Adana Tokat Otobüs Bileti

Adana Tokat Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 607 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 46dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Adana Tokat arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

Adana Tokat bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Adana Tokat bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Adana Tokat otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Adana Tokat Otobüs Biletleri

Adana Tokat otobüs bileti mi aradınız?  Adana Tokat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Başçiftlik ilçesi kuzey ve doğuda Reşadiye, güney, batı ve kuzeybatıda Niksar ilçeleriyle çevrilidir.

Eskiden Niksar’ın Merkez bucağına bağlı olan dokuz köy, 1990’da yapılan bir düzenlemeyle merkezi Başçiftlik kasabası olmak üzere ilçe haline getirildi. Kasaba belediyesinin kuruluş tarihi 1968’dir.

 

Pazar ilçesi doğuda Merkez ilçe, güneyde Artova, güneybatıda Zile, batı ve kuzeyde de Turhal ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Turhal’a bağlı bir bucak olan Pazar, 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Pazar Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1957’dir.

 

Sulusaray ilçesi doğuda Yeşilyurt ilçesi, güneyde Sivas, batıda Yozgat illeri, kuzeyde de Zile ve Artova ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Yeşilyurt ilçesine bağlı bir bucak olan Sulusaray 1990’da çıkarılan bir yasa uyarınca ilçe yapıldı. Sulusaray Belediyesinin kuruluş tarihi 1987’dir. 

 

Yeşilyurt ilçesi doğuda Merkez ilçe, güneyde Sivas ili, batıda Sulusaray, kuzeyde de Artova ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Artova’ya bağlı olan 12 köyü bir araya getiren 1987 tarihli yasa uyarınca Yeşilyurt kasabası merkez olmak üzere aynı adla ilçe yapıldı. Yeşilyurt Belediyesi 1972’de kuruldu. 

Adana Tokat otobüs bileti mi aradınız? Adana Tokat otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Tokat otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 83 TL
Has Turizm A.Ş. 90 TL
Öz Sivas Seyahat 90 TL
Tokat Seyahat 90 TL
Süha Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Tokat Hakkında
Nüfus:
358,155
Yüzölçümü:
10.072,62 km²
Plaka:
60
Telefon kodu:
(356)
Otogar:
Tokat Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.