İzmir Osmaniye Otobüs Bileti

İzmir Osmaniye Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 983 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 35dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 17 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Osmaniye arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

İzmir Osmaniye bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Osmaniye bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Osmaniye otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Osmaniye Otobüs Biletleri

 İzmir Osmaniye otobüs bileti mi aradınız? İzmir Osmaniye otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Zengin tarım alanları ve geniş orman bölgeleri ile önemli illerimiz arasında yer alan Osmaniye ilimiz tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yaparak bölge açısından büyük bir strateji oluşturmuştur. İzmir- Osmaniye otobüs bileti indirim fiyatlarından yararlanarak kolay ve hızlı bir ulaşım süreci geçirmek, yeni yerler keşfetmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çam ve pınar ağaçları ile kaplı bir mevki de yer alan, doğal güzelliği ile ziyaretçilerini büyüleyen Karaçay Şelalesi, Kesinsuyu Çayı üzerinde bulunan ve görüntüsü ile ziyaretçi akınına uğrayan Şarlak Şelalesi, tabiatın her köşesinden bir yer barındıran Karatepe Aslantaş Milli Parkı bölgede doğal güzellikler arasında yer alan mekânlar arasında ye almaktadır. Eski devirlerden kalan ve günümüze kadar kalıntılarını barındıran Bodrumkale, Toprakkale Kalesi, Harun Reşit Kalesi, Kaypak Kalesi, Bodrum Kalesi, Babaoğlan Kalesi sahip olduğu tarihi yapılardan dolayı varlığını hala sürdürmekte ve oldukça dikkat çekmektedir. Osmaniye’nin en eski yaylalarından olan ve yaz mevsiminde nüfusu 60.000 olarak yansıyan bölge herkesin gözdesi bir mekândır. Böyle güzel bir il üzerine yolculuk yapmak için İzmir- Osmaniye otobüs bileti ihtiyaçlarını sitemiz içerisinden karşılayabilir ve öğrenmek istedikleriniz hakkında hızlı bilgiler edinebilirsiniz. İzmir- Osmaniye otobüs bileti satan ve bölgeye sefer düzenleyen firmalar arasında Isparta Turizm, Star Diyarbakır, ASTOR Turizm, Ben Turizm, Star Batman, Batman Seyahat, Aksu Çavuşoğlu, Metro tercih yapabilirsiniz. 

İzmir Osmaniye otobüs bileti mi aradınız? İzmir Osmaniye otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Osmaniye otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 90 TL
Can Diyarbakır Turizm 92 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 100 TL
Adıyaman Gülaras 100 TL
Öz Diyarbakır 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Osmaniye Hakkında
Nüfus:
374,867
Yüzölçümü:
3.195,99 km²
Plaka:
80
Telefon kodu:
(328)
Otogar:
Osmaniye Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.