Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Niğde İstanbul Otobüs Bileti

Niğde İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 795 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Niğde İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Niğde İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Niğde İstanbul otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Niğde İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Niğde İstanbul Otobüs Biletleri

Niğde İstanbul Otobüs Bileti
Niğde, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nin güneydoğusunda yer alan zengin tarihi geçmişi ile ziyaretçilerinin ilgisini çeken bir şehirdir. Ülkenin pek çok noktasından Niğde otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Niğde Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinde hareket eden minibüsleri kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Antik döneme ait isimleri “Nahita” ve “Nakita” olarak bilinen şehrin geçmişi M.Ö 600’lü yıllara kadar uzanmaktadır. Anadolu’nun pek çok şehrinde olduğu gibi Niğde de zengin tarihi geçmişi boyunca “Hititler, Asurlar, Frigler, Medler, Persler, Romalılar, Bizan, Osmanlı” gibi pek çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Günümüze taşıdığı kültürel birikimi ile ön plana çıkan şehrimizin geçmişini günümüzde hala ayakta olan, “Bahçeliköşk Höyüğü, Altunhisar Pınarbaşı Höyüğü, Divaralı Höyüğü” gibi noktalarda gözlemlemek mümkündür. Yapılan son araştırmalara göre Niğde’de yerleşik yaşamın tarihinin on bin yıl öncesine kadar uzandığı saptanmış bu durum onu aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri konumuna taşımıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Niğde otobüs bileti satın alarak Niğde Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Niğde Aleaddin Cami, Kayardı Bağları, Niğde Kalesi, Köş Höyük, Kuş Kayası Mezarları, Porsuk Höyük, Sungurbey Cami, Göltepe Kestel Ören Yeri, Çinili Göl” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Niğde - İstanbul otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz İstanbul’da yolculuğunuz Esenler Otogarı ya da Harem Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogarların içerisinde ya da çevresinden hareket eden toplu taşıma araçlarını kullanarak şehrin farklı noktalarına ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan aynı zamanda ekonomi, sanayi, nüfus gibi pek çok konuda en gelişmiş noktası olarak bilinen şehridir. İki kıtayı birbirine bağlayan doğal bir köprü olan İstanbul sahip olduğu doğal güzellikleri ve jeopolitik konumunun avantajları nedeni ile tarihin hemen hemen her döneminde ilgi çekici bir yerleşim merkezi olmuş ve bu da şehrin pek çok önemli medeniyete ev sahipliği yapmasını sağlamıştır. Günümüz İstanbul’u içerisinde bir metropolün modern yüzünü görebilirken aynı zamanda binlerce yıllık tarihinden günümüze ulaşan tarihi ve kültürel mirası da gözlemleyebilirsiniz. Niğde - İstanbul otobüs bileti satın alarak İstanbul’a ulaşım sağladığınızda, “Beyazıt Cami, Süleymaniye, Sultanahmet Cami, Ayasofya, Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Çamlıca Tepesi, Kız Kulesi, Galata Kulesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Niğde - İstanbul otobüs bileti fiyatları, “100 - 120 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Niğde - İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen, “Niğde Aydoğanlar” gibi firmaların en uygun Niğde - İstanbul otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Niğde İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Niğde İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Niğde İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 120 TL
Niğde Aydoğanlar 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Niğde Hakkında
Nüfus:
182,097
Yüzölçümü:
7.365,29 km²
Plaka:
51
Telefon kodu:
(388)
Otogar:
Niğde Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.