Kayseri Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Kayseri Kahramanmaraş Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 29,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 272 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 17dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Kahramanmaraş arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Kayseri Kahramanmaraş bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kayseri Kahramanmaraş bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kayseri Kahramanmaraş otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kayseri Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

Kayseri, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin Ankara ve Konya’dan sonra en gelişmiş üçüncü ili olma özelliği taşımaktadır. Bunun nedeni son yıllarda ekonomisinin çeşitlilik göstermesi aynı zamanda sanayi ve ticaret alanında ileride olmasından kaynaklanmaktadır. 

Kayseri, geçmişine bakıldığında dünyanın köklü geçmişine sahip noktalarından biridir. Bunun nedeni ilin geçmişin en büyük ticaret yollarından biri olan İpek yolu üzerine kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. 

Kayseri ziyaretçilerinin bölgedeki seyahatlerini sonlandırmadan önce görmesi gereken yerler arasında, Akkışla Kalesi, Gülük Camii, Krikor Lusovoriç Ermeni Kilisesi, Köşk Medrese, Merzifonlu Çarşısı, Alaca Kümbet, Yaman Dede Camii, Avgunlu Medresesi, Sultan Sazlığı, Sırçalı Kümbet yer almaktadır. 

Kahramanmaraş, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bölgenin halk arasında bilinen ismi yalnızca Maraş’tır. İsminin başındaki kahraman unvanını ise milli mücadele döneminde göstermiş olduğu üstün direnişten dolayı almaktadır. Milli mücadele yıllarında Fransız işgali altında bulunan bölge, bu işgale boyun eğmemiştir. 

Şehir, aynı zamanda tarihi bakımdan da oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Bunun nedeni geçmişinde eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birine kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. Bu durum aynı zamanda etnik grupların farklılık göstermesine de neden olmuştur. 

Kayseri üzerinden zaman kaybetmeden Kahramanmaraş’a gitmek için Metro Turizm, Anadolu Tufanbeyli Turizm, Süha Turizm, Cizre Nuh Turizm, Lük Kahramanmaraş Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. Bu rota dışında Ankara Kayseri otobüs bileti ve Ankara İstanbul otobüs bileti de satın alabilirsiniz.

Kayseri Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Özlem Cizre Nuh 30 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 40 TL
Metro Turizm 40 TL
Mardin Seyahat 43 TL
Süha Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.