İzmir Kilis Otobüs Bileti

İzmir Kilis Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1142 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa 1dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Kilis arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

İzmir Kilis bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Kilis bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Kilis otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Kilis Otobüs Biletleri

İzmir, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Bağlı bulunduğu bölgenin birinci, ülkenin ise üçüncü gelişmiş şehri olma özelliğini taşımaktadır. İzmir, sahip olduğu doğal güzelliklerin yanı sıra aynı zamanda Akdeniz iklimin temel özelliklerini sergilediği için de turizm açısından bir hayli uygunluk gösteren bir şehirdir. Bu özellikleri şehrin aynı zamanda geçmişinde de rağbet gören bir nokta olmasını sağlamıştır. Nitekim şehir, antik çağın en gözde şehirlerinden biridir ve bu döneme dair günümüze birçok eser getirmiştir. 

Türkiye sınırları içerisinde çok az rastlanan doğal liman barındırma özelliğine de sahiptir. İzmir Liman’ı şehrin ticari hayatı açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle her yıl Uluslararası İzmir Enternasyonal Fuar’ı düzenlenmektedir.

Ekonomisinde etkili olan üç unsur ise, tarım, ticaret ve sanayi sektörleridir. İzmir ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Alaçatı Evleri, Çeşme, Bergi Çırağı Konağı, Küplü Hamam, Foça Yel Değirmenleri, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, Belevi Mozelesi, Demircili Plajı yer almaktadır.

Kilis, Türkiye’nin illerinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. İl coğrafi olarak Suriye ile sınır komşuluğu içerisindedir. İlin kuzeyinde yer alan ve doğudan batıya uzanan dağlar arasında kuru dereler ve birkaç küçük akarsu bulunmaktadır. Genellikle kıraç arazilerin yer aldığı bu dağların etekleri ve üst kısımlarında tarıma elverişli araziler bulunmaktadır.

İstanbul İzmir otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. İzmir üzerinden zaman kaybetmeden Kilis’e gitmek için Vangölü Turizm, Best Van Turizm, Hazar Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Kilis Hakkında
Nüfus:
9,364
Yüzölçümü:
1.427,76 km²
Plaka:
79
Telefon kodu:
(348)
Otogar:
Kilis Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.