Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
200 TL
Bilet Al
300 TL
Bilet Al

Afyonkarahisar Uşak Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Uşak Arası

En Ucuz Sefer
80,00 TL
Afyonkarahisar - Uşak Arası Kaç Km
112 km
Afyonkarahisar - Uşak Arası Kaç Saat
1sa 51dk
Günlük Sefer Sayısı
7
En Çok Sefer Yapan Firma
Özkaymak
Sefer Yapan Firma Sayısı
8

Afyonkarahisar Uşak Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar Uşak otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar Uşak güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - Uşak arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve Uşak Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve Uşak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar Uşak seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Uşak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar - Uşak Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - Uşak arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Afyonkarahisar - Uşak otobüs bileti fiyatı en ucuz 80,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Özkaymak tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - Uşak arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Afyonkarahisar - Uşak arasında günlük ortalama 8 firma 7 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Özkaymak ,Niğde Vip Turizm ,Başkent Turizm ,Varan Turizm ,Tokat Yıldızı Seyahat ,Ali Osman Ulusoy ,Sahil Seyahat ,Palandöken Seyahat.

Afyonkarahisar - Uşak arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Afyonkarahisar - Uşak arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 51dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - Uşak arası uzaklık kaç km?

Afyonkarahisar - Uşak arası karayolu ile 112 km'dir.

Afyonkarahisar Uşak Otobüs Biletleri

Afyon Uşak otobüs bileti mi aradınız?  Afyon Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Burmalı Cami, Uşak kent merkezindedir. 16. yüzyılda yapıldığı sanılıyor. Tuğla minaresinin gövdesinde kabartma sarmal motifleri vardır.

 

Çakaloz Camisi, Uşak kentindedir. 19. yüzyılda yapıldığı sanılıyor.

 

Çevreköy-Akse orman içi dinlenme yeri, Uşak kentine 3 km uzaklıktadır. Piknik yapılabilen 70 ha'lık çam korusuna sahiptir.

 

Uşak Ulucamisi, çarşı içindedir. Yazıtı yoktur. 15. yüzyıl başlarında, Germiyanoğulları döneminde yapıldığı sanılıyor.

 

Yüzölçümü 323 km2 olan Karahallı ilçesi doğu ve güneyde Denizli ili, bati ve kuzeybatıda Ulubey, kuzeyde de Sivaslı ilçeleriyle çevrilidir.

Karahallı, İç Anadolu’yu Ege Bölgesi’nin kıyı kesiminden ayıran ve İçbatı Anadolu Eşiği adıyla anılan plato alanının güney kesiminde yer alır. Bulkaz Dağı’nın güneybatı uzantılan ilçenin doğu sınırına sokulur. Bu dağlık kesimin yamaçlarındaki yaylalar hayvancılık bakımından önem taşır. En önemli akarsu Banaz Çayı’dır. Bulkaz Çayı güneyden Banaz Çayı’na katılır.

 

Karahallı nüfus yitirmekte olan bir ilçedir. Başlıca ekonomik etkinlik tarımdır. Yaygın biçimde bağcılık yapılır ve çok miktarda kuru üzüm üretilir. İlçenin öteki önemli ürünleri buğday, arpa ve nohuttur. Hayvancılık ikincil uğraş durumundadır ve en çok koyun yetiştirilir. Halkın öbür uğraşları dokumacılık ve halıcılıktır.

Belediyesi 1907’de kurulan Karahallı kasabası kırsal nitelikli küçük bir yerleşmedir. 1953’te Uşak ilinin kurulmasıyla ilçe merkezi yapılan kasaba il merkezi Uşak’a 60 km uzaklıktadır. İlçede bulunan tek tarihsel yapı Lidyalılar döneminden kaldığı sanılan Banaz Çayı üzerindeki Cılandras Köprüsü’dür. 

Afyonkarahisar Uşak otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Uşak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özkaymak 80 TL
Niğde Vip Turizm 80 TL
Başkent Turizm 80 TL
Varan Turizm 90 TL
Tokat Yıldızı Seyahat 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
  Uşak Hakkında
Nüfus:
238,563
Yüzölçümü:
5.363,09 km²
Plaka:
64
Telefon kodu:
(276)
Otogar:
Uşak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.