar. Otobuste tartışma çıktı. Bunun üzerine esenlere yaklaşmışken geri dönüp alibeyköye bizi bıraktılar. internette bu servisin yolculuğu 3,5 saat sürer yazdığı için expres servis sanarak bilet almıştım. Oysa yolculuk olaylı ve 5 saat 30 dakikada tamamlandı. Marka değeri olan bir firma olduğu için sizi tercih ettim. Ama 1990 lı yılların otobüs firmasından bilet almış gibi hissetetim kendimi.... daha ne yazayım . daha ağırına terbiyem müsade etmiyor.. ALİM KARATAŞ
"Şikayet" Misafir
Tam anlamıyla fiyaskoydu. Cahil ve kendini bilmez abuk sabık bir muavin ve onun bitmek bilmeyen çenesi gereksiz esprileri otobüsün soğukluğu ve daha neler neler . bi daha asla.