Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
125 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
145 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al
200 TL
Bilet Al

İzmir Nevşehir Otobüs Bileti

İzmir Nevşehir Arası

En Ucuz Sefer
100,00 TL
İzmir - Nevşehir Arası Kaç Km
763 km
İzmir - Nevşehir Arası Kaç Saat
10sa 40dk
Günlük Sefer Sayısı
14
En Çok Sefer Yapan Firma
Vangölü Turizm
Sefer Yapan Firma Sayısı
10

İzmir Nevşehir Online Otobüs Bileti
İzmir Nevşehir otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden İzmir Nevşehir güzergahı için arama yapın, İzmir - Nevşehir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

** Koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs bileti satın alırken HES koduna ihtiyacınız olacağını hatırlatmak isteriz.

İzmir ve Nevşehir Şehirlerinde Ulaşım
İzmir ve Nevşehir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. İzmir Nevşehir seyahatinize başlamadan önce, İzmir ve Nevşehir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

İzmir - Nevşehir Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir - Nevşehir arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

İzmir - Nevşehir otobüs bileti fiyatı en ucuz 100,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Muş Yolu Turizm tarafından satılmaktadır.

İzmir - Nevşehir arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

İzmir - Nevşehir arasında günlük ortalama 10 firma 14 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Muş Yolu Turizm ,Ağrı Kösedağı Turizm ,Öncü Seyahat ,Beydağı Turizm ,Esadaş ,Süha Turizm ,Vangölü Turizm ,Lider Elbistan ,Metro Turizm ,Öz Elazığlılar.

İzmir - Nevşehir arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

İzmir - Nevşehir arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 40dk sürmektedir.

İzmir - Nevşehir arası uzaklık kaç km?

İzmir - Nevşehir arası karayolu ile 763 km'dir.

İzmir Nevşehir Otobüs Biletleri

İzmir Nevşehir otobüs bileti mi aradınız? İzmir Nevşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Acıgöl Kasabası’nın batısında yapılan kazılarda ele geçen buluntular, yörede yerleşimin Neolitik Çağ’da başladığını göstermektedir. MÖ 17-12. yüzyıllar arasında Hititlerin yurdu olan yöreye daha sonra Frigler egemen oldu. MÖ 7. yüzyılda Kimmerlerin istila ettiği yöre aynı yüzyılın sonlarında Medlerin, MÖ 6. yüzyıl ortalarında da Perslerin yönetimine girdi. Sırasıyla Kapadokya Krallığı, Pontus Krallığı ve Büyük Dikran’ın yönetiminde kaldıktan sonra MS 17’de bütün Kapadokya ile birlikte Roma’ya bağlandı. Bizans döneminde önce Sasanilerin, ardından Arapların saldırısına uğradı. 11. yüzyılda Anadolu Selçukluları yöreyi ele geçirdi. Haçlı Seferleri sırasında yakılıp yıkıldı. 13. yüzyıl ortalarında başlayan İlhanlı yönetimini 14. yüzyılda sırasıyla Eretna Beyliği, Karamanlı ve Kadı Burhaneddin Devleti egemenlikleri izledi. Sonunda Karamanidarın eline geçen yöreyi 1398’de I. Bayezid (Yıldırım) aldıysa da, Ankara Savaşı’m (1402) kazanan Timur bu toprakları gene Karamanlılara verdi. Tüm Karamanlı ülkesiyle birlikte 1515’te Osmanlı Devleti’ne bağlandı.

Celali Ayaklanmalarına sahne olan Nevşehir yöresi 19. yüzyıl sonlarında Konya vilayetinin Niğde sancağına bağlı bir kaza olarakyönetiliyordu. 1954’te siyasal bir kararla ilçeye dönüştürülen Kırşehir’i de kapsamak üzere il yapıldı. Bugünkü sınırlarına Kırşehir’in yeniden il yapıldığı 1957’de kavuştu.

İzmir'in keyifli üzüm bağları, zeytin ağaçlarının gölgesi, kiraz bahçelerinin neşesi ve İzmir köfte, boyoz, lokma gibi lezzetlerinden Nevşehir'in masalları anımsatan Kapadokya'sına, Beylikler dönemi eserleriyle süslü caddelerine uzanan konforlu bir otobüs yolculuğu planlayabilirsiniz. İzmir'den Nevşehir'e yapacağınız otobüs yolculuğunun konforlu ayrıntılarını NeredenNereye.com'un size sunacağı kolay online otobüs bileti satın alma platformuyla satın alabilirsiniz. İzmir- Nevşehir arasındaki tüm otobüs seferlerini, tek bir sayfadan görüntülemek, sadece 2 adımda otobüs bileti satın almak üstelik de en uygun fiyatlı Nevşehir otobüs biletini kolayca tespit edebilmek seyahatinizin konforunu arttırabilir.

İzmir Nevşehir otobüs bileti mi aradınız? İzmir Nevşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Nevşehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Muş Yolu Turizm 100 TL
Ağrı Kösedağı Turizm 120 TL
Öncü Seyahat 120 TL
Beydağı Turizm 125 TL
Esadaş 130 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Nevşehir Hakkında
Nüfus:
168,771
Yüzölçümü:
5.391,64 km²
Plaka:
50
Telefon kodu:
(384)
Otogar:
Nevşehir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.