Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
23 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al

Sivas Tokat Otobüs Bileti

Sivas Tokat Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 23,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 108 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 42dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Sivas Tokat arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Tokat Yıldızı firmasıdır.

Sivas Tokat otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Sivas Tokat güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Sivas Tokat seyahatinize başlamadan önce, Sivas ve Tokat hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Sivas ve Tokat şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Sivas Tokat Otobüs Biletleri

Sivas - Tokat Otobüs Bileti
Sivas, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Sivas otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Sivas, İç Anadolu, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’da toprakları olan bir ilimizdir. Bu özelliği ile farklı kültürleri sınırları içerisinde asırlardır yaşatmayı başarmıştır. Aynı zamanda birçok ilimizden farklı olarak keskin iklim geçişleri de il içerisinde görünmektedir. Sivas, kuzeyinde Ordu, kuzeybatısında Tokat, doğusunda Erzincan, kuzeydoğusunda Giresun, batısında Yozgat, güneybatısında Kayseri, güneyin Malatya ve Kahramanmaraş illerimiz ile komşuluk içerisindedir. Bu nedenle şehir İç Anadolu Bölgesi’nin karayolu ulaşımı açısından en önemli geçiş noktalarından biridir. Latince bilinen ismi ile “Sebestia” Türkiye’nin en eski yerleşim noktalarından biridir ve pek çok Anadolu şehri gibi binlerce yıl öncesine dayanan tarihi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Sivas’ın bugün sahip olduğu modern şehir yapısı geçmişinden gelen tarihi ve kültürel değerler ile kaynaşmış ve kent yapılanmasının içinde kendisine yer bulmuştur. Türkiye’ nin herhangi bir noktasından Adana- Sivas otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sivas - Tokat otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Tokat şehrinde yolculuğunuz şehir otogarında son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferleri ile şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Tokat, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehirdir. Şehir eski Bizans dönemi adı ile “Komana” İran dönemi adıyla “Kah- Cun” Selçuk dönemi adıyla “Dar - ün Nusret” isimleri ile bilinir. Geçmiş dönemlerde kullanılan isimlerinden de anlaşılacağı üzere şehir tarihi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Tokat, zengin tarihi geçmişinden günümüze kalan değerleri modern yapılanmaları arasında sergileyen bir şehirdir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat otobüs bileti satın alarak şehre ulaşım sağladığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sivas - Tokat otobüs bileti fiyatları, “25 -40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Özlem Cizre Nuh, Tokat Seyahat, Öz Sivas Seyahat, Tokat Yıldızı, Has Turizm, Sivas Hedef Turizm” gibi firmaların en uygun Sivas - Tokat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sivas Tokat otobüs bileti mi aradınız? Sivas Tokat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sivas Tokat otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Vangölü Turizm 23 TL
Tokat Yıldızı 25 TL
Has Turizm A.Ş. 25 TL
Erektaş Turizm 25 TL
Öz Sivas Seyahat 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
  Tokat Hakkında
Nüfus:
358,155
Yüzölçümü:
10.072,62 km²
Plaka:
60
Telefon kodu:
(356)
Otogar:
Tokat Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.