Yolcu Sayısı
1

Bilecik Otogarı

Bilecik Otogarı

Bilecik Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (228) 212 1088

Adres: Ertuğrulgazi Mh. Atatürk Bulv. Bilecik/Merkez

Bilecik Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bilecik Otogarı Hakkında

Bilecik Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde yer alan en küçük illerinden biri olan Bilecik’e giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Komşu olduğu iller ile bir geçiş kapısı konumunda bulunan Bilecik ili, aynı zamanda aynı coğrafi bölge içerisindeki diğer noktalar ile bir iklimsel geçiş köprüsü olarak biliniyor. Özellikle antik dönemin önemli şehirlerinden biri olan Bilecik, bir otobüs bileti alarak gezip görebileceğiniz çok sayıda önemli noktaya ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin herhnagi bir noktasından Bilecik otobüs bileti alarak şehre geldiğinizde, “Ertuğrul Gazi Türbesi, Atatürk Köşkü, Çelebi Sultan Mehmet Cami, Kaymakam Çeşmesi, Kınık Şelalesi, İnönü Şehitliği, Metristepe Zafer Anıtı, Söğüt Müzesi, Bilecik Müzesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Bilecik, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde Bursa, Sakarya, Eskişehir, Kütahya ve Bolu gibi illerin kesişim noktasında bulunduğundan dolayı aynı zamanda Bilecik Otogarı da bölgenin önemli ulaşım merkezlerinden biri konumunda yer almaktadır. Bu nedenle Bilecik Otogarı içerisinden farklı noktalara transfer gerçekleştirebileceğiniz çok sayıda otobüs firmasının otobüsleri sefer düzenlemektedir. Bilecik şehri ziyaretçi sayısı bakımından çok yoğun bir bölüm olmadığından otogarın yakın zaman içerisinde yenilenmesine gerek duyulmamıştır. Bilecik Otogarı içerisinde hizmet sağlayan firmalar transit geçiş yapan ve ulusal çapta hizmet sağlayan firmalardan oluşur. Yeniden yapılandırılmayan Bilecik Otogarı göre küçük bir alan üzerine kurulmuştur. Ancak son dönemde gelişen ve ziyaretçi sayısı artan Bilecik ili 2017 yılında Yeni Bilecik Otogarına kavuşmuştur.

Bilecik Otogarından Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Bugün Bilecik otogarından Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “İsmail Ayaz, Metro Turizm, Buzlu Turizm, Isparta Petrol, Lüks Erova Turizm, Adıyaman Gülaras, Star Mardin Turizm, Jet Turizm, Kütahyalılar Turizm, Özlem Diyarbakır, Yalova Seyahat, Mis Amasya, Niksarkale Seyahat, Lider Adana, Patnos İtimat” gibi otobüs firmaları yer almaktadır. Bilecik Otogarı üzerinden, “İstanbul Otogarı, Bursa Otogarı, Sakarya Otogarı, Yalova Otogarı, Düzce Otogarı, Kandıra Otogarı, Gediz Otogarı, Simav Otogarı” gibi diğer ulaşım merkezlerine transfer yolculuk yapabilirsiniz. Bugün Bilecik Otogarında faaliyet gösteren otobüs firmalarının bilet fiyatları, “15 -75 TL” arasında değişiklik göstermektedir.

Bilecik Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Eski Otogar merkezi değişmiş olup, 2017 yılında kurulan yeni Bilecik Otogarı çevreyolu üzerinde konumlanmıştır. Otogara ulaşım sağlamak için taksileri, şehir içinden hareket eden minübüsleri ve otobüs firmalarının servislerini kullanabilirsiniz.

Ertuğrulgazi Mh. Atatürk Bulv. Bilecik/Merkez

(228) 212 1088

En Popüler Bilecik Otobüs Firmaları

Bilecik bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Bilecik otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm13
Düzce Güven11
Anadolu Ulaşım5
Kontur2
Es Es İsmail Ayaz2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr