Kayseri Elazığ Otobüs Bileti

Kayseri Elazığ Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 65,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 441 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 59dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 13 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Elazığ arası giden otobüs firmaları ortalama 16 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lider Muş Tur firmasıdır.

Kayseri Elazığ otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kayseri Elazığ güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kayseri Elazığ seyahatinize başlamadan önce, Kayseri ve Elazığ hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kayseri ve Elazığ şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kayseri Elazığ Otobüs Biletleri

Kayseri - Elazığ Otobüs Bileti
Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Ülkenin nüfus yoğunluğu bakımından on dördüncü şehri olan bölgeye hemen hemen her şehirden Kayseri otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Kayseri Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu’nun bu mistik kenti kendine özgü mutfak kültürü ile de dikkat çeker. Özellikle yurt içinde Kayseri mutfağına ait lezzetler oldukça bilinir ve ülkenin farklı köşelerinde insanların tadımına sunulur. Elbette bu zengin yemek kültürünün ortaya çıkmasında en önemli olan faktör şehrin binlerce yıl öncesine dayanan tarihi geçmişidir. Kadim Anadolu uygarlıklarının ticaret yolları üzerinde kurulan Kayseri, bu uygarlıklardan pek çoğuna da ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle bugün ilimizin toprakları içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz. Kayseri, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin bir özelliği olarak karasal iklimin tipik özelliklerini sergilemektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Elazığ otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Elazığ’da yolculuğunuz Elazığ Otogarı üzerinde son bulur. Elazığ Otogarı içerisinde hareket eden minübüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Elazığ, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde dördüncü büyük şehir olan yerleşim merkezidir. Anadolu’nun pek çok şehri gibi Elazığ da kadim Anadolu uygarlıklarının binlerce yıl öncesine dayanan geçmişine tanıklık etmiş ve onlara ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle bugün şehir içerisinde ziyaretçiler tarafından dikkat çeken doğal güzelliklerin yanı sıra çok sayıda tarihi bölgede bulunmaktadır. . Elazığ’ın “Ağın, Arıcak, Alacayakaya, Baskil, Karakoçan, Kovancılar, Keban, Maden, Palu, Sivrice” başta olmak üzere 11 tane ilçesi bulunur. Kayseri - Elazığ otobüs bileti satın alarak şehre giriş yaptığınızda, “Çırçır Şelalesi, Harput Buzluk Mağarası, Hazar Gölü Plajı, Elazığ Kapalı Çarşı, Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Harput Kalesi, Keban Baraj Gölü, Kömürhan Köprüsü, Karakoçan Golan Kaplıcaları, Hazarbaba Kayak Merkez” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kayseri - Elazığ otobüs bileti fiyatları, “70 -100 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. “Can Dersim Tunceliler, Elazığ Hazar Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Has Bingöl, Özlem Diyarbakır, Muş Tur, Star Diyarbakır, Vanyolu Seyahat” gibi otobüs firmalarının en uygun Kayseri - Elazığ otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Kayseri Elazığ otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Elazığ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Elazığ otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 65 TL
Elazığ Hazar Turizm 70 TL
Vanyolu Seyahat 70 TL
Star Batman 70 TL
Vangölü Turizm 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Elazığ Hakkında
Nüfus:
406,131
Yüzölçümü:
9.281,45 km²
Plaka:
23
Telefon kodu:
(424)
Otogar:
Elazığ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.