Antalya Kayseri Otobüs Bileti

Antalya Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 642 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 43dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 13 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 18 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma MALATYA BEYDAGI firmasıdır.

Antalya Kayseri bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Kayseri bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Kayseri otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Kayseri Otobüs Biletleri

Antalya Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Antalya Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Kocasinan Kocasinan ilçesi kuzeyde Yozgat ili ve Felâhi- ye ilçesi, doğuda Bünyan ve Melikgazi, güneyde gene Melikgazi ve İncesu ilçeleri, batıda da Nevşehir iliyle çevrilidir.

Eskiden Merkez ilçeye bağlı Merkez bucağının sekiz köyü ile Erkilet, Güneşli ve Him- metdede bucakları 1988’de çıkarılan bir yasa uyarınca bir araya getirilerek merkezi Kayseri kentinin bir bölümünü oluşturan Kocasinan olmak üzere ilçe yapıldı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Kocasinan Belediyesi de aynı yıl kuruldu.

Melikgazi ilçesi doğuda Bünyan ve Talaş, güneydoğuda gene Talaş ve Tomarza, güneyde Develi, batıda Hacüar, kuzeybatıda İncesu, kuzeyde de Kocasinan ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Merkez ilçenin Merkez bucağına bağlı dört köy ile Gesi bucağı 1988’de çıkarılan bir yasa uyannca bir araya getirilerek merkezi Kayseri kentinin bir bölümünü oluşturan Melikgazi olmak üzere ilçe yapıldı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Melikgazi Belediyesi de aynı yıl kuruldu.

Özvatan ilçesi doğuda Sanoğlan, güneyde Kocasinan, batıda Felâhiye ilçeleri, kuzeyde Yozgat, kuzeydoğuda da Sivas illeriyle çevrilidir. Eskiden Felâhiye’ye bağlı bir bucak olan Çukur 1990’da çıkarılan bir yasa uyannca aynı ilçenin Merkez bucağına bağlı iki, Sanoğlan’a bağlı üç ve Kocasinan’a bağlı iki köyün de katılmasıyla adı Özvatan biçiminde değiştirilerek ilçe yapıldı.

 

Talaş Talaş ilçesi doğuda Bünyan, güneyde Tomarza, güneybatıda Develi ye Hacılar, batıda Melikgazi, kuzeyde de Kocasinan ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Merkez ilçeye bağlı bir bucak olan Talaş 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı.

Antalya’nın Akdeniz kokan doğası ve insanlarından, Doğu Anadolu’nun en güzel şehirlerinden Kayseri’ye otobüsle gidebilirsiniz. Doğu Anadolu taş mimarisinin güzel örneklerini görebileceğiniz Kayseri’de güçlü bir şehir dokusu ile karşılaşacaksınız. Osmanlı’nın baş mimarı Mimar Sinan’ın da Kayseri’nin Ağırnas Köyü’nde doğduğunu ekleyerek mantı, pastırma ve sucuk yemeden dönmeyin diyoruz. Ayrıca Kayseri’ye özgü yemeklerin sunulduğu Kayseri tabağını da mutlaka deneyin. Antalya’dan Kayseri’ye giden otobüslerin sefer bilgilerine ulaşabilmek için tek tek firmaların bilet satış ofislerine uğrayarak zaman kaybetmenize ya da çağrı merkezi hattında beklemenize hiç gerek yok. Antalya’dan Kayseri’ye sefer düzenleyen firmaların otobüs kalkış saatlerini, otobüs bilet fiyatlarını, yol güzergahlarını NeredenNereye.com’dan kolayca takip edebilirsiniz.

Antalya Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Antalya Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
MALATYA BEYDAGI 80 TL
Öz Sivas Seyahat 85 TL
Yeni Aksaray 85 TL
Esadaş 85 TL
Metro Turizm 86 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.