Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al

Sivas Tokat Otobüs Bileti

Sivas Tokat Arası

En Ucuz Sefer
100,00 TL
Sivas - Tokat Arası Kaç Km
108 km
Sivas - Tokat Arası Kaç Saat
42dk
Günlük Sefer Sayısı
11
En Çok Sefer Yapan Firma
Tokat Yıldızı Seyahat
Sefer Yapan Firma Sayısı
10

Sivas Tokat Online Otobüs Bileti
Sivas Tokat otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Sivas Tokat güzergahı için arama yapın, Sivas - Tokat arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Sivas ve Tokat Şehirlerinde Ulaşım
Sivas ve Tokat şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Sivas Tokat seyahatinize başlamadan önce, Sivas ve Tokat hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Sivas - Tokat Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sivas - Tokat arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Sivas - Tokat otobüs bileti fiyatı en ucuz 100,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Özlem Cizre Nuh tarafından satılmaktadır.

Sivas - Tokat arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Sivas - Tokat arasında günlük ortalama 10 firma 11 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Özlem Cizre Nuh ,Tokat Seyahat ,Tokat Yıldızı Seyahat ,Topçam Turizm ,Öz Sivas Seyahat ,As Adana Seyahat ,Vangölü Turizm ,Kanberoğlu ,Öz Gülaras Turizm ,Adıyaman Ünal.

Sivas - Tokat arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Sivas - Tokat arası otobüs yolculuğu ortalama 42dk sürmektedir.

Sivas - Tokat arası uzaklık kaç km?

Sivas - Tokat arası karayolu ile 108 km'dir.

Sivas Tokat Otobüs Biletleri

Sivas - Tokat Otobüs Bileti
Sivas, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Sivas otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar üzerinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Sivas, İç Anadolu, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’da toprakları olan bir ilimizdir. Bu özelliği ile farklı kültürleri sınırları içerisinde asırlardır yaşatmayı başarmıştır. Aynı zamanda birçok ilimizden farklı olarak keskin iklim geçişleri de il içerisinde görünmektedir. Sivas, kuzeyinde Ordu, kuzeybatısında Tokat, doğusunda Erzincan, kuzeydoğusunda Giresun, batısında Yozgat, güneybatısında Kayseri, güneyin Malatya ve Kahramanmaraş illerimiz ile komşuluk içerisindedir. Bu nedenle şehir İç Anadolu Bölgesi’nin karayolu ulaşımı açısından en önemli geçiş noktalarından biridir. Latince bilinen ismi ile “Sebestia” Türkiye’nin en eski yerleşim noktalarından biridir ve pek çok Anadolu şehri gibi binlerce yıl öncesine dayanan tarihi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Sivas’ın bugün sahip olduğu modern şehir yapısı geçmişinden gelen tarihi ve kültürel değerler ile kaynaşmış ve kent yapılanmasının içinde kendisine yer bulmuştur. Türkiye’ nin herhangi bir noktasından Adana- Sivas otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sivas - Tokat otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Tokat şehrinde yolculuğunuz şehir otogarında son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferleri ile şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Tokat, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehirdir. Şehir eski Bizans dönemi adı ile “Komana” İran dönemi adıyla “Kah- Cun” Selçuk dönemi adıyla “Dar - ün Nusret” isimleri ile bilinir. Geçmiş dönemlerde kullanılan isimlerinden de anlaşılacağı üzere şehir tarihi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Tokat, zengin tarihi geçmişinden günümüze kalan değerleri modern yapılanmaları arasında sergileyen bir şehirdir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat otobüs bileti satın alarak şehre ulaşım sağladığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sivas - Tokat otobüs bileti fiyatları, “25 -40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Özlem Cizre Nuh, Tokat Seyahat, Öz Sivas Seyahat, Tokat Yıldızı, Has Turizm, Sivas Hedef Turizm” gibi firmaların en uygun Sivas - Tokat otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Sivas Tokat otobüs bileti mi aradınız? Sivas Tokat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sivas Tokat otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özlem Cizre Nuh 100 TL
Tokat Seyahat 100 TL
Tokat Yıldızı Seyahat 100 TL
Topçam Turizm 100 TL
Öz Sivas Seyahat 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
  Tokat Hakkında
Nüfus:
358,155
Yüzölçümü:
10.072,62 km²
Plaka:
60
Telefon kodu:
(356)
Otogar:
Tokat Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.