Yolcu Sayısı
1

Best Van Turizm Bingöl Otobüs Seferleri

Best Van Turizm

Şubeler

Best Van Turizm Bingöl Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Bingöl (Merkez)0426 213 3151
Bingöl (Merkez)Merkez0530 400 0156
Bingöl (Merkez)Solhan0426 711 2213

Şubeler Hakkında

Best Van Turizm Bingöl Şubeleri
Best Van Turizm yaygın ulaşım ağı ile Bingöl ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Bingöl ilinde yer alan Best Van Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Best Van Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Best Van Turizm Bingöl Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Best Van Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Best Van Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Bingöl Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Bingöl Best Van Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

73 %
Toplam Yorum Sayısı (5)
Best Van Turizm


Çok İyi
50 % (3)
İyi
(0)
İdare Eder
17 % (1)
Kötü
33 % (2)
Çok Kötü
(0)

"Teşekkür"

Personel gayet sakin ve uyumlu.

"Namaz"

Best Van turizmi insanların dini değerlerine verdiği önemden ötürü içtenlikle tebrik ediyorum özellikle namaz konusunda yolcularına sunmuş olduğu olumlu güzelliklerin devam ettirilmesini temenni ediyorum bütün best Van çalışanlarıni tebrik ediyorum

"Araba çok kokuyodu"

Araba çok kokuyodu

"Şikayet"

Otobüs firmasının internetten bilet aldığımdan haberi yok. Gecenin dördünde ben erken gitmesem basıp gidecekler. Benim için kötü bir tecrübe oldu. Bilet almamızın gayesi varlığımızı belli etmek. Otobüsün Malatyaya varış Malatyadan kalkış saati belli değil. Otogardaki görevli 04.15 arabasının 03.30'da gittiğini söylüyor. Yarım saat önce otogarda olmama rağmen böyle bir süprizle karşılaşmak hoş olmasa gerek

"Yolculuk çok iyiydi ilgi, ikram. Yalnız bir sorum var!"

Sormak istediğim bu otobüsleri biz zamanı gelince yarım saat bekliyoruz. bazende son dakika arayıp seferimizin yarım saat bir saat geriye çekildiği söyleniyor. Beki otobüslerin yolcularını bir aksilik olması halinde 6(altı) dakika bekleme imkanları yok mu?? Bu yolculuğumda da aynı şey oldu yarım saat erkene alındığı söylendi otobüsün gelmesine bir saat kala. Ben otogara anca yetiştim çünkü kendimi ona göre planlamıstım. Gittiğimde takside laptopumu unuttuğumu farkettim. Taksi şoförünü aradım ve tam 6 dakika içinde şoför laptopumu getirdi ama bu 6 dakika içinde Hasbingöl otobüs şoförünüz bana bekleyemeceğini söyleyip defalarca gideceğini söyleyip benimle seviyesizce konuştu. Bir daha bu firmayla yolculuk yapmayacağımı belirterek o şoförü kendi paramla rezil olduğum için nezaketsiz davrandığı için defalarca beni orada bırakıp gitmekle tehdit ettiği için şikayet etmek istiyorum. Otobüsünüzün muavini olmasaydı bırakıp giderdide biliyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum...


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr