Yolcu Sayısı
1

İzmir Nevşehir Otobüs Bileti

İzmir Nevşehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Malatya Zafer Turizm
249 TLBilet Al
Malatya Kayısı Kent Turizm
320 TLBilet Al
Yeni Aksaray Seyahat
399 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
400 TLBilet Al
Lider Muş Tur
400 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
430 TLBilet Al
Muş Yolu Turizm
450 TLBilet Al
VanGölü Turizm
450 TLBilet Al
Nevşehir Seyahat
500 TLBilet Al
RH Turizm
500 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
600 TLBilet Al
Metro Turizm
850 TLBilet Al
Malatya Beydağı Turizm
900 TLBilet Al

İzmir Nevşehir Arası

 • En Ucuz Sefer249,00 ₺
 • İzmir → Nevşehir Arası Kaç Km763 km
 • İzmir → Nevşehir Arası Kaç Saat11sa 17dk
 • Günlük Sefer Sayısı5
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMetro Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı13

İzmir Nevşehir Online Otobüs Bileti
İzmir Nevşehir otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden İzmir Nevşehir güzergahı için arama yapın, İzmir - Nevşehir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

İzmir ve Nevşehir Şehirlerinde Ulaşım
İzmir ve Nevşehir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. İzmir Nevşehir seyahatinize başlamadan önce, İzmir ve Nevşehir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

İzmir → Nevşehir Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir - Nevşehir arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
İzmir - Nevşehir otobüs bileti fiyatı en ucuz 249,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Malatya Zafer Turizm tarafından satılmaktadır.

İzmir - Nevşehir arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
İzmir - Nevşehir arasında günlük ortalama 13 firma 5 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Malatya Zafer Turizm, Malatya Kayısı Kent Turizm, Yeni Aksaray Seyahat, Elazığ Hazar Turizm, Lider Muş Tur, Öz Has Bingöl Turizm, Muş Yolu Turizm, VanGölü Turizm, Nevşehir Seyahat, RH Turizm , Öz Elazığlılar, Metro Turizm, Malatya Beydağı Turizm.

İzmir - Nevşehir arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
İzmir - Nevşehir arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 17dk sürmektedir.

İzmir - Nevşehir arası uzaklık kaç km?
İzmir - Nevşehir arası karayolu ile 763 km'dir.

İzmir Nevşehir Otobüs Biletleri

İzmir Nevşehir otobüs bileti mi aradınız? İzmir Nevşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Acıgöl Kasabası’nın batısında yapılan kazılarda ele geçen buluntular, yörede yerleşimin Neolitik Çağ’da başladığını göstermektedir. MÖ 17-12. yüzyıllar arasında Hititlerin yurdu olan yöreye daha sonra Frigler egemen oldu. MÖ 7. yüzyılda Kimmerlerin istila ettiği yöre aynı yüzyılın sonlarında Medlerin, MÖ 6. yüzyıl ortalarında da Perslerin yönetimine girdi. Sırasıyla Kapadokya Krallığı, Pontus Krallığı ve Büyük Dikran’ın yönetiminde kaldıktan sonra MS 17’de bütün Kapadokya ile birlikte Roma’ya bağlandı. Bizans döneminde önce Sasanilerin, ardından Arapların saldırısına uğradı. 11. yüzyılda Anadolu Selçukluları yöreyi ele geçirdi. Haçlı Seferleri sırasında yakılıp yıkıldı. 13. yüzyıl ortalarında başlayan İlhanlı yönetimini 14. yüzyılda sırasıyla Eretna Beyliği, Karamanlı ve Kadı Burhaneddin Devleti egemenlikleri izledi. Sonunda Karamanidarın eline geçen yöreyi 1398’de I. Bayezid (Yıldırım) aldıysa da, Ankara Savaşı’m (1402) kazanan Timur bu toprakları gene Karamanlılara verdi. Tüm Karamanlı ülkesiyle birlikte 1515’te Osmanlı Devleti’ne bağlandı.

Celali Ayaklanmalarına sahne olan Nevşehir yöresi 19. yüzyıl sonlarında Konya vilayetinin Niğde sancağına bağlı bir kaza olarakyönetiliyordu. 1954’te siyasal bir kararla ilçeye dönüştürülen Kırşehir’i de kapsamak üzere il yapıldı. Bugünkü sınırlarına Kırşehir’in yeniden il yapıldığı 1957’de kavuştu.

İzmir'in keyifli üzüm bağları, zeytin ağaçlarının gölgesi, kiraz bahçelerinin neşesi ve İzmir köfte, boyoz, lokma gibi lezzetlerinden Nevşehir'in masalları anımsatan Kapadokya'sına, Beylikler dönemi eserleriyle süslü caddelerine uzanan konforlu bir otobüs yolculuğu planlayabilirsiniz. İzmir'den Nevşehir'e yapacağınız otobüs yolculuğunun konforlu ayrıntılarını NeredenNereye.com'un size sunacağı kolay online otobüs bileti satın alma platformuyla satın alabilirsiniz. İzmir- Nevşehir arasındaki tüm otobüs seferlerini, tek bir sayfadan görüntülemek, sadece 2 adımda otobüs bileti satın almak üstelik de en uygun fiyatlı Nevşehir otobüs biletini kolayca tespit edebilmek seyahatinizin konforunu arttırabilir.

İzmir → Nevşehir En Uygun Otobüs Biletleri

İzmir Nevşehir otobüs bileti mi aradınız? İzmir Nevşehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Nevşehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Malatya Zafer Turizm249 TL
Malatya Kayısı Kent Turizm320 TL
Yeni Aksaray Seyahat399 TL
Elazığ Hazar Turizm400 TL
Lider Muş Tur400 TL

İzmir Hakkında

 • Nüfus4.061.074
 • Yüzölçümü12.016 km2
 • Plaka35
 • Telefon kodu(232)
 • Otogarİzmir Otogarı

Nevşehir Hakkında

 • Nüfus168.771
 • Yüzölçümü5.392 km2
 • Plaka50
 • Telefon kodu(384)
 • OtogarNevşehir Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
İzmir → Nevşehir


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr