İzmir Bilecik Otobüs Bileti

İzmir Bilecik Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 65,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 415 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Bilecik arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

İzmir Bilecik bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Bilecik bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Bilecik otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Bilecik Otobüs Biletleri

 İzmir Bilecik otobüs bileti mi aradınız? İzmir Bilecik otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

  Bilecik, Güney Marmara Bölgesi'nde bulunan dere ve göletleri ile ünlü bir ilimizdir. Osmanlı Dönemi tarihi açısından da önemli tarihi kalıntılara sahip olan Bilecik, bir çok kişi tarafından önemli bir turizm merkezi olarak görülür. İzmir Bilecik Otobüs Bileti alarak sizde bu tarihi şehri gezme imkanı yakalayabilirsiniz. Bilecik ili en çok Şeyh Edebalı Türbesi ve Haziresi ile tanınır. Osmanlı Devleti'nin oluşumuna ve gelişmesine önemli katkıları olan Şeyh Edebalı Hazretleri'nin mezarının bu ilde bulunduğu rivayet edilmektedir. Bilecik ilinde ayrıca Orhan Gazi gibi birçok tarihi ve önemli cami bulunmaktadır.
İzmir Bilecik arasında direkt otobüs bulunmamaktadır. İzmir Bilecik Otobüs Bileti almak isteyen yolcular birçok değişik rotaya sahip aktarmalı otobüs yolculukları ile seyahatlerini gerçekleştirebilirler. Bu yolculukta kullanılan en yaygın rotalar İzmir-Eskişehir-Bilecik ve İzmir-İstanbul-Bilecik rotalarıdır. Astur, Metro Turizm, Kütahyalılar Turizm ve İsmail Ayaz Turizm gibi firmalar aracılığı ile İzmir Bilecik otobüs bileti almanız mümkündür.
Sitemiz size İzmir Bilecik seyahatiniz için en uygun otobüs biletini bulmaya çalışmaktadır. En uygun fiyatları sorgulamak ve istediniz güzergahı izleyen tüm firmaları sorgulamak için sitemizi kullanabilirsiniz. İzmir Bilecik Otobüs Bileti almak için sitemiz aracılığı ile firmaları görüntüleyebilir, uygun ödeme yöntemlerini seçerek seyahatinizi planlayabilirsiniz. Konforlu ve uygun bir yolculuk için sitemiz size en iyi yolculuk seçeneklerini sunmaya çalışmaktadır. Bilecik ilinin güzelliklerine sitemiz aracılığı ile planladığınız otobüs yolculuğu ile ulaşabilirsiniz.

  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Bilecik Hakkında
Nüfus:
160,798
Yüzölçümü:
4.306,77 km²
Plaka:
11
Telefon kodu:
(228)
Otogar:
Bilecik Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.