Yolcu Sayısı
1

Urla otobüs bileti

Urla Otobüs Bileti

En popüler Urla otobüs rotaları

Urla otobüs bileti fiyatları, Urla otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Urla otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İstanbulUrla849 TL7
AlibeyköyUrla849 TL7
İstanbul (Anadolu)Urla90 TL4
AnkaraUrla850 TL3
SalihliUrla220 TL3

Urla otogarı

  • Urla(232)

Urla otobüs biletleri


Urla, Türkiye’nin Ege Bölgesinde yer alan İzmir iline bağlı bir ilçesi olarak karşımıza çıkar. Kendine özgü doğal ve tarihi güzellikleri ile dikkat çeken bu şirin Ege ilçesine Türkiye’nin pek çok noktasından Urla otobüs bileti satın alarak seyahat edebilirsiniz. Yolculuğunuz Urla Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Urla otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Izmir, coğrafi konumu ve gelişmişlik endeksi itibari ile Ege Bölgesi’nin önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. İzmir, günümüz Türkiye’sinin önemli şehirlerinden biri olmasının yanı sıra antik dönemlerinde en önemli şehirleri arasındadır. Bugün şehir içerisinde antik dönemden kalan pek çok eseri bir arada görebilmeniz mümkündür. İzmir’in bu denli gelişmiş bir yapı sergilemesi Urla’nın da ön plana çıkması üzerinde etkili olmuştur.
Urla sınırları içerisinde tıpkı İzmir’de olduğu gibi Akdeniz iklimi etkilidir. Bu durum özellikle başta turfanda tarım ürünleri olmak üzere çeşitli tarım ürünlerinin yetiştirilmesi üzerinde etkili olur. Urla, turizm açısından da önemli ilçelerimizden biri olarak dikkat çeker. Şüphesiz yerli ve yabancı turistlerin ilgisini üzerine çeken eşsiz Akdeniz iklimi ve enfes manzaralara tanıklık eden doğal güzellikleri bu durum üzerinde oldukça etkilidir. İzmir’in özellikle antik dönemin önemli kentlerinden biri olması Urla’nın da tarihi bakımdan zengin görünmesine neden olur. Özellikle antik dönemden kalma farklı eserleri ilçe içerisinde gözlemlemek mümkündür.
Urla otobüs bileti satın alarak Urla Otogarına giriş yaptığınızda, “İzmir Saat Kulesi, Kordon, İzmir Agorası, Kemeraltı Çarşısı, Konak Yalı Cami, Hisar Cami, Tarihi Asansör Binası, Bostanlı Yaya Köprü ve Terası, Dünya Barış Anıtı, Konak Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, Kıbrıs Şehitler Caddesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Urla Otobüs Firmaları Hangileri
Türkiye’de özellikle son yıllarda ulaşım ihtiyacının artması ile birlikte karayolu ulaşım ağı da son derece gelişmiştir. Bu durum ülkenin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmalarının da artış göstermesine neden olmuştur. Günümüzde Türkiye’nin farklı noktalarından Urla otobüs seferleri düzenleyen firmalar arasında, “Balıkesir Uludağ, Ben Turizm, Çanakkale Truva Turizm, Didim Seyahat, Esadaş Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Hatay Nur Seyahat, Isparta Petrol, Kütahyalılar Turizm, Metro Turizm, Niğde Aydoğanlar, Öz Diyarbakır, Özkaymak, Pamukkale Turizm, RH Turizm, Seç Turizm, Ses Turizm, Süha Turizm, Şanal Turizm, Ulusoy Turizm” gibi otobüs firmalar yer almaktadır. Urla otobüs firmalarının en uygun otobüs biletlerini sitemiz üzerinden online olarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Urla Otobüs Bileti Fiyatları
Türkiye’nin her seyahat noktasına olduğu gibi Urla otobüs biletlerinin fiyatlarını da kesin olarak söylemek mümkün değildir. Biletlerin fiyatını Urla otobüs firmaları zaman, yoğunluk, hizmet kalitesi, marka gibi farklı etkenlere dayanarak belirlemektedir. Ancak, Türkiye’nin her yerinden her zaman en uygun Urla otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Urla Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?
Türkiye’nin her yerinden istediğiniz Urla otobüs firmalarının en uygun biletlerini almak son derece basit. Yalnızca, internet bağlantınız ve bilgisayar ya da akıllı cihanızın olması yeterli. NeredenNereye.com’u ziyaret ettiğinizde bilet arama motorunda kalış noktanızı ve varış noktası olarak da Urla seçmeniz yeterli. Sistemimiz size birkaç saniye içerisinde bulunduğunuz konumdan Urla üzerine sefer düzenleyen otobüs firmalarını ve en uygun fiyatlı biletleri listelenecektir. Karşınıza çıkan bilet seçeneklerinden istediğiniz Urla otobüs firmasının biletini kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak online olarak birkaç tık ile satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr