Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
60 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Ankara Sivas Otobüs Bileti

Ankara Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 443 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 16dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 14 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Öz Sivas Seyahat firmasıdır.

Ankara Sivas otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Sivas güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Sivas seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Sivas hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Sivas şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Sivas Otobüs Biletleri

Ankara - Sivas Otobüs Bileti
Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan aynı zamanda başkenti olan şehridir. Yapılan nüfus araştırmalarına göre Ankara, beş milyonu geçgin olan nüfusu ile ülkenin en kalabalık ikinci şehridir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak kolaylıkla şehre karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Yüzölçümü olarak Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan Ankara, “Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya, Eskişehir” illeri ile komşuluk içerisindedir. Bu nedenle bağlı bulunduğu bölge içinde önemli geçiş noktalarından biridir.
Anadolu’nun pek çok şehrinde olduğu gibi Ankara da zengin tarihi geçmişi boyunca kadim Anadolu uygarlıklarına ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle günümüzde şehir içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz.”Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslar, Selçuklular” Ankara’nın geçmişinde ev sahipliği yapmış olduğu medeniyetler arasında bulunuyor. 13 Ekim 1923 tarihinde başkent ilan edilmesinden sonra Ankara sürekli olarak gelişim göstermiş. Elbette şehrin gösterdiği gelişim ile birlikte her geçen nüfusu da artış göstermiş. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Sivas otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Sivas’ta yolculuğunuz şehir otogarında son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Sivas, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ülkenin en eski yerleşim noktalarından bir tanesidir. Coğrafi konum olarak oldukça renkli bir yapıda bulunan şehrin İç Anadolu Bölgesi, Doğu Karadeniz Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi gibi farklı coğrafi alanlar içerisinde toprakları bulunmaktadır. Bu nedenle şehir sınırları içerisinde ani değişiklikler gösteren iklim yapıları ve farklı bitki türlerini gözlemleyebilirsiniz. Türkiye’ nin herhangi bir noktasından Sivas Otobüs bileti satın alarak Sivas Otogarına giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası, Kızılırmak, Koyunkaya Mesire Yeri, Sivas Kale Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Sivas otobüs bileti fiyatları, “70 - 85 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Öz Sivas Seyahat, Yeni Sivas Turizm, Vangölü, Vanyolu Seyahat, Iğdırlı Turizm, Yeşil Erçiş Seyahat, Lider Ağrı Doğuş Turizm, Turgut Reis, Öz Doğu Kars, Patnos İtimat” gibi otobüs firmalarının en uygun Ankara - Sivas otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Rota Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ankara - Sivas Arası Otobüs ile Kaç Saat?

Ankara - Sivas arası otobüs yolculuğu yaklaşık 5 saat 16 dakika sürmektedir.

Ankara - Sivas Arası Kaç Km?

Ankara - Sivas arası karayolu ile 443 km'dir.

Ankara - Sivas Otobüs Bileti Fiyatı Ne kadar?

Ankara - Sivas arasında günlük ortalama 12 firma sefer düzenlemektedir. Ankara - Sivas otobüs bileti fiyatı en ucuz 60₺'dir.

Ankara Sivas otobüs bileti mi aradınız? Ankara Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Patnos İtimat Turizm 60 TL
Vangölü Turizm 70 TL
Esadaş 70 TL
Öz Sivas Seyahat 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.