Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al

Adana Kilis Otobüs Bileti

Adana Kilis Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 246 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 56dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Adana Kilis arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Adana Kilis otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Kilis güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Kilis seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Kilis hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Kilis şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Kilis Otobüs Biletleri

 Adana Kilis otobüs bileti mi aradınız? Adana Kilis otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Kilis Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Suriye ile sınırı olan bir şehirdir. Küçük bir coğrafi bölgeye sahip olmakla birlikte bulunduğu coğrafi konum nedeniyle birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir yerdir. Adana'dan Kilise seyahat etmek isteyenler Adana Kilis otobüs bileti  temin ederek kilise seyahat edebilir.
Kilis hem doğal güzellikleri hem de tarihi kalıntılarıyla gezilip görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. İlk çağlardan itibaren önemli bir yerleşim merkezi olmasının yanı sıra sağlık açısından da turizm yapılabilecek bir yerdir. Kilis Merkez ilçesi haricinde üç İlçe’den oluşmaktadır.1995 yılında Gaziantep'ten ayrılarak il  statüsüne kavuşmuştur. Adana Kilis otobüs bileti alarak Kilis'te gezilebilecek ve gezi rehberi eklenebilecek bazı yerler şu şekildedir: Karataş Parkı; Karataş Parkı Kilis merkeze bulunup tarihi bir parktır. Tarih yerlerini gezmek isteyenlerin gidebileceği her güzellikte bir yerdir. Adana Kilis otobüs bileti alarak Kilis'te Akpınar tava yemeği, Söğüt dere, Revan da Kalesi, Oylum Höyük, Kilis Müzesi, Ulu Cami, Aktaran Cami, Hacı Derviş Camii, Eski hamam, Hoca Hamamı, Neşet Efendi Konağı gibi birbirinden değişik yerleri ziyaret edebilirsiniz.
Adana'dan Kilise birden fazla otobüs firması çalışmaktadır. Kilis’ten hemen her şehre otobüs bulunmaktadır. Adana ve çevresinden Kilise seyahat etmek isteyenler sitemiz aracılığıyla birbirinden farklı ve konforlu Seyahat acentelerine bulabilirler. Adana Kilis arası sefer yapan bazı seyahat acenteleri şu şekildedir: Metro, Aksu Turizm, Gülaras Turizm, Lider Adana Turizm, Has Turizm, Sas Turizm, Adana Kilis arasında seyahat olanağı veren firmalardan birkaç tanesidir. 
 
Adana Kilis otobüs bileti mi aradınız? Adana Kilis otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Kilis otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 40 TL
Isparta Petrol 45 TL
Çayırağası 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Kilis Hakkında
Nüfus:
9,364
Yüzölçümü:
1.427,76 km²
Plaka:
79
Telefon kodu:
(348)
Otogar:
Kilis Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.