Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Sivas Ankara Otobüs Bileti

Sivas Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 443 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 9dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Sivas Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Sivas Seyahat firmasıdır.

Sivas Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Sivas Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Sivas Ankara seyahatinize başlamadan önce, Sivas ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Sivas ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Sivas Ankara Otobüs Biletleri

Sivas - Ankara Otobüs Bileti
Sivas, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en eski ve en önemli noktalarından biri olan şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Sivas otobüs bileti satın alarak aktarmalı ya da doğrudan seferler ile karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Sivas Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en önemli noktalarından biri olan Sivas ilimiz, “Ordu, Tokat, Erzincan, Giresun, Yozgat, Kayseri, Malatya, Kahramanmaraş” illeri ile komşuluk içerisindedir. Bölgede önemli iller ile fiziki yakınlık içerisinde bulunmasının bir sonucu olarak karayolu ulaşımının önemli geçiş noktalarından bir tanesidir.
Şehir, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan eserleri ile günümüz modern dünyasında dahi çarpıcı geçmişinin izlerini insanlara ulaştırabilmektedir. Anadolu’nun pek çok noktasında olduğu gibi Sivas’ta zengin tarihi geçmişi boyunca birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve bu medeniyetlerden günümüzün modern dünyasına farklı eserler taşımayı başarmıştır. Özellikle Selçuklu devletinin hüküm sürdüğü döneme ait eserler şehirde yerli ve yabancı ziyaretçilerin dikkatini çekmektedir. Binlerce yıllık kültür birikiminin neticesinde Sivas’ta kendine özgü mutfak kültürü de gelişmiştir. Türkiye’ nin herhangi bir noktasından Ankara- Sivas otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Sivas - Ankara otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Ankara’da yolculuğunuz Ankara Otogarı üzerinde son bulur. Ankara (AŞTI) Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda ülkenin başkenti olan şehridir. Milli Mücadele döneminden sonra başkent ilan edilmesi ile birlikte Anadolu’nun bu büyük şehri her geçen gün gelişim göstermeye devam etmiştir. Şehrin sergilemiş olduğu gelişimin bir neticesi olarak günümüz Ankara’sı yapılan son nüfus çalışmalarına göre ülkenin en kalabalık ikinci şehri konumundadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Sivas - Ankara otobüs bileti fiyatları, “65 - 85 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Lüks Erzincan Seyahat, Lider Ağrı Doğuş Turizm, Vangölü, Erzincan Başak Turizm, Patnos İtimat, Can Ardahan Turizm, Ağrı Kösedağı Turizm, Esadaş, Sivas Hedef Turizm, Yeşil Erciş Seyahat, Vanyolu Seyahat, Öz Doğu Kars” gibi firmaların en uygun Sivas - Ankara otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz. 

Rota Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sivas - Ankara Arası Otobüs ile Kaç Saat?

Sivas - Ankara arası otobüs yolculuğu yaklaşık 5 saat 25 dakika sürmektedir.

Sivas - Ankara Arası Kaç Km?

Sivas - Ankara arası karayolu ile 443 km'dir.

Sivas - Ankara Otobüs Bileti Fiyatı Ne kadar?

Sivas - Ankara arasında günlük ortalama 14 firma sefer düzenlemektedir. Sivas - Ankara otobüs bileti fiyatı en ucuz 65₺'dir.

Sivas Ankara otobüs bileti mi aradınız? Sivas Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sivas Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Öz Doğu Kars Turizm 50 TL
Esadaş 70 TL
Patnos İtimat Turizm 70 TL
Vangölü Turizm 70 TL
Dadaş Turizm 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.