Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Adana Kilis Otobüs Bileti

Adana Kilis Arası

  • Kaç kilometredir? Bu rota 246 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 56dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Kilis arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Adana Kilis otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Kilis güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Kilis seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Kilis hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Kilis şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Kilis Otobüs Biletleri

Adana – Kilis Otobüs Bileti
Adana – Kilis güzergahı üzerindeki otobüs yolculuğunuz yaklaşık olarak 3 saat 56 dakika sürecektir. Bu güzergah üzerindeki otobüs yolcuğu mesafesi ise 246 kilometredir. Adana – Kilis otobüs seferleri 3 otobüs firması tarafından düzenlenmektedir ve otobüs firmaları ortalama olarak 3 sefer gerçekleştirmektedirler. Adana – Kilis otobüs bileti fiyatları otobüs firmalarına ve sefer zamanlarına göre ufak farklılıklar gösterebilmektedir. Fakat tüm otobüs bileti fiyatlarına ve sefer detaylarına dair bilgilere web sitemizde bulunan arama motorunu kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arama yaptığınız tarihe dair görüntülediğiniz bilet ve sefer seçeneklerinden yolculuk planlarınıza en uygun otobüs biletini sadece bir iki dakika içerisinde satın alarak, yazıhanelerde ve otogarlarda bilet arama derdinden kurtulabilirsiniz. Online otobüs bileti satın alma konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle neredennereye.com’un sizlere sunmuş olduğu en kullanışlı ve güvenilir bilet satın alma platformuyla otobüs biletinizi online bir şekilde satın almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Otobüs biletinizi neredennereye.com güvencesi ile satın aldıktan sonra artık geriye yapmanız gereken tek şey yolculuğunuz için hazırlıklarınızı tamamlamak olacaktır.
Online Otobüs Bileti Nasıl Satın Alabilirim?

Sitemiz üzerinden otobüs biletinizi alabilmeniz için öncelikle nereden nereye yolculuk yapacağınızı arama motorumuzda aratıyorsunuz ve karşınıza gelen listeden, dilediğiniz sefer saatini ve otobüs firmasını seçiyorsunuz. Daha sonra hemen karşınıza koltuk seçimi bölümü gelecektir. Bu bölümde oturmak istediğiniz müsait koltuğu seçerek, ödeme bölümüne geçiş yapacaksınız. Son olarak ödeme ekranındaki bilgileri doldurarak kredi kartınız ya da VISA bankamatik kartınız ile satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili gerekli tüm bilgiler e-posta adresinize ya da telefon numaranıza SMS olarak anında iletilecektir. Bu aşamadan sonra artık otobüs biletinizi de aldıysanız biraz da sizi bekleyen yolculuğunuzdan ve gideceğiniz rotadan bahsedelim…
Adana - Kilis Yolculuğunuz Başlıyor…

Öncelikle yolculuğunuzun başlayacağı Adana otogarına ulaşabilmek için şehrin birçok yerinden hareket eden toplu taşıma araçlarını kullanarak Adana otogarına ulaşabilirsiniz. Ya da otobüs biletinizi satın aldığınız firmanın sunmuş olduğu servis imkanlarından yararlanarak da Adana otogarına da ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Isparta otogarına ulaşmanız ile birlikte otobüs firmanızın peronlarını bularak, otobüsünüzdeki yerinizi alarak artık otobüsünüzün kalkış saatini bekleyebilirsiniz. Otobüsünüzün kalkış vaktinin gelmesiyle de birlikte 3 saat 56 dakikalık yolculuğunuzu gerçekleştirerek Adana – Kilis yolculuğunuzu tamamlamış olacaksınız. Kilis otogarından hareket eden toplu taşıma araçlarıyla da Kilis’in dilediğiniz yerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yine otobüs biletinizi satın aldığınız firmanın sağlamış olduğu servis imkanlarıyla da Kilis’nin birçok noktasına ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Artık Kilis yolculuğunuzu da tamamlayıp şehre ayak bastığınıza göre güzel şehrimiz Kilis’de nereleri gezip görebilirsiniz biraz da onlardan söz edebiliriz...
Kilis’de Gezip Görebileceğiniz Yerler

Ravanda Kalesi: Kilis’e 24 kilometre uzaklıkta yer alan Ravanda Kalesi, Belenözü Köyü sınırları içerisinde yer almaktadır. Yüksek bir tepe de ve bir kaya üzerinde yer alan Ravanda Kalesi, Kilis’te görmeniz gereken öneli tarihi yapılardan biri olarak dikkat çekmektedir.
Salih Ağa Kasteli: Kilis’te Tabakhane Mahallesi’nde Tabakhane Camii’sinin yakınlarında yer alan Salih Ağa Kasteli, 1855 yılında Salih Ağa isimli bir hayırsever tarafından yaptırılmıştır. Gösterişli bir mimariye sahip olan Salih Ağa Kasteli, Kilis’te görmenizi önereceğimiz yapılar arasındadır.
İpşir Paşa Kasteli: Şehit Sakıp Mahallesi sınırları içerisinde yer alan İpşir Paşa Kasteli, dikdörtgen kenarlı ve önü sundurmalı bir kasteldir. Süslemeleri ve motifleri ile oldukça güzel bir mimariye sahip olan İpşir Paşa Kasteli, 1654 yılında sadrazam Mustafa Paşa tarafından yaptırılmıştır.
Fellah Kasteli: Kilis’in Ebulula Mahallesi’nde yer alan Fellah Kasteli, 1643 yılında yapılmıştır. Kilis’te bulunan tarihi kastellerden biri olan Fellah Kasteli’ni de Kilis’te gezilecek görülecek yerler listenize ekleminizi tavsiye ederiz.
Eski Hamam: Emir Kasım Oğlu, Emir Canbolad tarafından yaptırılan Eski Hamam Meşhetlik Mahallesi’nde yer almaktadır. Dikkat çeken mimarisi ve tarihi dokusu ile Kilis’te görmenizi önereceğimiz tarihi yapılardan biri de Eski Hamam’dır.
Hoca Hamamı: Aşıt Mahallesi’nde yer alan Hoca Hamamı, 1545 yılında Kanunu Sultan Süleyman döneminde, Canbolat Bey tarafından yaptırılmıştır. 2010 yılında restore edilen bu tarihi hamam, Kilis’te yer alan önemli tarihi hamamlardan biri olarak dikkat çekmektedir.


  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Kilis Hakkında
Nüfus:
9,364
Yüzölçümü:
1.427,76 km²
Plaka:
79
Telefon kodu:
(348)
Otogar:
Kilis Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.