Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al

Mersin Samsun Otobüs Bileti

Mersin Samsun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 740 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 34dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Mersin Samsun arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Mersin Samsun otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Mersin Samsun güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Mersin Samsun seyahatinize başlamadan önce, Mersin ve Samsun hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Mersin ve Samsun şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Mersin Samsun Otobüs Biletleri

Mersin Samsun otobüs bileti mi aradınız? Mersin Samsun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Mersin, Türkiye’nin bir ili aynı zamanda en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, Türkiye’de sayısı çok az olan doğal limanlardan en büyüğünü bünyesinde barındırır. BU liman sayesinde ticaret yönünden güçlenmiş ve ekonomisine katkı sağlamıştır. Mersin’in Çukurova’ya olan yakınlığı şehrin Amerikan İç Savaşı sırasında dünyanın pamuk ihtiyacının karşılanmasında önemli rol oynamış; pamuk ticareti Mersin şehri üzerinden sağlanmıştır. Bununla beraber, Akdeniz iklim kuşağında bulunan şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir.

Doğası, tarihi, yemekleri ve Akdeniz sıcaklığını hissedeceğiniz konuksever insanlarıyla Mersin’den Karadeniz’in en keyifli sahillerine ev sahipliği yapan Samsun’a otobüsle yolculuk oldukça keyifli geçer. Samsun’da yaz mevsiminde plajların keyfini çıkarabilir, tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek üzere seyahat planları yapabilirsiniz. Kış mevsiminde de başka bir güzelliğe kavuşan Samsun’da yöresel yemekleri de mutlaka denemelisiniz. Mersin’den Samsun’a otobüsle seyahat etmek için NeredenNereye.com’dan otobüs biletinizi online olarak satın alabilirsiniz. Sistemin size sunacağı farklı otobüs firmalarının sefer bilgilerini incelerek otobüs biletinizi seçme fırsatıyla konforlu bir otobüs yolculuğunu en iyi fiyatla satın almak çok kolay. NeredenNereye.com, Mersin’den Samsun’a yapacağınız seyahatinizde iyi yolculuklar diler.

Mersin üzerinden Samsun’a gitmek için Metro Turizm, Amasya Turizm, Kanberoğlu Turizm, Adana Turizm gibi bir çok firmanın otobüs biletini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.

Mersin Samsun otobüs bileti mi aradınız? Mersin Samsun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Mersin Samsun otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ali Osman Ulusoy 100 TL
Mis Amasya 100 TL
Tokat Seyahat 100 TL
Kanberoğlu 100 TL
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Mersin Hakkında
Nüfus:
1,705,774
Yüzölçümü:
15.512,25 km²
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Mersin Otogarı
  Samsun Hakkında
Nüfus:
1,261,810
Yüzölçümü:
9.364,10 km²
Plaka:
55
Telefon kodu:
(362)
Otogar:
Samsun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.