Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
40 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al

Kahramanmaraş Kayseri Otobüs Bileti

Kahramanmaraş Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 272 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 32dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Kahramanmaraş Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Kahramanmaraş Kayseri otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kahramanmaraş Kayseri güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kahramanmaraş Kayseri seyahatinize başlamadan önce, Kahramanmaraş ve Kayseri hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kahramanmaraş ve Kayseri şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kahramanmaraş Kayseri Otobüs Biletleri

Kahramanmaraş - Kayseri Otobüs Bileti
Kahramanmaraş, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi içerisinde yer alan ve aynı zamanda en kalabalık on sekizinci ili olan şehridir. Türkiye’de pek çok nokta üzerinden Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Kahramanmaraş Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş, halk arasında “Maraş” olarak anılmaktadır. Maraş, TBMM tarafından 5 Nisan 1925’te İstiklal Madalyası ile ödüllendirilmiştir. Daha sonrasında ise Maraş olan adı 7 Şubat 1973’te Kahramanmaraş olarak değiştirilmiştir.
Osmanlı döneminin önemli isimlerinden biri olan Evliya Çelebi’nin eserlerinde sıkça yer verilen Kahramanmaraş ilimiz aynı zamanda Anadolu’nun pek çok noktası gibi binlerce yıllık bir geçmişe ev sahipliği yapmaktadır. Maraş’ın binlerce yıllık geçmişinden günümüze miras kalan en değerli öğelerinden bir tanesi dövme dondurmasıdır. Maraş dondurması yurt içerisinde ünlü olduğu gibi üreticilerinin yoğun çalışmaları ile tüm dünyaya duyurulmuştur. Bugün Japonya, ABD, Avustralya gibi ülkelerde Maraş dondurması severek tüketilen bir ürün haline gelmiştir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde önemli iller ile komşuluk içerisinde bulunan Kahramanmaraş aynı zamanda Türkiye’nin karayolu ulaşımı açısından önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak Kahramanmaraş Otogarına giriş yaptığınızda, “Ekinözü İçmeleri, Fırnız Mesire Yeri, Çokran Şelalesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Ashab-ı Keyf Külliyesi, Kahramanmaraş Taş Medrese, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Kahramanmaraş Kalesi, Büyük Kızılcık İçmesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kahramanmaraş - Kayseri otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Kayseri’de yolculuğunuz Kayseri Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve bağlı bulunduğu bölgenin Ankara, Konya illerinden sonra üçüncü büyük ili olan şehridir. Kayseri, bilinen eski adı ile “Mazaka” yalnızca Türkiye’nin değil aynı zamanda dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Kayseri, tarihin en önemli ticaret noktalarından biri olan İpek Yolu üzerine kurulmuş bir şehirdir. Bu nedenle zengin tarihi geçmişi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Kahramanmaraş - Kayseri otobüs bileti fiyatları, “40 - 55 TL ” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Süha Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Aksu Turizm, Mardin Seyahat, Özlem Cizre Nuh” gibi otobüs firmalarının en uygun Kahramanmaraş - Kayseri otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Kahramanmaraş Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kahramanmaraş Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Mardin Seyahat 40 TL
Metatur 40 TL
Süha Turizm 45 TL
Adıyaman Ünal 45 TL
Ak Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.