Ankara Osmaniye Otobüs Bileti

Ankara Osmaniye Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 577 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 21dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 13 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Osmaniye arası giden otobüs firmaları ortalama 23 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Şanlıurfa Astor Turizm firmasıdır.

Ankara Osmaniye otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Osmaniye güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Osmaniye seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Osmaniye hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Osmaniye şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Osmaniye Otobüs Biletleri

Ankara - Osmaniye Otobüs Bileti
Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve aynı zamanda ülkenin başkenti olan şehirdir. Türkiye’nin en merkezi konumlarından birinde kurulmuş olması şehrin başkent olarak seçilmesinde etkili olmuştur. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTI) Otogarı üzerinde son bulacaktır. AŞTI (Ankara Otobüs Terminali) içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Ankara da Anadolu’nun pek çok şehri gibi geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. M. Ö 5000’li yıllara uzanan tarihi geçmişi boyunca şehir, “Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Roma, Bizans, Selçuklu, Osmanlı” gibi medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle bugün sahip olduğu modern bir kent görünümünün içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz. Ankara, çevresine göre yükseltisi fazla olan bir konumda bulunduğu için sert karasal iklimin özelliklerini sergilemektedir. Şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Zengin tarihi geçmişinin artı noktalarından biri de bugün şehrin kendine özgü mutfak kültürünün ortaya çıkmış olmasıdır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Osmaniye otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz Osmaniye’de yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Osmaniye Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezin ya da civar ilçelere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Osmaniye, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan ve üzerine kurulmuş olduğu bereketli toprakları ile dikkat çeken noktalarından bir tanesidir. Osmanlı döneminde sahip olduğu “Cebelibereket” ismi ile Adana’ya bağlı olan bölge cumhuriyet döneminde il statüsü kazanmıştır. Akdeniz Bölgesi içerisinde Çukurova’nın verimli topraklarında bulunan il için tarım son derece önemli bir geçim kaynağıdır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin bir neticesi olarak şehirde Akdeniz iklim özellikleri görülür; Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer. Ankara - Osmaniye otobüs bileti satın alarak Osmaniye Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Maksutoğlu Yaylası, Karatepe Aslantaş Milli Parkı, Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Ankara - Osmaniye otobüs bileti fiyatları, “90 -110 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Star Diyarbakır, Urfa Hassoy Turizm, Çayırağası VIP, Özlem Diyarbakır, Seç Turizm, Star Mardin, Siirt Has Bağdas Turizm, Can Diyarbakır Turizm” gibi firmaların en uygun Ankara- Osmaniye otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Ankara Osmaniye otobüs bileti mi aradınız? Ankara Osmaniye otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Osmaniye otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 64 TL
Lüks Batman Seyahat 66 TL
Lider Siirt Turizm 70 TL
Hassoy Turizm 70 TL
Ben Turizm 71 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Osmaniye Hakkında
Nüfus:
374,867
Yüzölçümü:
3.195,99 km²
Plaka:
80
Telefon kodu:
(328)
Otogar:
Osmaniye Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.