Niğde Kayseri Otobüs Bileti

Niğde Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 23,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 128 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 44dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Niğde Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Niğde Kayseri bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Niğde Kayseri bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Niğde Kayseri otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Niğde Kayseri Otobüs Biletleri

Niğde Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Niğde Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Niğde, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup, İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Niğde ilinin isminin etimolojik tarihine dair, ilk isminin Nihita olduğu bilinmektedir.  Şehir geçmişte medeniyetlere ev sahipliği yapmış olmasından kaynaklı tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Genel tarihi yapılarının çoğu Anadolu Selçuklu dönemine ait izler taşımaktadır. İç Anadolu’nun en gözde şehirlerinden biridir. Niğde kendine has yöresel ile de ünlüdür. Şehirde iklimin etkin olmasından ötürü kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak geçmektedir. Buna bağlı olarak tarım üretiminin büyük kısmını tahıllar oluşturmaktadır. İç Anadolu’nun bu gözde şehrinden bir diğer önemli noktası olan Kayseri’ye bir yolculuğa ne dersiniz?
Kayseri, Türkiye’nin 81 ilinden biri olmakla beraber, İç Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Şehir özellikle sahip olduğu nüfus potansiyeli ve sağladığı iş istihdamı ile fark edilmektedir. 
Kayseri’nin yükseltisi fazladır, bu yüzden tarım üretkenliği sınırlıdır. Bu durumun oluşmasında sert karasal iklimin özelliklerini taşıması da etkilidir. Kayseri, kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak geçirmektedir.
Şehir geçmişte ticaret yolu üzerine kurulmuş olmasından dolayı tarihi bakımdan zenginliklere sahiptir.
Niğde üzerinden Kayseri’ye gitmek için Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Ulusoy, Nilüfer Turizm gibi otobüs firmalarının otobüs biletlerini zaman kaybetmeden www.neredennereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Niğde Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Niğde Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Niğde Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Iğdırlı Turizm 25 TL
Öz Sivas Seyahat 25 TL
Süha Turizm 25 TL
Metro Turizm 25 TL
RH Turizm 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Niğde Hakkında
Nüfus:
182,097
Yüzölçümü:
7.365,29 km²
Plaka:
51
Telefon kodu:
(388)
Otogar:
Niğde Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.