Kayseri Sivas Otobüs Bileti

Kayseri Sivas Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 194 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 3dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 10 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Sivas arası giden otobüs firmaları ortalama 13 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Tokat Yıldızı firmasıdır.

Kayseri Sivas bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kayseri Sivas bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kayseri Sivas otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kayseri Sivas Otobüs Biletleri

Kayseri, Türkiye’nin illerinden biri olup, İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Bununla beraber Kayseri Bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş iller sıralamasında üçüncü sırada yer almaktadır. Aynı sıralamada Konya ve Ankara’nın ardından gelmektedir. Bu özelliği Kayseri’nin çevresinden göç alarak nüfus yoğunluğunun artmasına neden olmuştur. Kayseri şehri coğrafi olarak, “Yozgat, Sivas, Kahramanmaraş” gibi illerle komşuluk içerisindedir. 

Kayseri coğrafi olarak, Kızılırmak gibi bir sun kaynağı yolunda olup, aynı zamanda tarihin en büyük ticaret yollarından biri olan İpek Yolu’nun üzerine kurulduğu için tarihte pek çok medeniyetin ilgisini çekmektedir.

Kayseri bağlı bulunduğu bölgeye bağlı olarak karasal iklimin özelliklerini yansıtmaktadır. İlde yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Buna bağlı olarak tarım üretiminde tahılların çoğunluğu söz konusudur. Sanayisi tarımına oranla ekonomisine daha çok katkı sağlamaktadır.

Sivas, Türkiye’nin illerinden biri olup, İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Aynı zamanda hem bağlı bulunduğu ilin hem de ülkenin tarihi geçmişi en köklü illerinden biridir.

Sivas, tarihi ve kültürel miras açısından oldukça zengin bir il olmak ile birlikte bu özelliği ile ziyaretçilerin dikkatini çekmektedir.

Ankara Kayseri otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Kayseri üzerinden zaman kaybetmeden Sivas’a gitmek için Hedef Turizm, Metro Turizm, Öz Sivas Turizm gibi otobüs firmalarının otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.

Kayseri Sivas otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Sivas otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Sivas otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Turay Turizm 30 TL
Tokat Seyahat 30 TL
Metro Turizm 30 TL
Sıla Özlem Seyahat 30 TL
Tokat Yıldızı 35 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Sivas Hakkında
Nüfus:
439,564
Yüzölçümü:
28.567,34 km²
Plaka:
58
Telefon kodu:
(346)
Otogar:
Sivas Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.