scorecardresearch

Best Van Turizm Bingöl Otobüs Seferleri

Best Van Turizm Bingöl Otobüs Seferleri

En Popüler Best Van Turizm Bingöl Otobüs Seferleri

 

neredennereye.com,
Best Van Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Best Van Turizm Bingöl Şubeleri

Şube
Telefon
213 31 51
Merkez
213 31 50
Solhan
711 22 13
 

neredennereye.com,
Best Van Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Best Van Turizm Bingöl otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Bingöl otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Best Van Turizm Bingöl online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Best Van Turizm Bingöl otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Best Van Turizm firmasının 3 Bingöl şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan Best Van Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Bingöl yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Best Van Turizm firmasının Bingöl otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Best Van Turizm firmasının Bingöl ve çevresinde 3 şubesi bulunmaktadır. 
Bingöl Best Van Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Bingöl Best Van Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Bingöl (Merkez) 213 31 51
Bingöl (Merkez) - Merkez 213 31 50
Bingöl (Merkez) - Solhan 711 22 13
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
75Puan
50%
0%
25%
25%
0%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Namaz" Misafir
Best Van turizmi insanların dini değerlerine verdiği önemden ötürü içtenlikle tebrik ediyorum özellikle namaz konusunda yolcularına sunmuş olduğu olumlu güzelliklerin devam ettirilmesini temenni ediyorum bütün best Van çalışanlarıni tebrik ediyorum
"Araba çok kokuyodu" Misafir
Araba çok kokuyodu
"Şikayet" Misafir
Otobüs firmasının internetten bilet aldığımdan haberi yok. Gecenin dördünde ben erken gitmesem basıp gidecekler. Benim için kötü bir tecrübe oldu. Bilet almamızın gayesi varlığımızı belli etmek. Otobüsün Malatyaya varış Malatyadan kalkış saati belli değil. Otogardaki görevli 04.15 arabasının 03.30'da gittiğini söylüyor. Yarım saat önce otogarda olmama rağmen böyle bir süprizle karşılaşmak hoş olmasa gerek
"Yolculuk çok iyiydi ilgi, ikram. Yalnız bir sorum var!" Misafir
Sormak istediğim bu otobüsleri biz zamanı gelince yarım saat bekliyoruz. bazende son dakika arayıp seferimizin yarım saat bir saat geriye çekildiği söyleniyor. Beki otobüslerin yolcularını bir aksilik olması halinde 6(altı) dakika bekleme imkanları yok mu?? Bu yolculuğumda da aynı şey oldu yarım saat erkene alındığı söylendi otobüsün gelmesine bir saat kala. Ben otogara anca yetiştim çünkü kendimi ona göre planlamıstım. Gittiğimde takside laptopumu unuttuğumu farkettim. Taksi şoförünü aradım ve tam 6 dakika içinde şoför laptopumu getirdi ama bu 6 dakika içinde Hasbingöl otobüs şoförünüz bana bekleyemeceğini söyleyip defalarca gideceğini söyleyip benimle seviyesizce konuştu. Bir daha bu firmayla yolculuk yapmayacağımı belirterek o şoförü kendi paramla rezil olduğum için nezaketsiz davrandığı için defalarca beni orada bırakıp gitmekle tehdit ettiği için şikayet etmek istiyorum. Otobüsünüzün muavini olmasaydı bırakıp giderdide biliyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum...