Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
112 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al

İzmir Erzincan Otobüs Bileti

İzmir Erzincan Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1269 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 19sa 42dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Erzincan arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Esadaş firmasıdır.

İzmir Erzincan otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İzmir Erzincan güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İzmir Erzincan seyahatinize başlamadan önce, İzmir ve Erzincan hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İzmir ve Erzincan şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İzmir Erzincan Otobüs Biletleri

 İzmir Erzincan otobüs bileti mi aradınız? İzmir Erzincan otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 
Erzincan'ı daha önce gezme fırsatınız olmadıysa kaçırdığınız çok şey olduğunu söylememiz gerekir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi dokusuyla da öne çıkan bu şehirde sizi kendine hayran bırakacak birçok yer mevcut. İlk olarak şehrin en eski tarihi kalıntılarından biri olan Kemah Kalesi eski Anadolu uygarlıklarından Hitit ve Urartu medeniyetlerinin izlerini taşımaktadır. Yine ilde bulunan Melik Gazi, Hıdır Abdal Sultan ve Terzibaba Türbeleri görmeniz gereken önemli noktalar arasındadır. Orta Çağ Türk mimarisine ışık tutan eserlerden biri olan Mama Hatun Külliyesi de bir başka önemli tarihi mekânlardan biri olarak göze çarpmaktadır. Bunların dışında Arbenk Kilisesi gezilebilecek yerlerdendir. Ayrıca Altıntepe Ören Yeri de tarihteki birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve arkeolojik açıdan keşfedilmeyi bekleyen bir bölge konumundadır. Tarihi mirasının yanında Erzincan; Otlukbeli Gölü, Kadıgölü, Ekşisu Kaplıcası, Aygır Gölü, Girlevik Şelalesi, Beytahtı mesire yeri ile Köroğlu, Ala ve Buz Mağaraları ve insan elinin değmediği Munzur Dağlarına ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca kış turizmi için de Ergan ve Sakaltutan Kayak Merkezleri ile adından söz ettirmektedir. Yolunuz düşmüşken Erzincan Müzesini de gezmenizi öneririz. Siz de sitemiz içerisinden İzmir- Erzincan otobüs bileti satın alarak bölgenin güzelliklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz. Erzincan'a otobüsle gidebileceğiniz firmalar Esadaş, Iğdır Turizm, Metro, Erzincan Seyahat, Dadaş Turizm olmakla birlikte sitemizden otobüs biletinizi kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ülkemizin keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri çok fazla. İzmir- Erzincan otobüs biletinizi alarak Erzincan gezmeniz gereken güzellikleriyle bol bir şehirdir. 
 
İzmir Erzincan otobüs bileti mi aradınız? İzmir Erzincan otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Erzincan otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ağrı Kösedağı Turizm 100 TL
Lider Doğu Anadolu Trz 110 TL
Lüks Erzincan 110 TL
Dadaş Turizm 112 TL
Esadaş 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Erzincan Hakkında
Nüfus:
12,612
Yüzölçümü:
11.727,55 km²
Plaka:
24
Telefon kodu:
(446)
Otogar:
Erzincan Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.