Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
45 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
58 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
63 TL
Bilet Al

Sivas Samsun Otobüs Bileti

Sivas Samsun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 340 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 48dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. Sivas Samsun arası giden otobüs firmaları ortalama 13 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Tokat Yıldızı firmasıdır.

Sivas Samsun otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Sivas Samsun güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Sivas Samsun seyahatinize başlamadan önce, Sivas ve Samsun hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Sivas ve Samsun şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Sivas Samsun Otobüs Biletleri

Sivas Samsun Otobüs Bileti
Sivas, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve doğu bölgesi ile sınır çizen, binlerce yıllık geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan şehridir. Kadim Anadolu uygarlıklarının şehirde tarih boyunca bırakmış olduğu tarihi ve kültürel izler bugün Sivas toprakları içerisinde görülebilmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sivas otobüs bileti satın alarak bu harika şehre karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas, erken dönem tarihi açısından önemli bir noktada yer almasının yanı sıra aynı zamanda Milli Mücadele döneminin sembol illerinden biri olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin yakın dönem siyasi tarihi açısından da önemli bir konuma gelmiştir. İç Anadolu Bölgesi’nde binlerce yıllık bir yerleşim tarihi bulunan Sivas’ın bir diğer önemli özelliği ise farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptığı dönem boyunca biriktirdiği tarihi ve kültürel mirasın yanı sıra kendine özgü bir mutfak kültürü de oluşturmayı başarmıştır. Sivas Otogarını bünyesinde barındıran şehir bağlı bulunduğu coğrafi konum içerisinde diğer illere geçit sağlayan bu ulaşım merkezi karayolu ulaşımı açısından son derece önemli bir konumda yer almaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sivas otobüs bileti alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Divriği Kalesi, Kızılırmak, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Koyunkaya Mesire Yeri” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sivas - Samsun otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Samsun şehrinde yolculuğunu Samsun Otogarında son bulmaktadır. Samsun Otogarı üzerinden hareket minibüsleri kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Samsun özellikle antik dönemde yerleşimin son derece canlı olduğu noktalardan biri olarak kabul edilmekle birlikte zengin tarihi geçmişe sahip olan bir şehirdir. Samsun şehrinin ismini en yaygın teoriye göre savaşçı Amazon prensesinden aldığı dile getirilir. Şehir bu tarihi geçmişinin yanı sıra aynı zaman da Milli Mücadele’nin başlangıç noktası olarak kabul edilme nedeni ile yakın dönem siyasi tarihi açısından da önemli bir noktadır. Sivas - Samsun otobüs bileti satın alarak Samsun Otogarına giriş yaptığınızda, “Kabaceviz Şelaleleri, Akalan Şelaleleri, Tekkeköy Mağaraları, Amisos Tepesi, Ladik Gölü, Geyikkoşan Sahili, Bandırma Vapuru, Gazi Müzesi, Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sivas Samsun otobüs bileti fiyatları, “50 - 63 TL” aralığından değişim göstermektedir. Sivas - Samsun güzergahı arasında sefer düzenleyen firmalar arasında, “Tokat Yıldızı, Süha Turizm, Tokat Seyahat, Kanberoğlu Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Ünal Turizm, Vangölü Turizm, Can Diyarbakır Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Sivas - Samsun otobüs biletlerini online olarak NeredenNereye.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Sivas Samsun otobüs bileti mi aradınız? Sivas Samsun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sivas Samsun otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Adıyaman Ünal 45 TL
Öz Elbistan 50 TL
Elazığ Hazar Turizm 50 TL
Özlem Cizre Nuh 50 TL
Vangölü Turizm 58 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
  Samsun Hakkında
Nüfus:
1,261,810
Yüzölçümü:
9.364,10 km²
Plaka:
55
Telefon kodu:
(362)
Otogar:
Samsun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.