Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al

Konya Malatya Otobüs Bileti

Konya Malatya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 79,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 667 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 54dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Konya Malatya arası giden otobüs firmaları ortalama 41 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Elazığ Murat Turizm firmasıdır.

Konya Malatya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Konya Malatya otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Konya Malatya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Konya Malatya Otobüs Biletleri

Konya, Türkiye’nin illerinden biri olup İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte şehir bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin Ankara’dan sonra en gelişmiş ilidir. Özellikle son yıllarda ticaret alanın bir hayli gelişim göstermiştir. Ülkenin yüz ölçümü bakımından en büyük şehridir. Tuz gölü Konya sınırları içerisinde yer almaktadır. Konya, oldukça düzlük bir yapıya sahiptir ve ülkenin tahıl ihtiyacını karşılayan bir hayli tarı arazisi il sınırları içerisinde bulunmaktadır. İklimsel olarak karasal iklim özelliklerini sergilemektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Şehir geçmişinde dönemin en büyük düşünürlerinden biri olan Mevlana’ya ev sahipliği yapmıştır. Ünlü düşünürün hoşgörü öğretisi tüm dünyada tanınan bir öğreti haline gelmiş ve ziyaretçilerin Konya üzerindeki ilgisini arttırmıştır. 

Şehrin ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Nasreddin Hoca Müzesi, Obruk Gölü, Koyunoğlu Müzesi, İplikçi Camii ve Medrese, Beyşehir Gölü Milli Parkı, Eflatunpınar Anıtı, Balatini Mağarası, Güvercinlik Mağarası, Ilgın Kaplıcaları yer almaktadır.
 
Malatya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, ülkenin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Buna bağlı olarak yükseltisi fazladır ve karasal iklimin bir türevi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu özelliğinden dolayı tarımsal üretiminin yanı sıra kırsal kesimlerinden hayvancılık da gelişmiş ve yöresel lezzetlerinde etli yemeklerin hakimiyeti söz konusu olmuştur. 
Konya üzerinden zaman kaybetmeden Malatya’ya gitmek için Öz Diyarbakır, Star Batman Turizm, Bes Van Turizm, Van Gölü Turizm, Metro Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Konya Malatya otobüs bileti mi aradınız? Konya Malatya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya Malatya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 90 TL
Vangölü Turizm 90 TL
Medine Turizm 90 TL
Lider Muş Tur 90 TL
Medine Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.