Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
120 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
140 TL
Bilet Al

İzmir Kahramanmaraş Otobüs Bileti

İzmir Kahramanmaraş Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1084 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa 12dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Kahramanmaraş arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ak Aksu Turizm firmasıdır.

İzmir Kahramanmaraş bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Kahramanmaraş bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Kahramanmaraş otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

 İzmir Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Asırlara ev sahipliği yapmış olan ve kurtuluş savaşı dönemlerinde düşman işgalleri sonucunda tarihi yapılarının çoğu tahribata uğramış olsa da buram buram tarih kokan Kahramanmaraş’ımız yerinde gezip ziyaret ederek siz de bu tarihe tanıklık edebilirsiniz. İzmir- KahramanMaraş otobüs bileti fırsatlarından faydalanmak ve bilet fiyatlarını cazip imkânlar halinde almak için sitemizden yararlanabilirsiniz. Kurtuluş Savaşı’nda halkın göstermiş olduğu derin direnişler sayesinde 7 Şubat 1973’ten itibaren TBMM tarafından Kahramanlık Ünvanına layık görülerek ismi Kahramanmaraş olmuştur. 1496’da yapılan Ulu Camii, Hatuniye Cami, İklime Hatun Mescidi, Taş Medrese, Şahın kızı Mezarlığı ve Türbesi, Kapalıçarşı’ya bitişik olan iki katlı meşhur taş hanı görülmeye değer tarihi mekânlar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra şehri süsleyen Şeyh Adil Çeşmesi, Ceyhan ırmağı üstünde ki Ceyhan Köprüsü tarihi kalıntılara ev sahipliği yapan Ilıca Kasabası’na yakın Süleymaniye Köprüsü ve Çeşmesi büyük ilgi görmektedir. Eshab-ı Kehf Afşin, Andırın Geben Kalesi, kuşbakışı tabii güzelliği ile Hurman Kalesi, Babikli Kalesi, Cuhadırlı, Akkale, Kale Boynu gibi güzellik abidesi olan kale ve yaylaları ile taş yapıtların devasa duruşları dikkat çekmektedir. Sizde bu görülesi yerler hakkında daha fazla bilgi almak ve İzmir- KahramanMaraş otobüs biletine daha uygun fiyatlarda sahip olmak için sizlere fırsatlar sunan GÜLARAS, AKSU ÇAVUŞOĞLU firmalarından yaralanabilir ve güzel vakit geçirebilmek için kendinize şans verebilirsiniz. 

İzmir Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Adıyaman Ünal 120 TL
Ak Aksu Turizm 130 TL
Kontur Turizm 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Kahramanmaraş Hakkında
Nüfus:
1,075,706
Yüzölçümü:
14.456,74 km²
Plaka:
46
Telefon kodu:
(344)
Otogar:
Kahramanmaraş Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.