Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Kayseri Niğde Otobüs Bileti

Kayseri Niğde Arası

  • Kaç kilometredir? Bu rota 128 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 47dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Niğde arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.

Kayseri Niğde otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kayseri Niğde güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kayseri Niğde seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Niğde hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kayseri ve Niğde şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kayseri Niğde Otobüs Biletleri

Kayseri - Niğde Otobüs Bileti
Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda on dördüncü büyük yerleşim merkezi olan şehridir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Kayseri Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. “Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye, Yeşilhisar” Kayseri ili içerisinde bulunan başlıca ilçelerdir. Oturmuş şehir içi ulaşım sistemini kullanarak Kayseri’nin ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Konya ve Ankara ile Kayseri aynı coğrafi bölge içerisinde komşuluk içerisinde bulunduğundan karayolu ulaşımı açısından önemli bir geçiş noktası konumundadır. Türkiye’nin Orta Kızılırmak Bölümü’nde Erciyes Dağı eteklerine kurulmuş olan ilimiz, kuzeybatıda Yozgat, Kuzeydoğuda Sivas, doğuda Kahramanmaraş, güneyde Adana, güneybatıda Niğde, batıda Nevşehir ile komşuluk içerisinde bulunduğundan Türkiye’nin önemli ulaşım merkezlerinden bir tanesidir.Kayseri aynı zamanda bilinen eski adı “Mazaka” yalnızca ülkenin değil dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri olarak bilinmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Niğde otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Niğde’de yolculuğunuz Niğde Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden haraket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Niğde, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve Kapadokya bölgesinde yer aldığından turizm açısından gelişmiş olan bir şehirdir. Yapılan son araştırmalara göre Niğde ilinin nüfusu 350 .000 civarında olarak tespit edilmiştir. Bu rakam özellikle turizmin canlı olduğu sezonlarda ani bir yükseliş sergilemektedir. Aynı bölgede Akşehir, Nevşehir, Kayseri, Konya illeri ile komşuluk içerisinde bulunan Niğde bölgenin önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. Dağlar ile çevrili olan Niğde, pek çok şaşırtıcı manzaraya tanıklık etmektedir. Kayseri - Niğde otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz şehir oldukça eski yerleşim noktalarından bir tanesidir. Bu nedenle günümüzde Niğde içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz.
Kayseri - Niğde otobüs bileti fiyatları, “25 -40 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Süha Turizm, Turay Seyahat, Sivas Hedef Turizm, Lüks Ereğli, Niğde Aydoğanlar, Öz Sivas Seyahat” gibi otobüs firmalarının en uygun Kayseri - Niğde otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Niğde Hakkında
Nüfus:
182,097
Yüzölçümü:
7.365,29 km²
Plaka:
51
Telefon kodu:
(388)
Otogar:
Niğde Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.