Osmaniye Ankara Otobüs Bileti

Osmaniye Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 577 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 39dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 13 firma sefer düzenlemektedir. Osmaniye Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Osmaniye Ankara bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Osmaniye Ankara bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Osmaniye Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Osmaniye Ankara Otobüs Biletleri

Ankara, Türkiye’nin illerinden biri olup, aynı zamanda başkentidir. Şehir İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin birinci, ülkenin ise en gelişmiş ikinci şehridir. Bu özelliği ile istihdam sağlayarak çevresinden göç alan bir ildir. Ankara, ekonomik anlamdaki gelişiminin çok büyük bir kısmını başkent olmasından sonra kazanmıştır. Ekonomisinde sanayinin payı büyük olmasına karşın bugün topraklarının oldukça büyük bir kısmı halen tarım ürünleri ile kaplıdır. 

Yükseltisi fazla olan bir şehirdir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge ve yükseltisi nedeni il sınırları içerisinde karasal iklimin özellikleri görülür. Kışları sert ve kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak geçmektedir. Son zamanlarda sahip olduğu termal kaynaklar ile de dikkat çekmektedir.

Ankara, eski yerleşim noktalarından biri olduğu için tarihi ve kültürel bakımdan da zengin bir şehirdir. 

Ceyhan Nehri’nin kıyılarında konumlanan Osmaniye, verimli Çukurova topraklarında yer alan güzel bir ildir. Güneyin tarih ve doğa kokan şehri Osmaniye’den Ankara’ya otobüsle yolculuk keyifli geçiyor. Ankara’nın hızlı kent yaşamı içinde konserler, tiyatrolar, gösteriler gibi etkinliklere vakit ayırabilir, şehir içinde doğal yaşam alanlarında doğa yürüyüşüne çıkabilir, başkentin tarihini keşfetmek üzere müzeleri gezebilirsiniz. 

Ankara İzmir otobüs bileti alarak en uygun fiyatlarla İzmir'e de gidebilirsiniz. Osmaniye’den Ankara’ya yapacağınız otobüs yolculuğunuz için en uygun fiyatlı Ankara otobüs biletini neredennereye.com’dan edinebilirsiniz. Sistemin size sunacağı kolay rezervasyon modülü sayesinde cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan hızlıca otobüs biletinizi seçebilirsiniz. Neredennereye.com, Osmaniye’den Ankara’ya yapacağınız seyahatinizde keyifli ve konforlu bir yolculuk diler.

Osmaniye Ankara otobüs bileti mi aradınız? Osmaniye Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Osmaniye Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Siirt Turizm 60 TL
Özlem Diyarbakır 65 TL
Ben Turizm 71 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 75 TL
Hassoy Turizm 75 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Osmaniye Hakkında
Nüfus:
374,867
Yüzölçümü:
3.195,99 km²
Plaka:
80
Telefon kodu:
(328)
Otogar:
Osmaniye Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.