Kayseri Antalya Otobüs Bileti

Kayseri Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 642 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 29dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 14 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 9 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma MALATYA BEYDAGI firmasıdır.

Kayseri Antalya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kayseri Antalya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kayseri Antalya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kayseri Antalya Otobüs Biletleri

Kayseri Antalya otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Kayseri, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Şehir aynı zamdan ülkenin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Geçmişte çeşitli ticaret yollarının üzerine kurulmuş olmasından dolayı şehrin geçmişi oldukça eski tarihlere dayanmaktadır. Bununla birlikte bu özellik şehrin tarihi ve kültürel zenginliğinin de fazla olmasına yol açmıştır. Kayseri kentinin yükseltisi fazladır ve sert karasal iklimin özelliklerini yansıtır. Bağlı bulunduğu iklim kuşağından ötür yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Tarım üretiminde, tahılların payı büyüktür. 
Antalya, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup, dünyaca ünlü şehirlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle turizm açısından son derece gelişmiş bir bölge olup yıl içerisinde milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Antalya doğal güzellikler bakımından dünyanın sayılı şehirleri arasındadır. Aynı zamanda yerleşime  uygun düzlüklerin ve verimli arazilerinin bulunması, ili yerleşim için çekici hale getirmektedir. Bu özelliği ile tarihte pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış ve hatırı sayılır kültürel miras biriktirmiştir. Akdeniz ikliminin özelliklerini yansıtır, genel bitki örtüsü makidir. Tarım üretimine oldukça elverişli arazileri bulunmaktadır. Bölgedeki hizmet sektörü gıda ürünleri ihtiyacını ilin kendi içerisinden karşılar.
Kayseri’den Antalya’ya Metro Turizm, Nilüfer, Ulusoy, Pamukkale gibi otobüs firmaları ile yolculuk yapmak için biletlerinizi www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.
Kayseri Antalya otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Sıla Özlem Seyahat 50 TL
MALATYA BEYDAGI 73 TL
Iğdırlı Turizm 80 TL
Öz Sivas Seyahat 80 TL
Yeni Aksaray 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.