Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
43 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al

Kayseri Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Kayseri Kahramanmaraş Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 29,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 272 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 17dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Kahramanmaraş arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Kayseri Kahramanmaraş otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kayseri Kahramanmaraş güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kayseri Kahramanmaraş seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Kahramanmaraş hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kayseri ve Kahramanmaraş şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kayseri Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

Kayseri - Kahramanmaraş Otobüs Bileti
Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda 14. büyük ili olan şehridir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kayseri otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Kayseri Otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri, “Akkışla, Bünyan, Develi, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Yahyalı, Talas, Özvatan, Felahiye, Yeşilhisar” olmak üzere toplamda 16 ilçeden oluşmaktadır. Ankara ve Konya’dan sonra İç Anadolu Bölgesi’nin üçüncü büyük ili olan Kayseri gerek çevresinde bulunan iller gerekse de barındırdığı ilçeler nedeni ile Türkiye’nin önemli geçiş noktalarından bir tanesidir.
Erciyes Dağı’nın eteklerine kurulmuş olan Kayseri, kuzey ve kuzeybatıda Yozgat, kuzeydoğuda Sivas, doğuda Kahramanmaraş, güneyde Adana, güneybatıda Niğde ile komşuluk içerisindedir. Coğrafi konumunun bu denli önemli bir noktada yer alması Kayseri’yi karayolu ulaşımı açısından önemli bir hale getirmektedir. “Mazaka” olarak bilinen eski adı ile şehir aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden bir tanesidir. Kayseri günümüze kadar ev sahipliği yapmış olduğu medeniyetlerden kendisine miras kalan tarihi ve kültürel değer ve aynı zamanda modern çizgisi ile harmonik bir görüntü çizer. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Kahramanmaraş’ta yolculuğunuz Maraş Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş, halk arasında bilinen ismi ile Maraş, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir şehridir. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birinde kurulmuş olan Maraş şehri binlerce yıllık bir tarihe sahiptir. Milli Mücadele döneminde üstün başarılara ve destansı bir direnişe ev sahipliği yapan Maraş, cumhuriyet döneminde isminin başına “Kahraman” unvanını kazanmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak Kahramanmaraş Otogarına giriş yaptığınızda, “Ekinözü İçmeleri, Fırnız Mesire Yeri, Çokran Şelalesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Ashab-ı Keyf Külliyesi, Kahramanmaraş Taş Medrese, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Kahramanmaraş Kalesi, Büyük Kızılcık İçmesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları, “55 - 70 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Süha Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Aksu Turizm, Mardin Seyahat, Özlem Cizre Nuh” gibi otobüs firmalarının en uygun Kayseri - Kahramanmaraş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Kayseri Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özlem Cizre Nuh 30 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 40 TL
Metro Turizm 40 TL
Mardin Seyahat 43 TL
Süha Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.