scorecardresearch
neredennereye.com, Ben Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Ben Turizm

Ben Turizm
 

neredennereye.com,
Ben Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ben Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Ben Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Ben Turizm

444 11 27
Yeni Otogar no.16.17  Gaziantep
0342 328 96 66 - 328 96 36

“Geçmişten gelen ayrıcalık”

Ben Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Gaziantep’in köklü ailelerinden biri olan ve 1940 yılından bire otobüscülükle uğraşan Özkeleş Ailesi’nden Halil Özkeleş’in oğulları, 2000 yılında Ben’i kurarak, sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Güçlü bir alt yapıya sahip olan Ben, sadece yolcu taşıma alanında değil, seyahat acentası, akaryakıt, servis ve yedek parça alanlarında da hizmet vermektedir. Son teknoloji uydu sistemleriyle donatılmış Setra ve Travego modellerinden oluşan 40 adet araç filosuyla Ben Turizm, günlük 21 adet sefer düzenlemektedir. Misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Ben, kurumsallaşma adına TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi alarak, bu anlamdaki ilk adımını da atmıştır.

En Çok Sefer Düzenlediği 3 Güzergâh

•    Gaziantep – Adana

•    Adana – Ankara

•    Ankara – Gaziantep

En Çok Sefer Düzenlediği 3 İl

•    Afyon

•    Aksaray

•    Alanya100 üzerinden
68Puan
44%
12%
11%
6%
26%
Toplam Yorum Sayısı (55)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Ben turizm " Misafir
Yolculuk mükemmeldi teşekkür ederim
"Süper ilgi" Misafir
Yolculuk iyiydi yanlız suit otobuslerinizide görmek istiyoruz artık gaziantep ankara istikametinde. Host arkadaslara ayrıca tesekkurler
"Ben turizm " Misafir
Zaman'ında ulaştı tv yayını güzeldi diğerleri standartlardaydı
"Osmaniye eskişehir " Misafir
İlk defa ben turizm araçlarıyla 2 kez yolculuk yaptım eskişehir ve osmaniye arasında. Memnun kalmadım hiç. İkramda sadece içecek vardı. 11-12 saatlik yolculukta sadece dönüşte sabah 1kek verdiler.ilaveten mola süreleri dediklerinden uzun ve mesela adanada mola yok dediler en az 20dk bekledik 7 Şubat 2016 pazar sabahı. Bir daha mecbur kalmadıkça binmem inşallah da mecbur kalmam
"Değerlendirme " Misafir
Namaz için 5dk bekleyemeyen otobüs, mola vaktini verilen saatten 15dk geç sonlandırabiliyor. Müslüman bir ülkede namazınızı kazaya bırakın diye düşünmemiz isteniyor. Ya ben namazı kazaya bırakmadan otobüs kaza yaparsa? Ozaman bunun hesabını nasıl vereceksiniz!
"Memnuniyetsizlik." Misafir
Genel olarak pek iç açıcı geçmeyen bir yolculuk.. Kalkış saatinden sonra kalkan, varış saatinden neden sonra varan..ikram ve servis kısmında yolcuların istekleri yerine gelmeyen kendiliğinden servis yapılmayan bir firma BEN TURİZM.. Hayatım boyunca bir çok yolculuk yaptım farklı firmalarla ama böyle bir şey görmedim yaşamadim..En kısa zamanda düzene girer ve en iyi firmalar arasında yerini alır..
Saygılarımla.
"İnsana değer '0'" Misafir
Şöför sanki tır sürüyor ve yolcu değilde hayvan taşıyor. . . Bu cümlem herşeyi açıklamaya yeter de artar bile.
"ALANYA GAZİANTEP VE GAZİANTEP ALANYA SEFERLERİNİZ İLE İLGİLİ ARAÇ SEÇİMİ" Hatice
28 AĞUSTOS 2014 SAAT: 22:00 DE ALANYA'DAN HAREKET EDEN ARACINIZIN KLİMALARI BOZUKTU BUNU DİLE GETİREREK KLİMALARIN AÇILMASINI TALEP ETTİĞİMİZDE BİR DAYAK ATMADIKLARI KALDI. SES TONLARI BAĞIRIR SEVİYEDE VE İFADELERİ DE ÇOK AŞAĞILAYICIYDI. NİHAYET BİTTİ DEDİĞİMİZ BİR YOLCULUK GEÇİRDİK. DÖNÜŞTE İSE 13 EYLÜL SAAT 20:30 ARACINIZI TERCİH ETTİM FAKAT BUNU DA DİĞERİNDEN PEK KALIR YANI YOKTU. HEM ÇOK YAVAŞ İLERLİYOR HEMDE BİR SONRAKİ YETİŞECEK OLDUĞUMUZ YAZIHANEYİ TELEFONLA ARAYARAK 32 NOLU KOLTUĞUN BOŞ OLDUĞUNU VE BİLET SATIŞI RİCASINI YAPIYORLARDI VE BUNU BİR ÇOK YERDE TEKRARLADILAR. DÜZİÇİ'NDE İNECEK OLAN YOLCULAR İÇİN DURUŞ YERİ İLE İLGİLİ FİRMA GÖREVLİLERİ BİR ÇOK OLUMSUZ KONUŞMALAR YAPTILAR VE BİR ÇOK YOLCU BU KONUŞMALARI DUYDU. AYRICA TELEVİZYON VE İNTERNET DE ÇALIŞMIYORDU. ŞOFÖR BEYİN SÖZÜNE GÖRE O GÜN SANAYİDEN ÇIKMIŞ ARAÇ VE SÖZDE YENİ YAPTIRMIŞLAR.
ŞİKAYETLERİMİZİ ANLATTIK VE UMUYORUZ Kİ DAHA KALİTELİ HİZMET İÇİN SİZLERE IŞIK OLUR...
"Müşteri memnuniyeti hiç yok" Misafir
Geçen hafta firmadan bir bilet aldık. Ama bir gün sonrası yerine aynı gün almışız. Yani yanlış güne almışız. Hareket saati geldiğinde firma bizi aradı ve otobüsün kalkmak üzere olduğunu söyledi. Bizde bir gün sonrasına bilet aldığımızı zannetiğimizi söyledik ve sorunu hemen nasıl çözebileceğimizi sorduk. Bize Gaziantap merkezi arayın çözün dendi. Hemen o anda aradık ama bize hiç yardımcı olmadılar. Bir yanlışlık olmuş dediysek de derdimizi anlatamadık. Otobüs kalkmıştır iptal edemeyiz. Bilediniz yanmıştır denildi. Yetkili istedim ama yetkili yok cevabını aldım. Yani müşteri memnuniyeti konusunda bu firma sınıfta kalmıştır. Hiç yardımcı olmadıkları gibi gönderdiğimiz iletişim formunda da bir cevap alamadık. Yani bizi kaile almadılar. Giden biledimime yanmıyorum gördüğümüz ilgisizlik zorumuza gitti.Biz de bir daha Ben Turizm ile yolculuk yapmamaya karar verdik.
"" kalkanozge
ben turizm den memmundum,fakat denizli otogarı ben turizm bile satış gişesindeki çalışanlar beni bu firmadan resmen soğuttu bilet alacaktım bilet ücreti ni karttan cekınce kartm red sonucu verince benim kredi kartımı wermediler gidip bankadan konuşun veremem dediler ve sert cıkıştılar sonra bankayı aradım ve durumu belırttm banka kesınlıkle kartınıza el koymaya bı hakları yok dedi ne hakla beni denizli otogarnda o kadar uğrastırdılar ve çok sert tepki verdiler ben de bileti almadım bu durumdan cok rahatsız oldum ve ben turizm me kötü gözle bakmama neden oldular

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >