Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
44 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
46 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al

Trabzon Samsun Otobüs Bileti

Trabzon Samsun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 346 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 31dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 12 firma sefer düzenlemektedir. Trabzon Samsun arası giden otobüs firmaları ortalama 23 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ali Osman Ulusoy firmasıdır.

Trabzon Samsun otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Trabzon Samsun güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Trabzon Samsun seyahatinize başlamadan önce, Trabzon ve Samsun hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Trabzon ve Samsun şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Trabzon Samsun Otobüs Biletleri

Trabzon - Samsun Otobüs Bileti
Trabzon, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan, tarihi ve doğal güzellikleri ile insanların dikkatini çeken şehirlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Trabzon otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile kolaylıkla şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Trabzon’a yapacağınız yolculuğunuz Trabzon Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Trabzon, tarihi İpek Yolu’na olan yakınlığı ile bilinen bir şehir olmak ile birlikte bu özelliği geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmasına neden olmuştur. Bugün şehir içerisinde zengin tarihi geçmişinden kalan çok sayıda tarihi ve kültürel eseri bir arada görebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda yapılan turizm yatırımları ile birlikte dünyada eşine ender rastlanır doğal güzellikleri yurt içerisinde ve yurt dışarısında daha tanınan bir hal almış bu durum Trabzon’un ziyaretçi sayısının gün geçtikçe daha da artmasına neden olmuştur. Ziyaretçi sayısının giderek artması neticesinde karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçit olan Trabzon Otogarı’nın da önemi artmıştır. Özellikle sıcak yaz sezonu boyunca ılıman iklim yapısını koruyan şehrin yaylaları mevsimin bunaltıcı sıcakları için harika bir kaçış noktası oluşturmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Trabzon otobüs bileti satın alarak Trabzon Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Sümela Manastırı, Haldizen Yaylası, Sera Gölü, Çal Mağarası, Vazelon Manastırı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Akçaabat Orta Mahalle, Peristera Manastırı, Sultan Murat Yaylası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Trabzon üzerinden karayolu aracılığı ile ulaşım sağlayabileceğiniz noktalardan biri ise Trabzon - Samsun otobüs bileti ile yolculuk yapabileceğiniz Samsun şehirdir. Trabzon - Samsun güzergahındaki yolculuğunuz Samsun Otogarı üzerinde son bulur. Otogar üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Samsun, tıpkı Trabzon gibi Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Şehir, aynı zamanda Milli Mücadele’nin başlangıç noktası olarak kabul edildiği için yakın dönem Türkiye tarihi açısından da önemli bir şehirdir. Bunun yanı sıra Samsun, ünlü Amazon savaşçılarının da yaşamış olduğu bir şehir olarak bilinir. Trabzon - Samsun otobüs bileti satın alarak Samsun Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kabaceviz Şelaleleri, Akalan Şelaleleri, Hamamyağı Kaplıcası, Tekkeköy Mağaraları, Kandırma Vapuru, Ladik Gölü, Geyikkoşan Sahili, Amisos Tepesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Trabzon - Samsun otobüs bileti fiyatları, “40 - 50 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Trabzon - Samsun güzergahı üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Yeni As Bafra Turizm, Özgül Bafra Turizm, Iğdırlı Turizm, Golden Turizm, Kanberoğlu Turizm, Rize Ses Turizm, Süha Turizm, Tokat Yıldızı, Kaberoğlu Turizm, Has Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Trabzon - Samsun otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Trabzon Samsun otobüs bileti mi aradınız? Trabzon Samsun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Trabzon Samsun otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Tokat Yıldızı 40 TL
Öz Elbistan 40 TL
Adıyaman Ünal 40 TL
Vangölü Turizm 40 TL
Süha Turizm 40 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Trabzon Hakkında
Nüfus:
758,237
Yüzölçümü:
4.664,04 km²
Plaka:
61
Telefon kodu:
(462)
Otogar:
Trabzon Otogarı
  Samsun Hakkında
Nüfus:
1,261,810
Yüzölçümü:
9.364,10 km²
Plaka:
55
Telefon kodu:
(362)
Otogar:
Samsun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.