Kahramanmaraş Kayseri Otobüs Bileti

Kahramanmaraş Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 272 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 32dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Kahramanmaraş Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Kahramanmaraş Kayseri bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kahramanmaraş Kayseri bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kahramanmaraş Kayseri otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kahramanmaraş Kayseri Otobüs Biletleri

Kahramanmaraş'tan Kayseri'ye otobüsle keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Birbirine çok da uzak olmayan iki şehir arasındaki yaklaşık 5,5 saat süren yol boyunca farklı dokuları bir arada sunan Güneydoğu doğasıyla Doğu Anadolu doğasını gözlemleme şansı bulabilirsiniz. Kayseri'de şehrin Beylikler Dönemi, Anadolu Selçuklu Dönemi ve Osmanlı Dönemi mimarisiyle iç içe olan modern mimarinin sağladığı bütünlük, lezzeti hiç bir yemekte bulunamayacak olan ve aslı Orta Asya Türklerinden gelen mantı, geleneksel pastırma lezzetinin hamburgerle buluştuğu keyifle karşılaşarak güzel ve keyifli bir seyahat geçirebilirsiniz. Kahramanmaraş'tan Kayseri'ye yapacağınız otobüs yolculuğunuz için Kayseri otobüs biletinizi NeredenNereye.com'dan satın alabilirsiniz. Kahramanmaraş- Kayseri arasında otobüs seferleri düzenleyen firmaların bilgilerini, seyahat süresince alacağınız hizmetin detaylarını öğrenebileceğiniz NeredenNereye.com ile seyahatin keyfini çıkarın.

Kahramanmaraş Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Kahramanmaraş Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kahramanmaraş Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mardin Seyahat 35 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 35 TL
Özlem Cizre Nuh 40 TL
Metro Turizm 40 TL
Süha Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.