Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
63 TL
Bilet Al
75 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

İzmir İzmit Otobüs Bileti

İzmir İzmit Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 63,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 33dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. İzmir İzmit arası giden otobüs firmaları ortalama 27 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Sakarya Vib Turizm firmasıdır.

İzmir İzmit bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir İzmit bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir İzmit otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir İzmit Otobüs Biletleri

İzmir İzmit otobüs bileti mi aradınız? İzmir İzmit otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yaz döneminde artış gösteren bir bölge olan ve barındırdığı tarihi, doğal güzellikleri ile insanların ilgisini üzerine çeken İzmit bölgesi içerisinde gezilip görülmeye değer birçok mekân yer almaktadır. İzmir- İzmit otobüs bileti alarak unutulmaz bir yolculuk başlatabilir ve bölge de ki tarihi mekânları, doğal güzellikleri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Örneğin; deniz kıyısına paralel olarak ve korunma amaçlı yapılan eski hisar kalesi, kentin karakteristik özelliğini taşıyan Saat Kulesi ve yanında bulunan Kasr-ı Hümayun Saray Müzesi, Kaiser Wilhelm Köşkü, 20.yy’ın başında yapılan Pembe Köşk, kalem işi bezeleri ve mimari üslup açısından önde gelen Demirciler Konağı, Fevziyive Camii, Mimar Sinan Köprüsü, günümüze kadar ayakta kalabilen ve en eski tarihli Osmanlı Dönemi hamamlarından Süleyman Paşa Hamamı görülmeye değer yerlerden sadece birkaçıdır. Bunun yanı sıra doğal güzellikleri arasında yer alan Kerpe Sarı su, Samanlı Dağları, Ballıkayalar Tabiat Parkı, Kefken Kovanağzı Koyu, Kartepe Kayak Merkezi, Kandıra Cebeci Sahili ve Marmara Denizi’nin Doğusu’nda yer alan İzmit Körfezi gezilecek tabiat harikaları arasındadır. Siz de sitemizden İzmir- İzmit otobüs bileti alarak bu gezilip görülesi yerlere doğru rotanızı çizebilir ve rahat bir yolculuğun keyfini sürebilirsiniz. Yol boyunca size eşlik eden muavin görevlileri ve otobüs sakinleri eşliğinde yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. İzmir- İzmit otobüs bileti satışı yapan ve güzergâh üzerinde otobüs seferi yapan firmalar arasında Metro şirketinden yararlanabilirsiniz

İzmir İzmit otobüs bileti mi aradınız? İzmir İzmit otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir İzmit otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 63 TL
Sakarya Vib Turizm 75 TL
Kütahyalılar Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  İzmit Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
41
Telefon kodu:
(262)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.