İzmir Elazığ Otobüs Bileti

İzmir Elazığ Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1308 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 38dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Elazığ arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Can Dersim Tuncelililer firmasıdır.

İzmir Elazığ bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Elazığ bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Elazığ otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Elazığ Otobüs Biletleri

İzmir, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Bununla beraber ülkenin en gelişmiş illeri sıralamasında üçüncü sırada yer almaktadır. İzmir, Türkiye sınırları içerisinde nadir görülen özelliklerden biri olan doğal liman barındırma özelliğine sahip bir şehirdir. İzmir Liman’ı şehrin ticari gelişimi açısından oldukça büyük önem arz etmektedir. Aynı zamanda şehir antik çağın en gözde şehirlerinden bir tanesidir. Bunun en büyük nedeni sahip olduğu doğal güzelliklerdir. Antik çağdan kalan mirasları sergilemek konusunda dünyanın önde gelen şehirlerinden bir tanesidir.

Şehirde her yıl ticari bir etkinlik olarak Uluslararası İzmir Enternasyonal Fuar’ı düzenlenmektedir. Efes antik kenti üzerinde hala arkeolojik çalışmalar yapılmaya devam edilmektedir. Bu antik kent koruduğu mimari yapısı ile ilin bugün en çok ziyaretçi çeken noktalarından bir tanesidir.

İzmir ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Alaçatı Evleri, Çeşme, Bergi Çırağı Konağı, Küplü Hamam, Foça Yel Değirmenleri, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, Belevi Mozelesi, Demircili Plajı yer almaktadır.

Elazığ, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş illerinden biridir. İl sınırları içerisinde karasal iklimin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak, yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve sert kar yağışlı geçmektedir. İklimi tarımsal üretimi üzerinde etkili olmuş, kırsal kesimlerinde hayvancılık yaygınlaşmıştır.

Elazığ ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Çırçır şelalesi, Hazarbaba Kayak Merkezi, Keban Baraj Gölü, Harput Bozluk Mağarası yer almaktadır.

İstanbul İzmir otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. İzmir üzerinden zaman kaybetmeden Elazığ’a gitmek için Best Van Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 

İzmir Elazığ otobüs bileti mi aradınız? İzmir Elazığ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Elazığ otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Can Dersim Tuncelililer 140 TL
Vangölü Turizm 140 TL
Best Van Turizm 140 TL
Lider Muş Tur 140 TL
Muş Yolu Turizm 140 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Elazığ Hakkında
Nüfus:
406,131
Yüzölçümü:
9.281,45 km²
Plaka:
23
Telefon kodu:
(424)
Otogar:
Elazığ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.