Yolcu Sayısı
1

Marmaris İstanbul Otobüs Bileti

Marmaris İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Kale Seyahat
585 TLBilet Al
Gold İstanbul
599 TLBilet Al
Nilüfer Turizm
700 TLBilet Al
Ayar Aydın Seyahat
725 TLBilet Al
Varan Turizm
849 TLBilet Al
Balıkesir Uludağ Turizm
900 TLBilet Al
Metro Turizm
900 TLBilet Al
Balıkesir Uludağ Vip
900 TLBilet Al
Pamukkale Turizm
1300 TLBilet Al

Marmaris İstanbul Arası

 • En Ucuz Sefer585,00 ₺
 • Marmaris → İstanbul Arası Kaç Km806 km
 • Marmaris → İstanbul Arası Kaç Saat11sa 57dk
 • Günlük Sefer Sayısı7
 • En Çok Sefer Yapan FirmaPamukkale Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı9

Marmaris İstanbul Online Otobüs Bileti
Marmaris İstanbul otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Marmaris İstanbul güzergahı için arama yapın, Marmaris - İstanbul arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Marmaris ve İstanbul Şehirlerinde Ulaşım
Marmaris ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Marmaris İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Marmaris ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Marmaris → İstanbul Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Marmaris - İstanbul arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Marmaris - İstanbul otobüs bileti fiyatı en ucuz 585,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Kale Seyahat tarafından satılmaktadır.

Marmaris - İstanbul arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Marmaris - İstanbul arasında günlük ortalama 9 firma 7 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Kale Seyahat, Gold İstanbul, Nilüfer Turizm, Ayar Aydın Seyahat, Varan Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Metro Turizm, Balıkesir Uludağ Vip, Pamukkale Turizm.

Marmaris - İstanbul arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Marmaris - İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 57dk sürmektedir.

Marmaris - İstanbul arası uzaklık kaç km?
Marmaris - İstanbul arası karayolu ile 806 km'dir.

Marmaris İstanbul Otobüs Biletleri

Marmaris İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Marmaris İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Haseki Camisi, Cerrahpaşa’da Haseki Caddesi’ndedir. 1538 yılında Osmanlı Sultanı Kanuni Sultan Süleyman’ın hasekisi (Padişahın çocuk doğuran eşi) Hürrem Sultan (1502-1561) tarafından yaptırılmıştır. Bu nedenle Haseki Camisi adı ile tanınır. Mimar Sinan’ın eseridir. Tek kubbeli olarak yapılan cami, 1612 yılında I. Ahmet tarafından kuzey yönüne eklenen ikinci büyük kubbe ile genişletilmiştir. Arada kalan duvar yıkılarak yerine vişne renkli iki kalın sütun konulmuştur. 1892 yılında onarım görmüştür. Kesme taştan yapılmıştır. Son cemaat yeri 6 mermer sütun ve 5 ufak kubbelidir. Tek şeref eli bir minaresi vardır. Camiyi örten bitişik iki kubbenin kasnaklarında yedişer pencere bulunmaktadır. Köşelerde oluklu yarım kubbecikler yer almıştır. Sağdaki kubbe Mimar Sinan’ın eseridir. Aradaki sütunlardan biri önünde mihrabı yer almıştır. Caminin yanında başka bir haseki sultana ait türbe, karşısında imarethane (hayır müessesesi), medrese (ders okutulan yer), taş mektep (somuncu okulu) bulunmaktadır. Camiyi yaptıran Hürrem Sultan’ın türbesi Süleymaniye Camisi’nin bahçesindedir.
 
NeredenNereye.com üzerinden Marmaris İstanbul otobüs bileti veya İstanbul Marmaris otobüs biletleri satın alabilirsiniz!
 
Güzelce Ali Paşa Türbesi, Beşiktaş’taki Yahya Efendi türbesine ait mescidin bitişiğindedir. Dört köşeli ve kubbeli kagir binanın içersinde 6 adet işlemeli mermer sanduka bulunmaktadır. Sağ ilerde kallavi (Kocaman Vezir Kavuğu) başlıklı mermer sanduka Osmanlı Sadrazamı Güzelce Ali Paşa (1581-1620)'ya aittir. Bu mezarın gerisinde soyundan gelenlere ait beş sanduka sıralanmıştır.
 
Hadika, Kabataş iskelesinde ve deniz kıyısındadır. 31. Osmanlı Sultanı Abdülmecit (1823-1861) tarafından Lodos fırtınasından zarar görmemesi için Kabataş’a kurulan limanın yapılış anısı olarak 1851 yılında dikilmiştir. Zamanla bakımsızlıktan çatlak hale geldi. İskele ağzındaki yerinden daha yakın olan bugünkü yerine 1969 yılında taşınarak onarılmış ve dikilmiştir.
 
Marmaris İstanbul otobüs biletleri en uygun fiyatları ile www.neredennereye.com’da!
 
Harbiye Atatürk Anıtı, Harbiye’deki eski Harp okulu binası yanındaki parktadır. Harp okulu 1936 yılında İstanbul’dan Ankara’ya taşınınca Yedek Subay Okulu da Halıcıoğlu’ndan Harbiye’deki bu binaya taşınmıştı. 1937 yılında yedek subay öğrenciler tarafından aralarında topladıkları para ile o sırada yedek subay öğrencisi bulunan heykeltıraş Ali Hadi Bara (1906-1971)’ya yaptırılmıştır. Okulun önünde bulunan anıt 30 ağustos 1960 tarihinde caddenin genişlemesi nedeniyle park içindeki bugünkü yerine alınmıştır. Mermer bir taban üzerinde Atatürk’ün sol elinde dürbünü ve sağ eli ile işaret ederken askeri üniformalı bir heykelidir. Anıtın üzerinde hiç bir yazıt yoktur.
 
Türkiye’nin en büyük bilet satış sitesi üzerinden Marmaris İstanbul otobüs bileti sorgulaması yapın ve Has Turizm Marmaris veya Metro Turizm Marmaris gibi firmalar aracılığıyla biletlerinizi alın!

Marmaris → İstanbul En Uygun Otobüs Biletleri

Marmaris İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Marmaris İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Marmaris İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Kale Seyahat585 TL
Gold İstanbul599 TL
Nilüfer Turizm700 TL
Ayar Aydın Seyahat725 TL
Varan Turizm849 TL

Marmaris Hakkında

 • Nüfus
 • Yüzölçümü
 • Plaka48
 • Telefon kodu(252)
 • OtogarMarmaris Otogarı

İstanbul Hakkında

 • Nüfus14.160.467
 • Yüzölçümü5.315 km2
 • Plaka34
 • Telefon koduAvrupa Yakası (212)
  Anadolu Yakası (216)
 • Otogarİstanbul Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Marmaris → İstanbul


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr