Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
115 TL
Bilet Al

İstanbul Marmaris Otobüs Bileti

İstanbul Marmaris Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 105,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 806 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 24dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Marmaris arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Marmaris bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Marmaris bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Marmaris otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Marmaris Otobüs Biletleri

İstanbul Marmaris otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Marmaris otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
İstanbul, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, aynı zamanda ülkenin en gelişmiş şehri olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır. Bulunduğu coğrafi konum, stratejik açıdan dünya arenasında çok büyük önem arz etmektedir. İstanbul konum olarak iki farklı kıta olan Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan bir köprü niteliği görmektedir. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı doğal güzellikleri, tarih boyunca ev sahipliği yaptığı medeniyetler, bulunduğu konum nedeni ile sahip olduğu iklim yapısı İstanbul şehrini yerleşim uygunluğu açısından inanılmaz bir hale getirmektedir. İstanbul şehrinin kendine özel ılıman bir iklimi bulunmaktadır. Bütün bu özellikler, İstanbul’u tarım, sanayi, turizm açısından uygun hale getirmektedir. Yüksekliği oldukça az olan şehrin, bir ticaret merkezi olmasında yerleşime olan bu uygunluğu etkilidir.
Marmaris, Türkiye’nin bünyesinde barındığı ilçelerden birisidir. Bu ilçe ismini en çok turizm sektörüne olan etkisi ile duyurmuştur. Marmaris yalnızca yurt içinde değil, aynı zamanda yurt dışında da adını duyurmuştur. Şüphesiz bu durumun oluşmasında Marmaris’in bünyesinde barındırdığı inanılmaz doğal güzelliklerin etkisi büyüktür. Marmaris ilçesi her geçen gün adını duyurmaya devam etmektedir.
İstanbul üzerinden paranızdan ve zamanınızdan tasarruf ederek, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Ulusoy, Nilüfer Turizm gibi otobüs firmalarının hizmetlerinden yararlanmak için www.neredennereye.com adresi üzerinden otobüs biletinizi alabilirsiniz.
İstanbul Marmaris otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Marmaris otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Marmaris otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 115 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Marmaris Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Marmaris Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.