Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Elazığ Kayseri Otobüs Bileti

Elazığ Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 441 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 8dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Elazığ Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 17 sefer düzenlenmektedir.

Elazığ Kayseri otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Elazığ Kayseri güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Elazığ Kayseri seyahatinize başlamadan önce, Elazığ ve Kayseri hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Elazığ ve Kayseri şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Elazığ Kayseri Otobüs Biletleri

Elazığ - Kayseri Otobüs Bileti
Elazığ, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde Yukarı Fırat Bölümü’nde yer alan ve aynı coğrafi bölge içerisinde dördüncü büyük ilidir. Ülkenin pek çok noktasından Elazığ otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Elazığ Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Anadolu’nun pek çok noktası gibi Elazığ da geçmişinde kadim uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır. Binlerce yıl öncesine uzanan tarihinden günümüze kalan mirasları bugün Elazığ’da birçok yerde görebilirsiniz. Eski Mezopotamya uygarlıklarının kervan yolları üzerinde kurulmuş olan Elazığ şehri bu uygarlıklardan kalan çok sayıda tarihi değere ev sahipliği yapmaktadır. Elazığ’ın “Ağın, Arıcak, Alacayakaya, Baskil, Karakoçan, Kovancılar, Keban, Maden, Palu, Sivrice” başta olmak üzere 11 tane ilçesi bulunur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Elazığ otobüs bileti satın alarak Elazığ Otogarına giriş yaptığınızda, “Çırçır Şelalesi, Harput Buzluk Mağarası, Hazar Gölü Plajı, Elazığ Kapalı Çarşı, Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Harput Kalesi, Keban Baraj Gölü, Kömürhan Köprüsü, Karakoçan Golan Kaplıcaları, Hazarbaba Kayak Merkezi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir yöresel lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz. Elazığ üzerinden karayolu aracılığı ile seyahat edebileceğiniz noktalardan bir tanesi de Kayseri şehrimizdir.
Elazığ - Kayseri ucuz otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Kayseri’de yolculuğunuz Kayseri Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çekmesinin yanı sıra ülkenin nüfus yoğunluğu bakımından on dördüncü sırada yer alan şehridir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde Kayseri’nin bir geçiş noktasında yer alması bu ilimizi karayolu ulaşımı açısından önemli bir mertebeye yükseltir. Kayseri, eski Anadolu medeniyetlerinin kervan yolları üzerinde kurulmuş olması nedeni ile şehrin tarihi binlerce yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Bugün toprakları içerisinde zengin tarihi geçmişinden günümüze miras kalan çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz. Ayrıca bu denli köklü bir tarihe sahip olan şehir bu uzun dönem boyunca kendine özgü bir mutfak kültürü geliştirmeyi de başarmıştır. Elazığ - Kayseri otobüs bileti satın alarak Kayseri Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kapuzbaşı Şelalesi, Ağırnas Yeraltı Şehri, Kayseri Atatürk Evi, Gereme Harabeleri, Derevenk Vadisi, Şeker Gölü, Döner Kümbet, Şahrun Köprüsü, Erciyes Dağı, Karatay Han” gibi şehrin gezilebilecek noktalarını görebilirsiniz.
Elazığ - Kayseri otobüs bileti fiyatları, “80 - 90 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Elazığ - Kayseri güzergahı üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Star Batman, Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Elazığ Murat Turizm, Can Dersim Tunceliler, Has Bingöl Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Elazığ - Kayseri otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

  Elazığ Hakkında
Nüfus:
406,131
Yüzölçümü:
9.281,45 km²
Plaka:
23
Telefon kodu:
(424)
Otogar:
Elazığ Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.