Uşak Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Uşak Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Uşak Afyonkarahisar Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 20,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 112 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 37dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 11 firma sefer düzenlemektedir. Uşak Afyonkarahisar arası giden otobüs firmaları ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Uşak Afyonkarahisar bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Uşak Afyonkarahisar bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Uşak Afyonkarahisar otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Uşak Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

 Uşak Afyon otobüs bileti mi aradınız? Uşak Afyon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Uşak Afyon otobüs biletenlerini birçok firma satmaktadır. Firmaların neredeyse hepsinin bu güzergah üzerinde otobüs seferleri bulunmaktadır. Tüm firmaları ve fiyatları görebilmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Hem en iyi fiyat garantisi hem de kıyaslama imkanı bulabilirsiniz.
Yapmak istediğiniz yolculuk olan Uşak Afyon arası otobüs seyahatiniz tam olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. İki il arasında ki mesafe 111 kilometredir. İki il birbirine ilçe kadar yakındır. Büyükşehirler de şehir içi otobüslerinin harcadığı bir süre de iki il arası git gel yapılabilir. Uşak ve Afyon kenti aynı bölgede yer almaktadır. Uşak ilinin bir kısmı İç Anadolu Bölgesine bağlıdır. Uşak şehri 196.000 nüfuslu küçük bir ildir. Uşak kentinin ismi Arapça da aşıklar olarak bilinmektedir. Kentin tarihinde Evren Dede koruluğunda yaşananlar dilden dile konuşulmaktadır. Kentin ismi gibi bu bölgede bir çok aşık hayat sürmüştür. Bir gün Evren Dede koruluğunda türküler söyleyen saz çalan biri hayat sürmekteymiş. Hergün koruluktan saz ve türkü sesleri gelirken bir gün ses kesilmiş. Kimse nereye gittiğini bilememiş. Fakat çevre halkı rüzgarlı günlerde sazın ve türkülerin sesini duyduğunu idda etmektedir. Kentin tarihi M.Ö.4000 yıllarına dayanır. Bronz çağı ve daha sonra ki çağlarda bu alanda yerleşim devam etmiştir. Afyon kentine hakim olan Hititler aynı dönem Uşak iline de hakimdi.
Uşak Afyon arası otobüs yolculuğu yaparken Banaz ve Dumlupınar ilçelerinden geçersiniz. Uşak ilinin ilçesi olan Banaz şifalı kaplıcalara sahip bir ilçedir. Hamamboğazı ismi verilen mesire alanında bir çok şifalı havuzlar ve hamam bulunmaktadır. Banaz ilçesi şifalı sulara sahip olduğu için turizm açısından oldukça ilerlemiş ve kalkınmış bir ilçedir. İlçe tarihine baktığımız zaman ise 31 Ağustos tarihini Yunan işgalinden kurtuldukları gün olarak kutladıklarını görürüz.

Uşak Afyonkarahisar otobüs bileti mi aradınız? Uşak Afyonkarahisar otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Uşak Afyonkarahisar otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Medine Turizm 20 TL
Star Diyarbakır 20 TL
Alaşehir Sarıkız Turizm 20 TL
Özlem Batman Seyahat 20 TL
Metro Turizm 20 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Uşak Hakkında
Nüfus:
238,563
Yüzölçümü:
5.363,09 km²
Plaka:
64
Telefon kodu:
(276)
Otogar:
Uşak Otogarı
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.