Yolcu Sayısı
1

Ak Aksu Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Ak Aksu Turizm

Şubeler

Ak Aksu Turizm Ankara Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Ankara (Merkez)0312 224 0060AŞTİ NO:68

Şubeler Hakkında

Ak Aksu Turizm Ankara Şubeleri
Ak Aksu Turizm yaygın ulaşım ağı ile Ankara ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Ankara ilinde yer alan Ak Aksu Turizm şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ak Aksu Turizm Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Ak Aksu Turizm Ankara Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ak Aksu Turizm firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Ak Aksu Turizm dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Ankara Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Ankara Ak Aksu Turizm Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

73 %
Toplam Yorum Sayısı (4)
Ak Aksu Turizm


Çok İyi
36 % (4)
İyi
27 % (3)
İdare Eder
18 % (2)
Kötü
(0)
Çok Kötü
18 % (2)

"ARAÇ GÜVENLİĞİ VE TEMİZLİK"

Ben eksik yönleri değerlendireceğim. 1. Yanımızdaki otobüsle yol vermeme yüzünden ufak bir kaza yaptık. Pınarbaşı girişinde. Yaralı olmaması memnun edici. Yalnız şöförlerin yol güvenliğine en üst seviyede dikkati şart. Can taşıyorlar. 2. Araçta koku vardı. Bu olumsuzlukların yanında muavinin özverili davranışı için kendisine ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

"Teşekkürler Aksu "

Yolculuğum sorunsuz şekilde gerçekleşti, öncelikle bunun için teşekkür ediyorum. Tek bir sorun yaşadım, onda da araç personeli müdahale edemeyeceği için araçta dile getirmedim. Multimedia ekranının kulaklık çıkışında sorun vardı ve ses çıkışı mümkün değildi. Araç multimedia sistemlerini daha yeni modellerle değiştirmenizi tavsiye ediyorum. Kazasız belasız yolculuklar dilerim

"Aksu"

bu kadar kaliteli ve güvenli araçlar piyasada varken yaptığım bu yolculuktaki gibi eski model araçları bu şekil yzün yolculuklarda kullanmayalım

"Aksu"

bu kadar kaliteli ve güvenli araçlar piyasada varken yaptığım bu yolculuktaki gibi eski model araçları bu şekil yzün yolculuklarda kullanmayalım


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr